Delegiranje






Datum, ura Tekma Sodniki Delegat
16.04.2021, 20.00 Futsal klub Dobovec : KMN Bronx Škofije Prvi sodnik:
Močnik Perič Aleš
Drugi sodnik:
Korošec Gregor
Tretji sodnik:
Zašev Venco
Močnik Vlado
16.04.2021, 20.00 FC Litija : Siliko Vrhnika Prvi sodnik:
Veselič Dejan
Drugi sodnik:
Petek Jernej
Tretji sodnik:
Sakelšek Aleš
Damiš Stanislav
30.04.2021, 20.00 Siliko Vrhnika : FC Litija
04.05.2021, 20.00 KMN Bronx Škofije : Futsal klub Dobovec
16.04.2021, 20.00 ŠD Extrem : KMN Miklavž TBS team24 Prvi sodnik:
Božič Alen
Drugi sodnik:
Maksimović Igor
Gliha Bojan
16.04.2021, 20.00 KMN Benedikt Slovenske gorice : KMN Meteorplast Prvi sodnik:
Jurič Dražen
Drugi sodnik:
Kovačič Rade
Kokol Miro
17.04.2021, 17.00 MNK KIX Ajdovščina : Svet savn MNK Proteus Postojna Prvi sodnik:
Močnik Perič Aleš
Drugi sodnik:
Zašev Venco
Zalokar Pavel
17.04.2021, 18.00 KMN Slovenske gorice : ŽNK Celje Prvi sodnik:
Petek Jernej
Drugi sodnik:
Mustafić Jasmin
Štravs Janez
23.04.2021, 20.00 KMN Bronx Škofije : FK Dobovec
23.04.2021, 20.00 KMN Oplast Kobarid : KMN Meteorplast
23.04.2021, 20.00 FK Siliko : FC Ptuj
23.04.2021, 20.00 ŠD Mlinše : FC Litija
18.04.2021, 15.00 ŠD Mlinše : KMN Meteorplast Prvi sodnik:
Pačnik Dejan
Drugi sodnik:
Žaberl Robi
Kovačič Gregor
18.04.2021, 15.30 Senčila Senica Oplotnica : KMN Bronx Škofije Prvi sodnik:
Jurič Dražen
Drugi sodnik:
Lindič Danijel
Kramberger Blaž
18.04.2021, 16.00 FC Hiša daril Ptuj : FK Dobovec Prvi sodnik:
Mustafić Jasmin
Drugi sodnik:
Kranvogel Sašo
Novak Jožef
18.04.2021, 16.00 Futsal klub Dobrepolje : FC Litija Prvi sodnik:
Plečko Simon
Drugi sodnik:
Mušič Doroteja
Vetrih Vlado
18.04.2021, 17.00 Siliko Fortrade : Futsal klub Trzin Prvi sodnik:
Barkovič Jože
Drugi sodnik:
Dimic Sebastijan
Velić Sadet
18.04.2021, 17.00 ŠD Extrem : KMN Tomaž Prvi sodnik:
Maksimović Igor
Drugi sodnik:
Duranović Mirzet
Zalokar Pavel
18.04.2021, 18.00 KMN Oplast Kobarid : KMN Sevnica Prvi sodnik:
Božič Alen
Drugi sodnik:
Zašev Venco
Bezjak Dušan
25.04.2021, 14.30 KMN Sevnica : Futsal klub Dobrepolje
25.04.2021, 15.30 Senčila Senica Oplotnica : ŠD Extrem
25.04.2021, 16.00 KMN Bronx Škofije : KMN Meteorplast
25.04.2021, 16.00 KMN Tomaž : KMN Oplast Kobarid
25.04.2021, 16.00 Futsal klub Trzin : ŠD Mlinše
25.04.2021, 17.00 FK Dobovec : Siliko Fortrade
25.04.2021, 18.00 FC Litija : FC Hiša daril Ptuj
27.04.2021, 15.00 ŠD Mlinše : FK Dobovec
27.04.2021, 15.00 KMN Meteorplast : Futsal klub Trzin
27.04.2021, 16.00 FC Hiša daril Ptuj : KMN Sevnica
27.04.2021, 18.00 KMN Oplast Kobarid : Senčila Senica Oplotnica
27.04.2021, 20.00 Siliko Fortrade : FC Litija
02.05.2021, 14.30 KMN Sevnica : Siliko Fortrade
02.05.2021, 15.30 Senčila Senica Oplotnica : Futsal klub Dobrepolje
02.05.2021, 16.00 KMN Tomaž : FC Hiša daril Ptuj
02.05.2021, 16.00 KMN Bronx Škofije : Futsal klub Trzin
02.05.2021, 17.00 ŠD Extrem : KMN Oplast Kobarid
02.05.2021, 17.00 FK Dobovec : KMN Meteorplast
02.05.2021, 18.00 FC Litija : ŠD Mlinše
09.05.2021, 15.00 ŠD Mlinše : KMN Sevnica
09.05.2021, 15.00 KMN Meteorplast : FC Litija
09.05.2021, 16.00 Futsal klub Trzin : FK Dobovec
09.05.2021, 17.00 Siliko Fortrade : KMN Tomaž
09.05.2021, 18.00 KMN Oplast Kobarid : KMN Bronx Škofije

DELI NA