1.krog 04.09.2020 
ob 20.00
Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj  FC Ptuj 4 : 3 FK Siliko
2.krog 11.09.2020 
ob 20.00
Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica  KMN Sevnica 4 : 8 FC Ptuj
3.krog 25.09.2020 
ob 20.00
Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj  FC Hiša daril Ptuj 4 : 1 ŠD Mlinše
4.krog 02.10.2020 
ob 20.00
Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj  FC Hiša daril Ptuj 8 : 4 KMN Bronx Škofije
5.krog 09.10.2020 
ob 20.00
Športna dvorana Kobarid  KMN Oplast Kobarid 2 : 4 FC Hiša daril Ptuj
6.krog 16.10.2020 
ob 20.00
Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj  FC Hiša daril Ptuj 4 : 1 FC Litija
7.krog 17.11.2020 
ob 19.30
Športna dvorana Velike Lašče  Futsal klub Dobrepolje 1 : 10 FC Hiša daril Ptuj
8.krog 20.11.2020 
ob 20.00
Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj  FC Hiša daril Ptuj 2 : 6 Futsal klub Dobovec
9.krog 27.11.2020 
ob 20.00
ŠIC Ljutomer  KMN Tomaž ŠIC BAR 2 : 2 FC Hiša daril Ptuj
10.krog 04.12.2020 
ob 20.00
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  Siliko Vrhnika 2 : 3 FC Hiša daril Ptuj
11.krog 11.12.2020 
ob 20.00
Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj  FC Hiša daril Ptuj 7 : 3 KMN Sevnica
12.krog 12.01.2021 
ob 20.00
Športna dvorana Zagorje ob Savi  ŠD Mlinše 7 : 9 FC Hiša daril Ptuj
13.krog 08.01.2021 
ob 20.00
Športna dvorana Burja, Škofije  KMN Bronx Škofije 1 : 2 FC Hiša daril Ptuj
14.krog 15.01.2021 
ob 20.00
Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj  FC Hiša daril Ptuj 2 : 3 KMN Oplast Kobarid
15.krog 22.01.2021 
ob 20.00
Športna dvorana Litija  FC Litija 4 : 2 FC Hiša daril Ptuj
16.krog 05.02.2021 
ob 20.00
Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj  FC Hiša daril Ptuj 4 : 3 Futsal klub Dobrepolje
17.krog 12.02.2021 
ob 20.00
II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina  Futsal klub Dobovec 6 : 5 FC Hiša daril Ptuj
18.krog 26.02.2021 
ob 20.00
Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj  FC Hiša daril Ptuj 4 : 1 KMN Tomaž ŠIC BAR
19.krog 12.03.2021 
ob 20.00
Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj  FC Hiša daril Ptuj 1 : 3 Siliko Vrhnika
20.krog 19.03.2021 
ob 20.00
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  Siliko Vrhnika 5 : 2 FC Hiša daril Ptuj
ŠD FK PTUJ
Na postajo 31
2250 Ptuj
tel:
fax:
email: sandi.furek@gmail.com
www:

STRELCI
1. Jeremy Bukovec 22
2. Tilen Gajser 17
3. Rok Rednak 12
4. Thomas Pihler 11
5. Borut Ručna 7
6. Vanč Florjančič 5
7. Mitja Gašparič 4
8. David Pauko 3
Jurček Klinc 3
10. David Lah 2

LESTVICA
1 Futsal klub Dobovec 18 54
2 FC Hiša daril Ptuj 18 40
3 FC Litija 18 38
4 KMN Bronx Škofije 18 25
5 KMN Tomaž ŠIC BAR 18 24
6 KMN Oplast Kobarid 18 22
7 Siliko Vrhnika 18 21
8 ŠD Mlinše 18 18
9 KMN Sevnica 18 14
10 Futsal klub Dobrepolje 18 1




DELI NA