Sodniki: | Šabanagić Denis (glavni sodnik), Kužnik Marjan (1. pomoč), Todorović Nedeljko (2. pomoč) |
Delegat: | Hotko Viktor |
Št. gledalcev: | 250 |
Rogaška | |||
---|---|---|---|
Z |
Krško | 0 : 2 | Rogaška |
Z |
Rogaška | 1 : 0 | Krka |
P |
Primorje | 4 : 2 | Rogaška |
Z |
Rogaška | 3 : 1 | Vitanest Bilje |
Z |
Roltek Dob | 0 : 3 | Rogaška |
Nafta 1903 | |||
---|---|---|---|
Z |
Vitanest Bilje | 1 : 2 | Nafta 1903 |
N |
Nafta 1903 | 0 : 0 | Roltek Dob |
Z |
Jadran Dekani | 1 : 3 | Nafta 1903 |
N |
Nafta 1903 | 2 : 2 | Beltinci Klima Tratnjek |
P |
Kety Emmi&Impol Bistrica | 1 : 0 | Nafta 1903 |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Rogaška | 9 | 2 | 1 | 6 | 10 | ||
ND Lendava 1903 | 9 | 6 | 1 | 2 | 23 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Rogaška | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | ||
ND Lendava 1903 | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Rogaška | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | ||
ND Lendava 1903 | 5 | 3 | 0 | 2 | 12 |
22/23 | 20.krog | Lendava, Športni park Lendava, 11.03.2023, ob 15.15 | Nafta 1903 | - | Rogaška | 0:1 | (0:0) |
22/23 | 5.krog | Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 26.08.2022, ob 17.00 | Rogaška | - | ND Lendava 1903 | 3:3 | (2:1) |
21/22 | 28.krog | Lendava, Športni park Lendava, 08.05.2022, ob 17.00 | Nafta 1903 | - | Rogaška | 2:3 | (0:3) |
21/22 | 13.krog | Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 23.10.2021, ob 15.00 | Rogaška | - | ND Lendava 1903 | 1:3 | (0:1) |
19/20 | 9.krog | Lendava, Športni park Lendava, 21.09.2019, ob 16.00 | Nafta 1903 | - | Rogaška | 4:1 | (3:0) |
18/19 | 26.krog | Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 04.05.2019, ob 17.00 | Rogaška | - | ND Lendava 1903 | 0:4 | (0:3) |
18/19 | 11.krog | Lendava, Športni park Lendava, 13.10.2018, ob 15.30 | Nafta 1903 | - | Rogaška | 2:0 | (0:0) |
17/18 | 25.krog | Lendava, Športni park Lendava, 25.04.2018, ob 19.00 | Nafta 1903 | - | Rogaška | 4:1 | (1:1) |
17/18 | 10.krog | Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 07.10.2017, ob 15.30 | Rogaška | - | ND Lendava 1903 | 0:1 | (0:1) |
5. krog | ||
---|---|---|
Rogaška | 3 : 3 | Nafta 1903 |
Aluminij | 1 : 0 | Brinje Grosuplje |
Krka | 1 : 0 | Kety Emmi&Impol Bistrica |
Vitanest Bilje | 0 : 4 | Jadran Dekani |
Krško | 1 : 0 | Fužinar Vzajemci |
Primorje | 1 : 2 | Beltinci Klima Tratnjek |
Roltek Dob | 0 : 4 | Rudar Velenje |
Ilirija 1911 | 5 : 0 | Triglav Kranj |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Rogaška | 30 | 68 | |
2 | Aluminij | 30 | 64 | |
3 | Ilirija 1911 | 30 | 54 | |
4 | Krka | 30 | 53 | |
5 | Beltinci Klima Tratnjek | 30 | 44 | |
6 | Nafta 1903 | 30 | 41 | |
7 | Primorje | 30 | 41 | |
8 | Brinje Grosuplje | 30 | 38 | |
9 | Vitanest Bilje | 30 | 37 | |
10 | Kety Emmi&Impol Bistrica | 30 | 37 | |
11 | Triglav Kranj | 30 | 35 | |
12 | Jadran Dekani | 30 | 35 | |
13 | Rudar Velenje | 30 | 32 | |
14 | Fužinar Vzajemci | 30 | 31 | |
15 | Krško | 30 | 24 | |
16 | Roltek Dob | 30 | 21 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Matej Poplatnik | 24 |
2. | Nik Marinšek | 21 |
3. | Bamba Susso | 14 |
4. | Nejc Gradišar | 12 |
5. | Gal Grobelnik | 11 |
Filip Kosić | 11 | |
Dejan Djermanović | 11 | |
8. | Dino Kapitanović | 10 |
Gašper Černe | 10 | |
Stjepan Oštrek | 10 | |
11. | Marko Nunić | 9 |
Tai Matea Panić | 9 | |
Matic Marcius | 9 | |
Daniel Mikolaj Skiba | 9 | |
15. | Lan Piskule | 8 |
Chris Cener | 8 | |
Luka Gajič | 8 | |
18. | Anel Hajrić | 7 |
Faris Zubanović | 7 | |
Jaša Martinčič | 7 |