Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
Dobovec Pivovarna Kozel 6 : 2 KMN Tomaž Šic Bar
Petek, 13.september 2019 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
KMN Sevnica 3 : 2 FC Litija
Petek, 13.september 2019 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
KMN Bronx Škofije 3 : 2 KMN Oplast Kobarid
Petek, 13.september 2019 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
Siliko 1 : 1 FSK Stripy
Petek, 13.september 2019 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
2. krog
FC Litija 20:00 FSK Stripy
Petek, 20.september 2019 | Litija, Športna dvorana Litija
KMN Tomaž Šic Bar 20:00 Siliko
Petek, 20.september 2019 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
KMN Oplast Kobarid 20:00 Dobovec Pivovarna Kozel
Petek, 20.september 2019 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
KMN Sevnica 20:00 FC Hiša daril Ptuj
Petek, 20.september 2019 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
3. krog
FC Hiša daril Ptuj 20:00 FC Litija
Petek, 27.september 2019 | Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj
KMN Bronx Škofije 20:30 KMN Sevnica
Petek, 27.september 2019 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
Siliko 20:30 KMN Oplast Kobarid
Petek, 27.september 2019 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
FSK Stripy 20:30 KMN Tomaž Šic Bar
Petek, 27.september 2019 | Škofja Loka, Športna dvorana Trata Škofja Loka
4. krog
FC Litija 20:00 KMN Tomaž Šic Bar
Petek, 4.oktober 2019 | Litija, Športna dvorana Litija
KMN Oplast Kobarid 20:00 FSK Stripy
Petek, 4.oktober 2019 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
KMN Sevnica 20:00 Dobovec Pivovarna Kozel
Petek, 4.oktober 2019 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
FC Hiša daril Ptuj 20:00 KMN Bronx Škofije
Petek, 4.oktober 2019 | Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj
5. krog
Dobovec Pivovarna Kozel FC Hiša daril Ptuj
| ,
KMN Tomaž Šic Bar 20:00 KMN Oplast Kobarid
Petek, 11.oktober 2019 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
KMN Bronx Škofije 20:30 FC Litija
Petek, 11.oktober 2019 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
Siliko 20:30 KMN Sevnica
Petek, 11.oktober 2019 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
6. krog
FC Litija 20:00 KMN Oplast Kobarid
Petek, 18.oktober 2019 | Litija, Športna dvorana Litija
KMN Sevnica 20:00 FSK Stripy
Petek, 18.oktober 2019 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
FC Hiša daril Ptuj 20:00 Siliko
Petek, 18.oktober 2019 | Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj
KMN Bronx Škofije 20:30 Dobovec Pivovarna Kozel
Petek, 18.oktober 2019 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
7. krog
Dobovec Pivovarna Kozel 20:00 FC Litija
Petek, 8.november 2019 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
KMN Tomaž Šic Bar 20:00 KMN Sevnica
Petek, 8.november 2019 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
Siliko 20:30 KMN Bronx Škofije
Petek, 8.november 2019 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
FSK Stripy 20:30 FC Hiša daril Ptuj
Petek, 8.november 2019 | Škofja Loka, Športna dvorana Trata Škofja Loka
8. krog
KMN Sevnica 20:00 KMN Oplast Kobarid
Petek, 15.november 2019 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
FC Hiša daril Ptuj 20:00 KMN Tomaž Šic Bar
Petek, 15.november 2019 | Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj
Dobovec Pivovarna Kozel 20:00 Siliko
Petek, 15.november 2019 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
KMN Bronx Škofije 20:30 FSK Stripy
Petek, 15.november 2019 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
9. krog
KMN Tomaž Šic Bar 20:00 KMN Bronx Škofije
Petek, 22.november 2019 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
KMN Oplast Kobarid 20:00 FC Hiša daril Ptuj
Petek, 22.november 2019 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
Siliko 20:30 FC Litija
Petek, 22.november 2019 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
FSK Stripy 20:30 Dobovec Pivovarna Kozel
Petek, 22.november 2019 | Škofja Loka, Športna dvorana Trata Škofja Loka
10. krog
FC Litija 20:00 KMN Sevnica
Petek, 29.november 2019 | Litija, Športna dvorana Litija
KMN Oplast Kobarid 20:00 KMN Bronx Škofije
Petek, 29.november 2019 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
KMN Tomaž Šic Bar 20:00 Dobovec Pivovarna Kozel
Petek, 29.november 2019 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
FSK Stripy 20:30 Siliko
Petek, 29.november 2019 | Škofja Loka, Športna dvorana Trata Škofja Loka
11. krog
Dobovec Pivovarna Kozel 20:00 KMN Oplast Kobarid
Petek, 6.december 2019 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
FC Hiša daril Ptuj 20:00 KMN Sevnica
Petek, 6.december 2019 | Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj
FSK Stripy 20:30 FC Litija
Petek, 6.december 2019 | Škofja Loka, Športna dvorana Trata Škofja Loka
Siliko 20:30 KMN Tomaž Šic Bar
Petek, 6.december 2019 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
12. krog
FC Litija 20:00 FC Hiša daril Ptuj
Petek, 20.december 2019 | Litija, Športna dvorana Litija
KMN Sevnica 20:00 KMN Bronx Škofije
Petek, 20.december 2019 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
KMN Oplast Kobarid 20:00 Siliko
Petek, 20.december 2019 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
KMN Tomaž Šic Bar 20:00 FSK Stripy
Petek, 20.december 2019 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
13. krog
KMN Tomaž Šic Bar FC Litija
| ,
FSK Stripy KMN Oplast Kobarid
| ,
Dobovec Pivovarna Kozel KMN Sevnica
| ,
KMN Bronx Škofije FC Hiša daril Ptuj
| ,
14. krog
FC Litija KMN Bronx Škofije
| ,
FC Hiša daril Ptuj Dobovec Pivovarna Kozel
| ,
KMN Sevnica Siliko
| ,
KMN Oplast Kobarid KMN Tomaž Šic Bar
| ,
15. krog
KMN Oplast Kobarid FC Litija
| ,
FSK Stripy KMN Sevnica
| ,
Siliko FC Hiša daril Ptuj
| ,
Dobovec Pivovarna Kozel KMN Bronx Škofije
| ,
16. krog
FC Litija Dobovec Pivovarna Kozel
| ,
KMN Bronx Škofije Siliko
| ,
FC Hiša daril Ptuj FSK Stripy
| ,
KMN Sevnica KMN Tomaž Šic Bar
| ,
17. krog
KMN Oplast Kobarid KMN Sevnica
| ,
KMN Tomaž Šic Bar FC Hiša daril Ptuj
| ,
FSK Stripy KMN Bronx Škofije
| ,
Siliko Dobovec Pivovarna Kozel
| ,
18. krog
FC Litija Siliko
| ,
Dobovec Pivovarna Kozel FSK Stripy
| ,
KMN Bronx Škofije KMN Tomaž Šic Bar
| ,
FC Hiša daril Ptuj KMN Oplast Kobarid
| ,



DELI NA