1.krog |
30.07.2023 ob 18.00 |
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | Rudar Velenje | 0 : 0 | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice |
2.krog |
30.08.2023 ob 17.00 |
Stadion Ilirija | Ilirija 1911 | 0 : 2 | Rudar Velenje |
3.krog |
26.10.2023 ob 15.00 |
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | Rudar Velenje | 0 : 0 | Gorica |
4.krog |
13.08.2023 ob 17.30 |
Mestni stadion Ravne na Koroškem | Fužinar Vzajemci | 4 : 2 | Rudar Velenje |
5.krog |
18.08.2023 ob 20.00 |
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | Rudar Velenje | 0 : 1 | Primorje |
6.krog |
02.09.2023 ob 16.30 |
Stadion Rajko Štolfa Sežana | Tabor Sežana | 1 : 1 | Rudar Velenje |
7.krog |
09.09.2023 ob 16.30 |
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | Rudar Velenje | 0 : 1 | ND Beltinci |
8.krog |
16.09.2023 ob 16.00 |
Športni park Brajda, Tolmin | TKK Tolmin | 3 : 0 | Rudar Velenje |
9.krog |
21.09.2023 ob 20.30 |
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | Rudar Velenje | 2 : 0 | NK Brinje-Grosuplje |
10.krog |
25.09.2023 ob 16.00 |
Igrišče Bilje, V Dolinci | Vitanest Bilje | 2 : 2 | Rudar Velenje |
11.krog |
30.09.2023 ob 15.30 |
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | Rudar Velenje | 0 : 2 | Triglav Kranj |
12.krog |
08.10.2023 ob 15.30 |
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | Rudar Velenje | 1 : 5 | ND Lendava 1903 |
13.krog |
14.10.2023 ob 15.00 |
Športni park Dekani | Jadran Dekani | 4 : 1 | Rudar Velenje |
14.krog |
21.10.2023 ob 15.00 |
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | Rudar Velenje | 1 : 0 | ND Dravinja |
15.krog |
29.10.2023 ob 14.00 |
Stadion Portoval Novo mesto | Krka | 4 : 5 | Rudar Velenje |
16.krog |
06.11.2023 ob 14.00 |
Športni park Slovenska Bistrica | Kety Emmi&Impol Bistrica | 5 : 1 | Rudar Velenje |
17.krog |
12.11.2023 ob 14.00 |
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | Rudar Velenje | 2 : 1 | ND Ilirija |
18.krog |
18.11.2023 ob 13.30 |
Športni park Nova Gorica | Gorica | 2 : 0 | Rudar Velenje |
19.krog |
02.03.2024 ob 17.00 |
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | Rudar Velenje | 3 : 1 | Fužinar SIJ Ravne Systems |
20.krog |
10.03.2024 ob 15.00 |
Mestni stadion Ajdovščina | Primorje eMundia | 3 : 1 | Rudar Velenje |
21.krog |
17.03.2024 ob 17.00 |
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | Rudar Velenje | 1 : 0 | Tabor Sežana |
22.krog |
23.03.2024 ob 14.00 |
Športni park Beltinci - glavno igrišče | Beltinci Klima Tratnjek | 1 : 0 | Rudar Velenje |
23.krog |
29.03.2024 ob 18.30 |
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | Rudar Velenje | 3 : 1 | TKK Tolmin |
24.krog |
06.04.2024 ob 16.00 |
Stadion Brinje Grosuplje | Brinje Grosuplje | 0 : 2 | Rudar Velenje |
25.krog |
12.04.2024 ob 18.00 |
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | Rudar Velenje | 1 : 2 | Vitanest Bilje |
26.krog |
19.04.2024 ob 19.00 |
Športni center Kranj | Triglav Kranj | 1 : 1 | Rudar Velenje |
27.krog |
27.04.2024 ob 18.00 |
Športni park Lendava | Nafta 1903 | 0 : 0 | Rudar Velenje |
28.krog |
04.05.2024 ob 18.00 |
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | Rudar Velenje | : | Jadran Dekani |
29.krog |
12.05.2024 ob 17.30 |
ŠRC Dobrava | Dravinja | : | Rudar Velenje |
30.krog | 18.05.2024 | Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | Rudar Velenje | : | Krka |
RUDAR |
---|
Stadion: Mestni stadion Ob jezeru, Velenje |
Cesta na jezero 7 3320 Velenje tel: 03/891 90 13 fax: 03/891 90 14 email: info@nkrudarvelenje.com www: www.nkrudarvelenje.com |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Adriano Bloudek | 10 |
2. | Amadej Vošnjak | 5 |
Jure Matjašič | 5 | |
4. | Dejan Djermanović | 3 |
Stian Džumhur | 3 | |
6. | Borna Panić | 2 |
Sandro Zukić | 2 | |
8. | Urh Gaber Majcenovič | 1 |
Žan Florjanc | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Nafta 1903 | 28 | 58 | |
2 | Primorje eMundia | 27 | 53 | |
3 | Gorica | 27 | 51 | |
4 | Beltinci Klima Tratnjek | 27 | 50 | |
5 | Brinje Grosuplje | 27 | 48 | |
6 | Triglav Kranj | 28 | 48 | |
7 | Kety Emmi&Impol Bistrica | 27 | 41 | |
8 | Rudar Velenje | 27 | 33 | |
9 | Vitanest Bilje | 27 | 30 | |
10 | Jadran Dekani | 27 | 30 | |
11 | Dravinja | 27 | 29 | |
12 | TKK Tolmin | 27 | 29 | |
13 | Krka | 27 | 27 | |
14 | Ilirija 1911 | 27 | 25 | |
15 | Tabor Sežana | 27 | 25 | |
16 | Fužinar SIJ Ravne Systems | 27 | 24 |