Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
Futsal klub Dobovec 8 : 0 KMN Sevnica
Petek, 29.september 2023 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
THE Nutrition Extrem 5 : 4 Futsal klub Dobrepolje
Petek, 29.september 2023 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
KMN Bronx Škofije 5 : 5 KMN Meteorplast Šic Bar
Petek, 29.september 2023 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
Siliko Vrhnika 2 : 4 KMN Oplast Kobarid
Petek, 29.september 2023 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
2. krog
KMN Sevnica 2 : 2 THE Nutrition Extrem
Petek, 13.oktober 2023 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
KMN Oplast Kobarid 1 : 4 Futsal klub Dobovec
Petek, 13.oktober 2023 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
KMN Bronx Škofije 0 : 5 Siliko Vrhnika
Petek, 13.oktober 2023 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
KMN Meteorplast Šic Bar 9 : 1 Futsal klub Dobrepolje
Petek, 13.oktober 2023 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
3. krog
Futsal klub Dobovec 8 : 0 KMN Bronx Škofije
Petek, 20.oktober 2023 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
THE Nutrition Extrem 3 : 3 KMN Oplast Kobarid
Petek, 20.oktober 2023 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
Futsal klub Dobrepolje 3 : 2 KMN Sevnica
Petek, 20.oktober 2023 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
Siliko Vrhnika 7 : 4 KMN Meteorplast Šic Bar
Petek, 20.oktober 2023 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
4. krog
KMN Bronx Škofije 3 : 1 THE Nutrition Extrem
Petek, 27.oktober 2023 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
KMN Meteorplast Šic Bar 3 : 2 KMN Sevnica
Petek, 27.oktober 2023 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
KMN Oplast Kobarid 5 : 4 Futsal klub Dobrepolje
Torek, 21.november 2023 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
Siliko Vrhnika 6 : 4 Futsal klub Dobovec
Torek, 21.november 2023 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
5. krog
Futsal klub Dobovec 8 : 2 KMN Meteorplast Šic Bar
Petek, 3.november 2023 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
KMN Sevnica 7 : 1 KMN Oplast Kobarid
Petek, 3.november 2023 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
Futsal klub Dobrepolje 6 : 6 KMN Bronx Škofije
Petek, 3.november 2023 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
THE Nutrition Extrem 3 : 4 Siliko Vrhnika
Petek, 3.november 2023 | Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica
6. krog
KMN Bronx Škofije 2 : 4 KMN Sevnica
Petek, 10.november 2023 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
Futsal klub Dobovec 9 : 1 THE Nutrition Extrem
Petek, 10.november 2023 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
Siliko Vrhnika 7 : 3 Futsal klub Dobrepolje
Petek, 10.november 2023 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
KMN Meteorplast Šic Bar 3 : 3 KMN Oplast Kobarid
Petek, 10.november 2023 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
7. krog
THE Nutrition Extrem 6 : 6 KMN Meteorplast Šic Bar
Petek, 17.november 2023 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
KMN Sevnica 0 : 4 Siliko Vrhnika
Petek, 17.november 2023 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
KMN Oplast Kobarid 5 : 2 KMN Bronx Škofije
Petek, 17.november 2023 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
Futsal klub Dobrepolje 0 : 3 Futsal klub Dobovec
Petek, 17.november 2023 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
8. krog
KMN Oplast Kobarid 2 : 3 Siliko Vrhnika
Petek, 24.november 2023 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
KMN Sevnica 2 : 7 Futsal klub Dobovec
Petek, 24.november 2023 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
Futsal klub Dobrepolje 2 : 4 THE Nutrition Extrem
Petek, 24.november 2023 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
KMN Meteorplast Šic Bar 8 : 8 KMN Bronx Škofije
Petek, 24.november 2023 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
9. krog
THE Nutrition Extrem 0 : 3 KMN Sevnica
Petek, 1.december 2023 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
Siliko Vrhnika 10 : 1 KMN Bronx Škofije
Petek, 1.december 2023 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
Futsal klub Dobrepolje 2 : 5 KMN Meteorplast Šic Bar
Petek, 1.december 2023 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
Futsal klub Dobovec 2 : 1 KMN Oplast Kobarid
Torek, 16.januar 2024 | Rogatec, Športna dvorana Rogatec
10. krog
KMN Sevnica 3 : 2 Futsal klub Dobrepolje
Torek, 5.december 2023 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
KMN Meteorplast Šic Bar 3 : 3 Siliko Vrhnika
Torek, 5.december 2023 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
KMN Oplast Kobarid 3 : 0 THE Nutrition Extrem
Torek, 5.december 2023 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
KMN Bronx Škofije 1 : 4 Futsal klub Dobovec
Torek, 23.januar 2024 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
11. krog
KMN Sevnica 4 : 5 KMN Meteorplast Šic Bar
Petek, 8.december 2023 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
THE Nutrition Extrem 6 : 3 KMN Bronx Škofije
Petek, 8.december 2023 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
Futsal klub Dobovec 3 : 5 Siliko Vrhnika
Petek, 8.december 2023 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
Futsal klub Dobrepolje 1 : 3 KMN Oplast Kobarid
Petek, 8.december 2023 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
12. krog
KMN Bronx Škofije 3 : 2 Futsal klub Dobrepolje
Petek, 5.januar 2024 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
KMN Oplast Kobarid 0 : 1 KMN Sevnica
Petek, 5.januar 2024 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
KMN Meteorplast Šic Bar 2 : 6 Futsal klub Dobovec
Petek, 5.januar 2024 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
Siliko Vrhnika 3 : 0 THE Nutrition Extrem
Petek, 5.januar 2024 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
13. krog
KMN Oplast Kobarid 2 : 2 KMN Meteorplast Šic Bar
Petek, 12.januar 2024 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
KMN Sevnica 3 : 0 KMN Bronx Škofije
Petek, 12.januar 2024 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
Futsal klub Dobrepolje 1 : 3 Siliko Vrhnika
Petek, 12.januar 2024 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
THE Nutrition Extrem 2 : 5 Futsal klub Dobovec
Petek, 12.januar 2024 | Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica
14. krog
Futsal klub Dobovec 3 : 1 Futsal klub Dobrepolje
Petek, 19.januar 2024 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
KMN Bronx Škofije 2 : 2 KMN Oplast Kobarid
Petek, 19.januar 2024 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
Siliko Vrhnika 6 : 0 KMN Sevnica
Petek, 19.januar 2024 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
KMN Meteorplast Šic Bar 4 : 4 THE Nutrition Extrem
Petek, 19.januar 2024 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
15. krog
Futsal klub Dobovec 10 : 1 KMN Bronx Škofije
Petek, 26.januar 2024 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
KMN Sevnica 5 : 2 KMN Oplast Kobarid
Petek, 26.januar 2024 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
KMN Meteorplast Šic Bar 7 : 3 THE Nutrition Extrem
Petek, 26.januar 2024 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
Siliko Vrhnika 5 : 0 Futsal klub Dobrepolje
Petek, 26.januar 2024 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
16. krog
THE Nutrition Extrem 1 : 4 Futsal klub Dobovec
Četrtek, 8.februar 2024 | Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica
KMN Bronx Škofije 1 : 3 Siliko Vrhnika
Petek, 9.februar 2024 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
KMN Sevnica 3 : 5 Futsal klub Dobrepolje
Petek, 9.februar 2024 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
KMN Oplast Kobarid 2 : 4 KMN Meteorplast Šic Bar
Petek, 9.februar 2024 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
17. krog
Futsal klub Dobovec 7 : 4 KMN Oplast Kobarid
Petek, 16.februar 2024 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
KMN Meteorplast Šic Bar 5 : 0 KMN Sevnica
Petek, 16.februar 2024 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
Futsal klub Dobrepolje 3 : 4 KMN Bronx Škofije
Petek, 16.februar 2024 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
Siliko Vrhnika 5 : 2 THE Nutrition Extrem
Petek, 16.februar 2024 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
18. krog
KMN Sevnica 1 : 5 Futsal klub Dobovec
Petek, 23.februar 2024 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
KMN Oplast Kobarid 6 : 3 Siliko Vrhnika
Petek, 23.februar 2024 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
THE Nutrition Extrem 2 : 0 KMN Bronx Škofije
Petek, 23.februar 2024 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
KMN Meteorplast Šic Bar 3 : 5 Futsal klub Dobrepolje
Petek, 23.februar 2024 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
19. krog
Futsal klub Dobovec 2 : 3 KMN Meteorplast Šic Bar
Torek, 27.februar 2024 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
Futsal klub Dobrepolje 6 : 1 THE Nutrition Extrem
Torek, 27.februar 2024 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
KMN Bronx Škofije 1 : 6 KMN Oplast Kobarid
Torek, 27.februar 2024 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
Siliko Vrhnika 4 : 2 KMN Sevnica
Torek, 27.februar 2024 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
20. krog
Futsal klub Dobovec 20:00 Futsal klub Dobrepolje
Petek, 1.marec 2024 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
KMN Sevnica 20:00 KMN Bronx Škofije
Petek, 1.marec 2024 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
KMN Oplast Kobarid 20:00 THE Nutrition Extrem
Petek, 1.marec 2024 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
KMN Meteorplast Šic Bar 20:30 Siliko Vrhnika
Petek, 1.marec 2024 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
21. krog
THE Nutrition Extrem 20:00 KMN Sevnica
Petek, 15.marec 2024 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
KMN Bronx Škofije 20:00 KMN Meteorplast Šic Bar
Petek, 15.marec 2024 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
Siliko Vrhnika 20:30 Futsal klub Dobovec
Petek, 15.marec 2024 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
Futsal klub Dobrepolje 20:30 KMN Oplast Kobarid
Petek, 15.marec 2024 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje



DELI NA