Sodniki: | Zahović Admir , Petek Jernej |
Delegat: | Vetrih Vlado |
Št. gledalcev: | 150 |
Futsal klub Dobrepolje | |||
---|---|---|---|
P |
Futsal klub Dobrepolje | 2 : 8 | KMN Meteorplast Šic bar |
P |
KMN Meteorplast Šic bar | 5 : 1 | Futsal klub Dobrepolje |
Z |
Futsal klub Dobrepolje | 2 : 0 | KMN Oplast Kobarid |
P |
KMN Bronx Škofije | 3 : 1 | Futsal klub Dobrepolje |
Z |
KMN Sevnica | 3 : 5 | Futsal klub Dobrepolje |
Siliko Vrhnika | |||
---|---|---|---|
P |
Futsal klub Dobovec | 7 : 0 | Siliko Vrhnika |
P |
Siliko Vrhnika | 5 : 6 | Futsal klub Dobovec |
P |
Futsal klub Dobovec | 6 : 2 | Siliko Vrhnika |
Z |
Siliko Vrhnika | 3 : 0 | KMN Meteorplast Šic bar |
P |
KMN Meteorplast Šic bar | 7 : 2 | Siliko Vrhnika |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FK Dobrepolje | 10 | 0 | 0 | 10 | 19 | ||
FK Siliko | 10 | 10 | 0 | 0 | 57 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
FK Dobrepolje | 5 | 0 | 0 | 5 | 8 | ||
FK Siliko | 5 | 5 | 0 | 0 | 30 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
FK Dobrepolje | 5 | 0 | 0 | 5 | 11 | ||
FK Siliko | 5 | 5 | 0 | 0 | 27 |
23/24 | 15.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 26.01.2024, ob 20.30 | Siliko Vrhnika | - | Futsal klub Dobrepolje | 5:0 | (3:0) |
23/24 | 13.krog | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 12.01.2024, ob 20.30 | Futsal klub Dobrepolje | - | FK Siliko | 1:3 | (1:1) |
23/24 | 6.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 10.11.2023, ob 20.30 | Siliko Vrhnika | - | FK Dobrepolje | 7:3 | (4:1) |
22/23 | 16.krog | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 25.01.2023, ob 20.00 | Futsal klub Dobrepolje | - | FK Siliko | 4:8 | (1:5) |
22/23 | 14.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 06.01.2023, ob 20.30 | Siliko Vrhnika | - | FK Dobrepolje | 5:3 | (4:0) |
22/23 | 7.krog | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 28.10.2022, ob 20.30 | Futsal klub Dobrepolje | - | FK Siliko | 0:10 | (0:3) |
21/22 | 11.krog | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 26.11.2021, ob 20.00 | Futsal klub Dobrepolje | - | FK Siliko | 2:6 | (1:2) |
21/22 | 2.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 10.09.2021, ob 20.30 | Siliko Vrhnika | - | FK Dobrepolje | 7:3 | (4:1) |
20/21 | 14.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 15.01.2021, ob 20.00 | Siliko Vrhnika | - | FK Dobrepolje | 3:2 | (1:2) |
20/21 | 5.krog | Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 09.10.2020, ob 20.00 | Futsal klub Dobrepolje | - | FK Siliko | 1:3 | (0:2) |
16. krog | ||
---|---|---|
KMN Bronx Škofije | 3 : 3 | KMN Meteorplast Šic bar |
KMN Oplast Kobarid | 1 : 5 | KMN Sevnica |
ŠD Mlinše | 1 : 1 | Futsal klub Dobovec |
Futsal klub Dobrepolje | 4 : 8 | Siliko Vrhnika |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Futsal klub Dobovec | 20 | 51 | |
2 | Siliko Vrhnika | 20 | 50 | |
3 | KMN Meteorplast Šic bar | 20 | 39 | |
4 | KMN Bronx Škofije | 20 | 26 | |
5 | KMN Oplast Kobarid | 20 | 26 | |
6 | Futsal klub Dobrepolje | 20 | 18 | |
7 | KMN Sevnica | 20 | 10 | |
8 | ŠD Mlinše | 20 | 9 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Jure Suban | 29 |
2. | Patrik Pasariček | 27 |
3. | Denis Kneževič | 24 |
4. | Vedran Matošević | 22 |
Alen Ruis | 22 | |
Kristjan Čujec | 22 | |
7. | Nik Zajc | 20 |
8. | Aljaž Goznik | 19 |
9. | Sebastijan Drobne | 17 |
10. | Aljaž Ruis | 16 |
Anej Kmetič | 16 | |
12. | Žiga Kneževič Mrak | 15 |
Žiga Čeh | 15 | |
Max Vesel | 15 | |
15. | Uroš Đurič | 14 |
Tim Lipovšek | 14 | |
Rok Mordej | 14 | |
Aleksander Stanić | 14 | |
19. | Marko Mohorič | 13 |
Nikola Jandrić | 13 |