Sodniki: | Todorović Simon , Bubulj Igor |
Delegat: | Žibert Marjan |
Št. gledalcev: | 130 |
Siliko | |||
---|---|---|---|
P |
FC Litija | 5 : 2 | Siliko |
P |
Siliko | 2 : 6 | Dobovec Pivovarna Kozel |
Z |
KMN Bronx Škofije | 1 : 5 | Siliko |
Z |
Siliko | 7 : 1 | FC Hiša daril Ptuj |
P |
KMN Sevnica | 5 : 4 | Siliko |
KMN Bronx Škofije | |||
---|---|---|---|
N |
KMN Bronx Škofije | 5 : 5 | KMN Tomaž Šic Bar |
Z |
FSK Stripy | 0 : 2 | KMN Bronx Škofije |
P |
KMN Bronx Škofije | 1 : 5 | Siliko |
P |
Dobovec Pivovarna Kozel | 7 : 1 | KMN Bronx Škofije |
P |
FC Litija | 9 : 2 | KMN Bronx Škofije |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FK Siliko | 20 | 10 | 4 | 6 | 82 | ||
KMN Bronx Škofije | 20 | 6 | 4 | 10 | 67 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
FK Siliko | 10 | 4 | 3 | 3 | 44 | ||
KMN Bronx Škofije | 10 | 3 | 3 | 4 | 40 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
FK Siliko | 10 | 6 | 1 | 3 | 38 | ||
KMN Bronx Škofije | 10 | 3 | 1 | 6 | 27 |
23/24 | 16.krog | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 09.02.2024, ob 20.00 | KMN Bronx Škofije | - | Siliko Vrhnika | 1:3 | (0:2) |
23/24 | 9.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 01.12.2023, ob 20.30 | Siliko Vrhnika | - | KMN Bronx Škofije | 10:1 | (5:0) |
23/24 | 2.krog | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 13.10.2023, ob 20.00 | KMN Bronx Škofije | - | FK Siliko | 0:5 | (0:3) |
22/23 | 17.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 27.01.2023, ob 20.30 | Siliko Vrhnika | - | KMN Bronx Škofije | 6:3 | (4:1) |
22/23 | 9.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 18.11.2022, ob 20.30 | Siliko Vrhnika | - | KMN Bronx Škofije | 5:2 | (1:1) |
22/23 | 2.krog | Koper, Športna dvorana Bonifika, 16.09.2022, ob 20.45 | KMN Bronx Škofije | - | FK Siliko | 3:3 | (1:1) |
21/22 | 16.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 11.03.2022, ob 20.30 | Siliko Vrhnika | - | KMN Bronx Škofije | 3:5 | (1:0) |
21/22 | 7.krog | Koper, Športna dvorana Bonifika, 22.10.2021, ob 20.45 | KMN Bronx Škofije | - | FK Siliko | 2:5 | (2:2) |
20/21 | 28.krog | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 04.06.2021, ob 20.00 | KMN Bronx Škofije | - | FK Siliko | 3:4 | (1:0) |
20/21 | 27.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 28.05.2021, ob 20.30 | Siliko Vrhnika | - | KMN Bronx Škofije | 2:2 | (2:1) |
20/21 | 11.krog | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 11.12.2020, ob 20.00 | KMN Bronx Škofije | - | FK Siliko | 2:6 | (2:2) |
20/21 | 2.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 11.09.2020, ob 20.30 | FK Siliko | - | KMN Bronx Škofije | 4:4 | (2:3) |
19/20 | 16.krog | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 14.02.2020, ob 20.30 | KMN Bronx Škofije | - | FK Siliko | 1:5 | (0:4) |
19/20 | 7.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 08.11.2019, ob 20.30 | Siliko | - | KMN Bronx Škofije | 4:2 | (1:1) |
18/19 | 10.krog | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 07.12.2018, ob 20.30 | KMN Bronx Škofije | - | FK Siliko | 6:1 | (3:0) |
18/19 | 1.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 28.09.2018, ob 20.30 | FK Siliko | - | KMN Bronx Škofije | 2:2 | (2:0) |
17/18 | 17.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 23.02.2018, ob 20.00 | Siliko Rem Power | - | KMN Bronx Škofije | 3:8 | (1:3) |
17/18 | 8.krog | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 27.10.2017, ob 20.30 | KMN Bronx Škofije | - | FK Siliko | 4:3 | (1:1) |
16/17 | 18.krog | Vrhnika, ŠD Antona Slomška, 10.03.2017, ob 20.00 | FK Zavas Siliko | - | KMN Bronx Škofije | 5:11 | (2:5) |
16/17 | 9.krog | Spodnje Škofije, ŠD Burja, 09.12.2016, ob 20.30 | KMN Bronx Škofije | - | FK Siliko | 5:3 | (2:3) |
7. krog | ||
---|---|---|
Dobovec Pivovarna Kozel | 6 : 3 | FC Litija |
KMN Tomaž Šic Bar | 4 : 0 | KMN Sevnica |
Siliko | 4 : 2 | KMN Bronx Škofije |
FSK Stripy | 9 : 3 | FC Hiša daril Ptuj |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Dobovec Pivovarna Kozel | 16 | 43 | |
2 | FC Litija | 16 | 29 | |
3 | FSK Stripy | 16 | 23 | |
4 | Siliko | 16 | 22 | |
5 | KMN Tomaž Šic Bar | 16 | 20 | |
6 | KMN Bronx Škofije | 16 | 19 | |
7 | KMN Oplast Kobarid | 16 | 19 | |
8 | KMN Sevnica | 16 | 19 | |
9 | FC Hiša daril Ptuj | 16 | 8 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Kristjan Čujec | 23 |
2. | Alen Fetić | 18 |
3. | Dejan Bojkić | 17 |
4. | Denis Totošković | 14 |
5. | Jonhn Lennon Felinto Silva | 11 |
Aleš Marot | 11 | |
7. | Darijo Dragosavac | 10 |
Anže Širok | 10 | |
Žiga Čeh | 10 | |
Dani Vulikić | 10 | |
Tilen Gajser | 10 | |
12. | Sebastijan Drobne | 9 |
13. | Domen Klanjšek | 8 |
14. | Urban Senekovič | 7 |
Tine Šturm | 7 | |
Urban Tavčar | 7 | |
Admir Ćosić | 7 | |
18. | Alan Muratagić | 6 |
Nikola Jandrić | 6 | |
Rok Bešter | 6 |