Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
ŠD Mlinše 6 : 8 Siliko Vrhnika
Petek, 3.september 2021 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
Futsal klub Dobrepolje 4 : 3 KMN Bronx Škofije
Petek, 3.september 2021 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
KMN Oplast Kobarid 2 : 2 FC Litija
Petek, 3.september 2021 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
FC Hiša daril Ptuj 2 : 2 Futsal klub Dobovec
Petek, 3.september 2021 | Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj
2. krog
FC Litija 4 : 1 FC Hiša daril Ptuj
Petek, 10.september 2021 | Litija, Športna dvorana Litija
Siliko Vrhnika 7 : 3 Futsal klub Dobrepolje
Petek, 10.september 2021 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
KMN Meteorplast Šic Bar 2 : 2 ŠD Mlinše
Petek, 10.september 2021 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
KMN Bronx Škofije 2 : 2 KMN Oplast Kobarid
Petek, 10.september 2021 | Koper, Športna dvorana Bonifika
3. krog
Futsal klub Dobrepolje 3 : 3 KMN Meteorplast Šic Bar
Petek, 17.september 2021 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
KMN Oplast Kobarid 2 : 5 Siliko Vrhnika
Petek, 17.september 2021 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
Futsal klub Dobovec 8 : 0 FC Litija
Petek, 17.september 2021 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
FC Hiša daril Ptuj 2 : 2 KMN Bronx Škofije
Ponedeljek, 18.oktober 2021 | Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj
4. krog
ŠD Mlinše 4 : 2 Futsal klub Dobrepolje
Petek, 1.oktober 2021 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
Siliko Vrhnika 5 : 2 FC Hiša daril Ptuj
Petek, 1.oktober 2021 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
KMN Meteorplast Šic Bar 8 : 2 KMN Oplast Kobarid
Petek, 1.oktober 2021 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
KMN Bronx Škofije 1 : 5 Futsal klub Dobovec
Petek, 1.oktober 2021 | Koper, Športna dvorana Bonifika
5. krog
KMN Oplast Kobarid 4 : 0 ŠD Mlinše
Petek, 8.oktober 2021 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
FC Hiša daril Ptuj 4 : 2 KMN Meteorplast Šic Bar
Petek, 8.oktober 2021 | Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj
Futsal klub Dobovec 5 : 3 Siliko Vrhnika
Petek, 8.oktober 2021 | Rogatec, Športna dvorana Rogatec
FC Litija 3 : 1 KMN Bronx Škofije
Petek, 8.oktober 2021 | Litija, Športna dvorana Litija
6. krog
ŠD Mlinše 2 : 6 FC Hiša daril Ptuj
Petek, 15.oktober 2021 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
Futsal klub Dobrepolje 1 : 6 KMN Oplast Kobarid
Petek, 15.oktober 2021 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
Siliko Vrhnika 4 : 4 FC Litija
Petek, 15.oktober 2021 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
KMN Meteorplast Šic Bar 1 : 5 Futsal klub Dobovec
Petek, 15.oktober 2021 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
7. krog
FC Hiša daril Ptuj 20:00 Futsal klub Dobrepolje
Petek, 22.oktober 2021 | Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj
Futsal klub Dobovec 20:00 ŠD Mlinše
Petek, 22.oktober 2021 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
FC Litija 20:00 KMN Meteorplast Šic Bar
Petek, 22.oktober 2021 | Litija, Športna dvorana Litija
KMN Bronx Škofije 20:45 Siliko Vrhnika
Petek, 22.oktober 2021 | Koper, Športna dvorana Bonifika
8. krog
ŠD Mlinše 20:00 FC Litija
Petek, 29.oktober 2021 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
Futsal klub Dobrepolje 20:00 Futsal klub Dobovec
Petek, 29.oktober 2021 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
KMN Oplast Kobarid 20:00 FC Hiša daril Ptuj
Petek, 29.oktober 2021 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
KMN Meteorplast Šic Bar 20:30 KMN Bronx Škofije
Petek, 29.oktober 2021 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
9. krog
Futsal klub Dobovec TBD KMN Oplast Kobarid
Petek, 12.november 2021 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
FC Litija 20:00 Futsal klub Dobrepolje
Petek, 12.november 2021 | Litija, Športna dvorana Litija
Siliko Vrhnika 20:30 KMN Meteorplast Šic Bar
Petek, 12.november 2021 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
KMN Bronx Škofije 20:45 ŠD Mlinše
Petek, 12.november 2021 | Koper, Športna dvorana Bonifika
10. krog
Futsal klub Dobovec TBD FC Hiša daril Ptuj
Petek, 19.november 2021 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
KMN Bronx Škofije TBD Futsal klub Dobrepolje
Petek, 19.november 2021 | Koper, Športna dvorana Bonifika
FC Litija 20:00 KMN Oplast Kobarid
Petek, 19.november 2021 | Litija, Športna dvorana Litija
Siliko Vrhnika 20:30 ŠD Mlinše
Petek, 19.november 2021 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
11. krog
FC Hiša daril Ptuj 20:00 FC Litija
Petek, 26.november 2021 | Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj
KMN Oplast Kobarid 20:00 KMN Bronx Škofije
Petek, 26.november 2021 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
Futsal klub Dobrepolje 20:00 Siliko Vrhnika
Petek, 26.november 2021 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
ŠD Mlinše 20:00 KMN Meteorplast Šic Bar
Petek, 26.november 2021 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
12. krog
FC Litija 20:00 Futsal klub Dobovec
Petek, 3.december 2021 | Litija, Športna dvorana Litija
KMN Meteorplast Šic Bar 20:30 Futsal klub Dobrepolje
Petek, 3.december 2021 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
Siliko Vrhnika 20:30 KMN Oplast Kobarid
Petek, 3.december 2021 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
KMN Bronx Škofije 20:45 FC Hiša daril Ptuj
Petek, 3.december 2021 | Koper, Športna dvorana Bonifika
13. krog
Futsal klub Dobovec TBD KMN Bronx Škofije
Petek, 10.december 2021 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
FC Hiša daril Ptuj 20:00 Siliko Vrhnika
Petek, 10.december 2021 | Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj
KMN Oplast Kobarid 20:00 KMN Meteorplast Šic Bar
Petek, 10.december 2021 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
Futsal klub Dobrepolje 20:00 ŠD Mlinše
Petek, 10.december 2021 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
14. krog
ŠD Mlinše 20:00 KMN Oplast Kobarid
Petek, 7.januar 2022 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
KMN Meteorplast Šic Bar 20:30 FC Hiša daril Ptuj
Petek, 7.januar 2022 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
Siliko Vrhnika 20:30 Futsal klub Dobovec
Petek, 7.januar 2022 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
KMN Bronx Škofije 20:45 FC Litija
Petek, 7.januar 2022 | Koper, Športna dvorana Bonifika
15. krog
FC Litija TBD Siliko Vrhnika
Petek, 14.januar 2022 | Litija, Športna dvorana Litija
Futsal klub Dobovec TBD KMN Meteorplast Šic Bar
Petek, 14.januar 2022 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
FC Hiša daril Ptuj 20:00 ŠD Mlinše
Petek, 14.januar 2022 | Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj
KMN Oplast Kobarid 20:00 Futsal klub Dobrepolje
Petek, 14.januar 2022 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
16. krog
Futsal klub Dobrepolje 20:00 FC Hiša daril Ptuj
Petek, 4.februar 2022 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
ŠD Mlinše 20:00 Futsal klub Dobovec
Petek, 4.februar 2022 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
KMN Meteorplast Šic Bar 20:30 FC Litija
Petek, 4.februar 2022 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
Siliko Vrhnika 20:30 KMN Bronx Škofije
Petek, 4.februar 2022 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
17. krog
FC Litija TBD ŠD Mlinše
Petek, 18.februar 2022 | Litija, Športna dvorana Litija
Futsal klub Dobovec TBD Futsal klub Dobrepolje
Petek, 18.februar 2022 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
FC Hiša daril Ptuj 20:00 KMN Oplast Kobarid
Petek, 18.februar 2022 | Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj
KMN Bronx Škofije 20:45 KMN Meteorplast Šic Bar
Petek, 18.februar 2022 | Koper, Športna dvorana Bonifika
18. krog
KMN Oplast Kobarid 20:00 Futsal klub Dobovec
Petek, 25.februar 2022 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
Futsal klub Dobrepolje 20:00 FC Litija
Petek, 25.februar 2022 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
ŠD Mlinše 20:00 KMN Bronx Škofije
Petek, 25.februar 2022 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
KMN Meteorplast Šic Bar 20:30 Siliko Vrhnika
Petek, 25.februar 2022 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer



DELI NA