• 24.09.2021 | Futsal U19
    Na priprave z mislimi na marčne kvalifikacije
    Prav tako danes pa s svojo misijo začenja tudi reprezentanca do 19 let, ki se bo popoldan zbrala v Mariboru in tako začela priprave na kvalifikacije za evropsko prvenstvo. Kvalifikacije bodo na sporedu marca prihodnje leto, evropsko prvenstvo pa bo prihodnje leto septembra v Španiji.
  • 24.09.2021 | Državne futsal lige
    Članski futsal se vrača v Ljubljano
    S tekmo v Postojni se danes začenja 2. krog 2. SFL. Domači MNK Proteus gosti KMN Benedikt Slovenske gorice. V soboto sta na vrsti še tekmi v Ljubljani in Mariboru. Svoj debi v članski konkurenci bo doživela ljubljanska Futsal Olimpija, ki doma gosti Sevnico, KMN Miklavž TBS Team24 pa pričakuje Ajdovce.
  • 21.09.2021 | Futsal ženska A reprezentanca
    Znani termini kvalifikacij za EP članic
    Ženska futsal reprezentanca bo oktobra letos še drugič v svoji zgodovini igrala kvalifikacije za EP 2022, v kvalifikacijski skupini 2 pa bodo poleg Slovenije še Portugalska, Poljska in Hrvaška. Prvakinje štirih kvalifikacijskih skupin se uvrstijo na EP, naknadno pa bo znana tudi država gostiteljica.
  • 21.09.2021 | Futsal U21
    Po pripravah misli pri Franciji in Slovaški
    Minuli vikend se je zbrala reprezentanca do 21 let, ki je v Spodnjem Dupleku opravila štiri treninge, konec tega tedna pa jo čakata tekmi proti Franciji in Slovaški.
  • 20.09.2021 | Državne futsal lige
    Nedelja v znamenju domačinov
    V tem vikendu se je pričelo tekmovanje mladih U19. Do zmag so prišli Siliko Fortrade, KMN Meteorplast Šic bar, ŠD Extrem in KMN Oplast Kobarid. Tekma KMN Bronx Škofije in ŠD Mlinše bo v četrtek, 23.9.. V prvem krogu je bila prosta Futsal Olimpija.
  • 19.09.2021 | Državne futsal lige
    Za konec še zmaga Vrhničank
    Aktualne državne prvakinje so s 4:3 premagale ŽNK Slovenske gorice. Na prvi gol se je čakalo do 16. minute. Uspešna je bila Anja Ložar, v naslednji minuti pa so domačinke z 10-metrovke, uspešna je bila Sergeja Kos, povedle 2:0. Gaja Srnec je bila uspešna za 3:0 (28. minuta)
  • 18.09.2021 | Državne futsal lige
    Tudi Kixi začeli z zmago
    Piko na i 1. krogu sta s tekmo postavila ajdovski Kixi in ŠD Extrem, tri točke so ostale doma. Boljše so začeli domačini, ki so povedli prek Luke Susiča. Blaž Rot in Teotim Hiti sta med 19. in 24. minuto poskrbela za preobrat in vodstvo 1:2. Domen Ličen je minuto kasneje izničil vodstvo gostov. Odločitev o zmagovalcu je padla v zadnji minuti. Najprej je izkušeni Asmir Sukanović zadel za 3:2, zmago pa je z 10-metrovke potrdil Ličen.
    Nadaljuje se Ženska futsal liga
    V soboto in nedeljo se igra 2. krog Ženske futsal lige, ponovitev finala pa danes, v soboto, v Celju gostuje ekipa KMN Slovenske gorice. Pri ŠD Košana gostijo KMN Sevnica, v nedeljo še tekma med ŽNK Vrhnika in ŠD Extrem.
  • 17.09.2021 | 1. SFL
    Siliko še tretjič, Dobovcu derbi
    V 3. krogu 1. SFL je Dobovec z 8:0 premagal Litijo in se razveselil prve zmage v tej sezoni. V Dobrepolju sta si domači klub in KMN Meteorplast Šic Bar razdelila izkupiček, Siliko pa v zaključku tekme potrdil zmago v Posočju (2:5).