Delegiranje






Datum, ura Tekma Sodniki Delegat
22.02.2019, 20.00 Benedikt avtodeli Džauš : Siliko Mkeršmanc Prvi sodnik:
Milošič Iztok
Drugi sodnik:
Hozyan Uroš
Močnik Vlado
22.02.2019, 20.00 KMN Bronx Škofije : Dobovec Pivovarna Kozel Prvi sodnik:
Todorović Simon
Drugi sodnik:
Bobar Darko
Gliha Bojan
22.02.2019, 20.00 FSK Stripy : KMN Sevnica Prvi sodnik:
Jurič Dražen
Drugi sodnik:
Kovačič Rade
Golob Boris
22.02.2019, 20.00 FutureNet Maribor : FC Litija Prvi sodnik:
Sakelšek Aleš
Drugi sodnik:
Petek Jernej
Narat Andrej
22.02.2019, 20.00 FC Ivančna Gorica : KMN Oplast Kobarid Prvi sodnik:
Močnik Perič Aleš
Drugi sodnik:
Zašev Venco
Damiš Stanislav
22.02.2019, 20.00 FC Hiša daril Ptuj : Kix Ajdovščina Prvi sodnik:
Mustafić Jasmin
Drugi sodnik:
Žekš Aleš
Štravs Janez
22.02.2019, 20.00 KMN Velike Lašče : Futsal klub Dobrepolje Prvi sodnik:
Dimic Sebastijan
Drugi sodnik:
Barkovič Jože
Smajila Andrej
23.02.2019, 20.00 KMN Miklavž TBS Team24 : KMN Tomaž ŠIC Bar Prvi sodnik:
Zahović Admir
Drugi sodnik:
Korošec Gregor
Kovačič Gregor
23.02.2019, 20.00 ŠD Mlinše : Dlan Logatec Prvi sodnik:
Zašev Venco
Drugi sodnik:
Bobar Darko
Zalokar Pavel
23.02.2019, 14.00 ŠD Extrem : KMN Slovenske gorice Prvi sodnik:
Dimic Sebastijan
Drugi sodnik:
Barkovič Jože
Velić Sadet
23.02.2019, 17.30 KMN Bronx Škofije : KMN Meteorplast Prvi sodnik:
Rustja Matej
Drugi sodnik:
Koritnik Matjaž
Brčaninović Ismet
23.02.2019, 18.00 Siliko Atet rent a car : Kebelj Avto Aleš Prvi sodnik:
Močnik Perič Aleš
Tretji sodnik:
Zalokar Jan
Vetrih Vlado
24.02.2019, 12.30 KMN Meteorplast : KMN Bronx Škofije Prvi sodnik:
Veselič Dejan
Drugi sodnik:
Djukić Dejan
Petek Bogomir
24.02.2019, 14.00 KMN Tomaž Šic bar : KMN Slovenske Gorice Prvi sodnik:
Mustafić Jasmin
Drugi sodnik:
Pirš Matjaž
Novak Jožef
24.02.2019, 17.00 KMN Oplast Kobarid : ŠD Extrem Prvi sodnik:
Rustja Matej
Drugi sodnik:
Božič Alen
Bezjak Dušan
23.02.2019, 15.30 KMN Bronx Škofije : KMN Meteorplast Prvi sodnik:
Koritnik Matjaž
Drugi sodnik:
Rustja Matej
Brčaninović Ismet
23.02.2019, 16.00 NK Ribnica A : FutureNet Maribor Prvi sodnik:
Barkovič Jože
Drugi sodnik:
Dimic Sebastijan
Velić Sadet
23.02.2019, 17.00 ŠD Mlinše : Futsal Olimpija Ljubljana Prvi sodnik:
Bobar Darko
Drugi sodnik:
Zašev Venco
Golob Boris
23.02.2019, 19.00 KMN Slovenske Gorice : Futsal Olimpija Ljubljana B Prvi sodnik:
Mustafić Jasmin
Drugi sodnik:
Djukić Dejan
Majcen Jani
24.02.2019, 16.00 ŽNK Cerkvenjak : KMN Slovenske gorice Prvi sodnik:
Žekš Aleš
Drugi sodnik:
Djukić Dejan
Kramberger Blaž
24.02.2019, 18.00 ŽNK Celje : ŽNK Vrhnika Prvi sodnik:
Jurič Dražen
Drugi sodnik:
Žaberl Robi
Štravs Janez
01.03.2019, 19.30 Futsal klub Kebelj : Extrem Sodražica Prvi sodnik:
Petek Jernej
Drugi sodnik:
Žekš Aleš
02.03.2019, 17.00 FC Litija : Dobovec MB Monting
02.03.2019, 19.30 FutureNet Maribor : KMN Bronx Škofije
27.02.2019, 19.00 Siliko Rem Power : KMN Bronx Škofije Prvi sodnik:
Močnik Perič Aleš
Drugi sodnik:
Bubulj Igor
28.02.2019, 17.30 FC Litija : Benedikt avtodeli Džauš Prvi sodnik:
Bobar Darko
Drugi sodnik:
Korošec Gregor
28.02.2019, 20.45 FutureNet Maribor : FSK Stripy Prvi sodnik:
Petek Jernej
Drugi sodnik:
Hozyan Uroš
01.03.2019, 21.00 ŽNK Vrhnika : Siliko
02.03.2019, 19.00 KMN Slovenske gorice : ŽNK Celje
08.03.2019, 20.00 FC Litija : KMN Bronx Škofije
08.03.2019, 20.00 KMN Sevnica : Benedikt avtodeli Džauš
08.03.2019, 20.00 KMN Oplast Kobarid : FSK Stripy
08.03.2019, 20.00 Dobovec Pivovarna Kozel : FC Ivančna Gorica
08.03.2019, 20.00 Siliko Mkeršmanc : FutureNet Maribor
08.03.2019, 19.30 Extrem Sodražica : KMN Velike Lašče
08.03.2019, 20.00 Futsal klub Dobrepolje : KMN Miklavž TBS Team24
08.03.2019, 21.00 Dlan Logatec : FC Hiša daril Ptuj
08.03.2019, 21.00 KMN Tomaž ŠIC Bar : ŠD Mlinše
09.03.2019, 18.00 Kix Ajdovščina : Futsal klub Kebelj
16.03.2019, 18.00 ŽNK Celje : ŽNK Cerkvenjak
17.03.2019, 16.00 Siliko : KMN Slovenske gorice

DELI NA