Sodniki: | Zahović Admir , Mustafić Jasmin |
Delegat: | Kramberger Blaž |
Št. gledalcev: | 70 |
Dobovec Pivovarna Kozel | |||
---|---|---|---|
Z |
Dobovec Pivovarna Kozel | 5 : 2 | FSK Stripy |
Z |
Siliko | 2 : 6 | Dobovec Pivovarna Kozel |
P |
FC Litija | 6 : 5 | Dobovec Pivovarna Kozel |
Z |
Dobovec Pivovarna Kozel | 7 : 1 | KMN Bronx Škofije |
Z |
FC Hiša daril Ptuj | 3 : 8 | Dobovec Pivovarna Kozel |
KMN Bronx Škofije | |||
---|---|---|---|
N |
KMN Bronx Škofije | 5 : 5 | KMN Tomaž Šic Bar |
Z |
FSK Stripy | 0 : 2 | KMN Bronx Škofije |
P |
KMN Bronx Škofije | 1 : 5 | Siliko |
P |
Dobovec Pivovarna Kozel | 7 : 1 | KMN Bronx Škofije |
P |
FC Litija | 9 : 2 | KMN Bronx Škofije |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FK Dobovec | 40 | 34 | 5 | 1 | 233 | ||
KMN Bronx Škofije | 40 | 1 | 5 | 34 | 64 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
FK Dobovec | 21 | 20 | 1 | 0 | 144 | ||
KMN Bronx Škofije | 21 | 0 | 1 | 20 | 37 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
FK Dobovec | 19 | 14 | 4 | 1 | 89 | ||
KMN Bronx Škofije | 19 | 1 | 4 | 14 | 27 |
23/24 | 15.krog | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 26.01.2024, ob 20.00 | Futsal klub Dobovec | - | KMN Bronx Škofije | 10:1 | (8:1) |
23/24 | 10.krog | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 23.01.2024, ob 20.00 | KMN Bronx Škofije | - | Futsal klub Dobovec | 1:4 | (1:1) |
23/24 | 3.krog | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 20.10.2023, ob 20.00 | FK Dobovec | - | KMN Bronx Škofije | 8:0 | (5:0) |
22/23 | 26.krog | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 02.05.2023, ob 20.00 | Futsal klub Dobovec | - | KMN Bronx Škofije | 8:0 | (2:0) |
22/23 | 25.krog | Koper, Športna dvorana Bonifika, 26.04.2023, ob 20.30 | KMN Bronx Škofije | - | FK Dobovec | 0:10 | (0:6) |
22/23 | 24.krog | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 21.04.2023, ob 20.00 | Futsal klub Dobovec | - | KMN Bronx Škofije | 7:1 | (2:0) |
22/23 | 18.krog | Koper, Športna dvorana Bonifika, 10.02.2023, ob 20.45 | KMN Bronx Škofije | - | FK Dobovec | 2:8 | (1:5) |
22/23 | 12.krog | Koper, Športna dvorana Bonifika, 16.12.2022, ob 20.45 | KMN Bronx Škofije | - | FK Dobovec | 4:9 | (1:4) |
22/23 | 5.krog | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 14.10.2022, ob 20.00 | Futsal klub Dobovec | - | KMN Bronx Škofije | 4:1 | (2:0) |
21/22 | 20.krog | Koper, Športna dvorana Bonifika, 08.04.2022, ob 20.30 | KMN Bronx Škofije | - | FK Dobovec | 0:8 | (0:3) |
21/22 | 19.krog | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 01.04.2022, ob 20.00 | Futsal klub Dobovec | - | KMN Bronx Škofije | 5:2 | (1:1) |
21/22 | 13.krog | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 10.12.2021, ob 20.00 | Futsal klub Dobovec | - | KMN Bronx Škofije | 6:2 | (3:0) |
21/22 | 4.krog | Koper, Športna dvorana Bonifika, 01.10.2021, ob 20.45 | KMN Bronx Škofije | - | FK Dobovec | 1:5 | (0:3) |
20/21 | 23.krog | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 13.05.2021, ob 20.00 | Futsal klub Dobovec | - | KMN Bronx Škofije | 7:0 | (6:0) |
20/21 | 22.krog | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 04.05.2021, ob 20.00 | KMN Bronx Škofije | - | FK Dobovec | 1:4 | (0:2) |
20/21 | 21.krog | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 16.04.2021, ob 20.00 | Futsal klub Dobovec | - | KMN Bronx Škofije | 7:1 | (2:1) |
20/21 | 18.krog | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 26.02.2021, ob 20.00 | KMN Bronx Škofije | - | FK Dobovec | 0:7 | (0:1) |
20/21 | 9.krog | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 27.11.2020, ob 20.00 | Futsal klub Dobovec | - | KMN Bronx Škofije | 6:2 | (3:1) |
19/20 | 15.krog | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 11.02.2020, ob 20.00 | Dobovec Pivovarna Kozel | - | KMN Bronx Škofije | 7:1 | (6:0) |
19/20 | 6.krog | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 18.10.2019, ob 20.30 | KMN Bronx Škofije | - | FK Dobovec | 0:5 | (0:3) |
18/19 | 17.krog | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 22.02.2019, ob 20.00 | KMN Bronx Škofije | - | FK Dobovec | 2:3 | (1:1) |
18/19 | 8.krog | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 23.11.2018, ob 21.00 | Dobovec Pivovarna Kozel | - | KMN Bronx Škofije | 11:2 | (3:0) |
17/18 | 18.krog | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 09.03.2018, ob 20.00 | KMN Bronx Škofije | - | FK Dobovec | 2:2 | (2:1) |
17/18 | 9.krog | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 03.11.2017, ob 21.00 | Dobovec Pivovarna Kozel | - | KMN Bronx Škofije | 6:0 | (1:0) |
16/17 | 13.krog | Rogatec, Športna dvorana Rogatec, 08.02.2017, ob 19.15 | Dobovec Pivovarna Kozel | - | KMN Bronx Škofije | 5:5 | (4:3) |
16/17 | 4.krog | Spodnje Škofije, ŠD Burja, 21.10.2016, ob 20.30 | KMN Bronx Škofije | - | FK Dobovec | 3:1 | (0:0) |
15/16 | 11.krog | Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 04.12.2015, ob 21.00 | - | KMN Bronx Škofije | 7:1 | (4:1) | |
15/16 | 2.krog | Škofije, ŠD Burja, 18.09.2015, ob 20.30 | - | FK Dobovec | 2:5 | (1:1) | |
14/15 | 11.krog | Škofije, ŠD Burja, 16.01.2015, ob 20.30 | - | FK Dobovec | 0:6 | (0:4) | |
14/15 | 2.krog | Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 26.09.2014, ob 20.00 | - | KMN Bronx Škofije | 8:0 | (5:0) | |
13/14 | 14.krog | Rogatec, ŠD Rogatec, 28.02.2014, ob 20.00 | - | KMN Bronx Škofije | 10:6 | (7:6) | |
13/14 | 7.krog | Škofije, ŠD Burja, 22.11.2013, ob 20.30 | - | FK Dobovec | 1:1 | (0:0) | |
12/13 | 10.krog | Rogatec, ŠD Rogatec, 23.11.2012, ob 20.00 | - | KMN Bronx Škofije | 12:5 | (6:3) | |
12/13 | 3.krog | Škofije, ŠD Burja, 28.09.2012, ob 20.30 | - | FK Dobovec | 2:3 | (1:1) | |
11/12 | 16.krog | Škofije, ŠD Burja, 20.01.2012, ob 20.30 | - | FK Dobovec | 2:2 | (1:0) | |
11/12 | 10.krog | Škofije, ŠD Burja, 11.11.2011, ob 20.30 | - | FK Dobovec | 2:4 | (1:1) | |
11/12 | 3.krog | Rogatec, Šd Rogatec, 16.09.2011, ob 20.00 | - | KMN Bronx Škofije | 5:4 | (2:2) | |
10/11 | 17.krog | Rogatec, ŠD Rogatec, 04.03.2011, ob 20.00 | - | KMN Bronx Škofije | 2:1 | (1:0) | |
10/11 | 11.krog | Škofije, ŠD Burja, Škofije, 03.12.2010, ob 20.30 | - | FK Dobovec | 2:2 | (2:2) | |
10/11 | 4.krog | Rogatec, ŠD Rogatec, 08.10.2010, ob 20.00 | - | KMN Bronx Škofije | 3:2 | (0:0) |
15. krog | ||
---|---|---|
KMN Oplast Kobarid | 0 : 9 | FC Litija |
FSK Stripy | 5 : 5 | KMN Sevnica |
Siliko | 7 : 1 | FC Hiša daril Ptuj |
Dobovec Pivovarna Kozel | 7 : 1 | KMN Bronx Škofije |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Dobovec Pivovarna Kozel | 16 | 43 | |
2 | FC Litija | 16 | 29 | |
3 | FSK Stripy | 16 | 23 | |
4 | Siliko | 16 | 22 | |
5 | KMN Tomaž Šic Bar | 16 | 20 | |
6 | KMN Bronx Škofije | 16 | 19 | |
7 | KMN Oplast Kobarid | 16 | 19 | |
8 | KMN Sevnica | 16 | 19 | |
9 | FC Hiša daril Ptuj | 16 | 8 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Kristjan Čujec | 23 |
2. | Alen Fetić | 18 |
3. | Dejan Bojkić | 17 |
4. | Denis Totošković | 14 |
5. | Aleš Marot | 11 |
Jonhn Lennon Felinto Silva | 11 | |
7. | Dani Vulikić | 10 |
Anže Širok | 10 | |
Žiga Čeh | 10 | |
Darijo Dragosavac | 10 | |
Tilen Gajser | 10 | |
12. | Sebastijan Drobne | 9 |
13. | Domen Klanjšek | 8 |
14. | Admir Ćosić | 7 |
Tine Šturm | 7 | |
Urban Tavčar | 7 | |
Urban Senekovič | 7 | |
18. | Domen Krnc | 6 |
Josip Jurić | 6 | |
Vedran Matošević | 6 |