Sodniki: | Kondić Božo (glavni sodnik), Mežnar Matic (1. pomoč), Mikača Goran (2. pomoč) |
Delegat: | Bole Stojan |
Št. gledalcev: | 200 |
Triglav Kranj | |||
---|---|---|---|
Z |
Roltek Dob | 2 : 3 | Triglav Kranj |
N |
Triglav Kranj | 0 : 0 | Jadran Dekani |
Z |
Beltinci Klima Tratnjek | 1 : 2 | Triglav Kranj |
P |
Triglav Kranj | 2 : 3 | Kety Emmi&Impol Bistrica |
N |
Fužinar Vzajemci | 2 : 2 | Triglav Kranj |
Beltinci Klima Tratnjek | |||
---|---|---|---|
N |
Beltinci Klima Tratnjek | 3 : 3 | Kety Emmi&Impol Bistrica |
Z |
Fužinar Vzajemci | 0 : 3 | Beltinci Klima Tratnjek |
P |
Beltinci Klima Tratnjek | 1 : 2 | Triglav Kranj |
N |
Nafta 1903 | 2 : 2 | Beltinci Klima Tratnjek |
Z |
Beltinci Klima Tratnjek | 2 : 0 | Brinje Grosuplje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Triglav Kranj | 7 | 7 | 0 | 0 | 12 | ||
ND Beltinci | 7 | 0 | 0 | 7 | 4 | ||
Športni center Kranj | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Triglav Kranj | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | ||
ND Beltinci | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Triglav Kranj | 4 | 4 | 0 | 0 | 6 | ||
ND Beltinci | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 |
23/24 | 18.krog | Kranj, Športni center Kranj, 18.11.2023, ob 15.30 | Triglav Kranj | - | ND Beltinci | 2:1 | (0:1) |
23/24 | 3.krog | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 25.10.2023, ob 15.00 | Beltinci Klima Tratnjek | - | Triglav Kranj | 1:2 | (0:1) |
22/23 | 28.krog | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 03.05.2023, ob 17.00 | Beltinci Klima Tratnjek | - | Triglav Kranj | 1:2 | (0:2) |
22/23 | 13.krog | Kranj, Športni center Kranj, 23.10.2022, ob 15.00 | Triglav Kranj | - | ND Beltinci | 2:1 | (1:0) |
21/22 | 19.krog | Kranj, Športni center Kranj, 04.03.2022, ob 17.30 | Triglav Kranj | - | ND Beltinci | 2:0 | (1:0) |
21/22 | 4.krog | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 21.08.2021, ob 17.00 | Beltinci Klima Tratnjek | - | Triglav Kranj | 0:1 | (0:1) |
20/21 | 1.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 12.08.2020, ob 17.30 | Beltinci Klima Tratnjek | - | Triglav Kranj | 0:1 | (0:0) |
13. krog | ||
---|---|---|
Aluminij | 4 : 0 | Vitanest Bilje |
Brinje Grosuplje | 2 : 0 | Roltek Dob |
Rudar Velenje | 1 : 0 | Krško |
Rogaška | 1 : 1 | Primorje |
Nafta 1903 | 1 : 1 | Jadran Dekani |
Fužinar Vzajemci | 1 : 1 | Kety Emmi&Impol Bistrica |
Ilirija 1911 | 2 : 0 | Krka |
Triglav Kranj | 2 : 1 | Beltinci Klima Tratnjek |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Rogaška | 30 | 68 | |
2 | Aluminij | 30 | 64 | |
3 | Ilirija 1911 | 30 | 54 | |
4 | Krka | 30 | 53 | |
5 | Beltinci Klima Tratnjek | 30 | 44 | |
6 | Nafta 1903 | 30 | 41 | |
7 | Primorje | 30 | 41 | |
8 | Brinje Grosuplje | 30 | 38 | |
9 | Vitanest Bilje | 30 | 37 | |
10 | Kety Emmi&Impol Bistrica | 30 | 37 | |
11 | Triglav Kranj | 30 | 35 | |
12 | Jadran Dekani | 30 | 35 | |
13 | Rudar Velenje | 30 | 32 | |
14 | Fužinar Vzajemci | 30 | 31 | |
15 | Krško | 30 | 24 | |
16 | Roltek Dob | 30 | 21 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Matej Poplatnik | 24 |
2. | Nik Marinšek | 21 |
3. | Bamba Susso | 14 |
4. | Nejc Gradišar | 12 |
5. | Gal Grobelnik | 11 |
Dejan Djermanović | 11 | |
Filip Kosić | 11 | |
8. | Dino Kapitanović | 10 |
Gašper Černe | 10 | |
Stjepan Oštrek | 10 | |
11. | Tai Matea Panić | 9 |
Marko Nunić | 9 | |
Matic Marcius | 9 | |
Daniel Mikolaj Skiba | 9 | |
15. | Chris Cener | 8 |
Lan Piskule | 8 | |
Luka Gajič | 8 | |
18. | Nermin Haljeta | 7 |
Jaša Martinčič | 7 | |
Anel Hajrić | 7 |