1.krog 28.09.2018 
ob 20.00
Športna dvorana Kobarid  KMN Oplast Kobarid 2 : 1 KMN Sevnica
2.krog 05.10.2018 
ob 20.00
Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica  KMN Sevnica 1 : 3 FutureNet Maribor
3.krog 12.10.2018 
ob 21.00
II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina  Dobovec Pivovarna Kozel 4 : 1 KMN Sevnica
4.krog 19.10.2018 
ob 20.00
Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica  KMN Sevnica 2 : 2 KMN Bronx Škofije
5.krog 26.10.2018 
ob 20.00
Športna dvorana Litija  FC Litija 4 : 2 KMN Sevnica
6.krog 02.11.2018 
ob 20.30
Dvorana srednje šole Josipa Jurčiča, Ivančna Gorica  FC Ivančna Gorica 3 : 3 KMN Sevnica
7.krog 09.11.2018 
ob 20.30
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  Siliko Mkeršmanc 5 : 0 KMN Sevnica
8.krog 23.11.2018 
ob 20.00
Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica  KMN Sevnica 3 : 2 FSK Stripy
9.krog 30.11.2018 
ob 20.00
Športna dvorana Benedikt  Benedikt avtodeli Džauš 1 : 6 KMN Sevnica
10.krog 07.12.2018 
ob 20.00
Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica  KMN Sevnica 1 : 1 KMN Oplast Kobarid
11.krog 21.12.2018 
ob 21.00
Športna dvorana Lukna Maribor  FutureNet Maribor 7 : 0 KMN Sevnica
12.krog 11.01.2019 
ob 20.00
Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica  KMN Sevnica 1 : 5 Dobovec Pivovarna Kozel
13.krog 25.01.2019 
ob 20.30
Športna dvorana Burja, Škofije  KMN Bronx Škofije : KMN Sevnica
14.krog 01.02.2019 
ob 20.00
Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica  KMN Sevnica : FC Litija
15.krog 08.02.2019 
ob 20.00
Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica  KMN Sevnica : FC Ivančna Gorica
16.krog 15.02.2019 
ob 20.00
Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica  KMN Sevnica : Siliko Mkeršmanc
17.krog 22.02.2019 
ob 20.30
Športna dvorana Trata Škofja Loka  FSK Stripy : KMN Sevnica
18.krog 08.03.2019 
ob 20.00
Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica  KMN Sevnica : Benedikt avtodeli Džauš
POTOČJE PROJEKTIRANJE SEVNICA
Radna 18
8294 Boštanj
tel: 031/ 300 073
fax:
email: zaksekmatej@gmail.com
www: www.kmn-sevnica.si

STRELCI
1. Gregor Pešec 5
2. Domen Krnc 4
3. Marko Račič 3
4. Jan Nečemer 2
Beno Govekar 2
David Bučar 2
7. Uroš Martič 1

LESTVICA
1 FutureNet Maribor 12 34
2 Dobovec Pivovarna Kozel 12 33
3 FC Litija 12 27
4 Siliko Mkeršmanc 12 15
5 KMN Bronx Škofije 12 15
6 FSK Stripy 12 14
7 KMN Oplast Kobarid 12 13
8 FC Ivančna Gorica 12 10
9 KMN Sevnica 12 9
10 Benedikt avtodeli Džauš 12 1




DELI NA