Sodniki: | Begič Amel (glavni sodnik), Brezovar Nejc (1. pomoč), Kurtušič Igor (2. pomoč) |
Delegat: | Besednjak Aljoša |
Št. gledalcev: | 1000 |
Primorje eMundia | |||
---|---|---|---|
Z |
Primorje eMundia | 4 : 0 | Triglav Kranj |
Z |
Primorje eMundia | 1 : 0 | Fužinar SIJ Ravne Systems |
Z |
Gorica | 2 : 3 | Primorje eMundia |
Z |
Primorje eMundia | 3 : 0 | Ilirija 1911 |
N |
Kety Emmi&Impol Bistrica | 1 : 1 | Primorje eMundia |
Triglav Kranj | |||
---|---|---|---|
P |
Triglav Kranj | 1 : 2 | Jadran Dekani |
P |
Primorje eMundia | 4 : 0 | Triglav Kranj |
P |
Triglav Kranj | 1 : 2 | Nafta 1903 |
Z |
Fužinar SIJ Ravne Systems | 0 : 2 | Triglav Kranj |
N |
Triglav Kranj | 1 : 1 | Rudar Velenje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Primorje | 7 | 3 | 0 | 4 | 12 | ||
Triglav Kranj | 7 | 4 | 0 | 3 | 9 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Primorje | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | ||
Triglav Kranj | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | ||
Športni center Kranj | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Primorje | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | ||
Triglav Kranj | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 |
23/24 | 29.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 12.05.2024, ob 17.30 | Primorje eMundia | - | Triglav Kranj | 4:0 | (2:0) |
23/24 | 14.krog | Kranj, Športni center Kranj, 20.10.2023, ob 17.00 | Triglav Kranj | - | Primorje | 2:1 | (1:1) |
22/23 | 17.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 20.11.2022, ob 13.30 | Primorje | - | Triglav Kranj | 5:2 | (2:0) |
22/23 | 2.krog | Kranj, Športni center Kranj, 05.08.2022, ob 20.00 | Triglav Kranj | - | Primorje | 1:2 | (0:1) |
21/22 | 24.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 20.04.2022, ob 18.30 | Primorje | - | Triglav Kranj | 0:1 | (0:0) |
21/22 | 9.krog | Kranj, Športni center Kranj, 24.09.2021, ob 19.00 | Triglav Kranj | - | Primorje | 2:0 | (1:0) |
20/21 | 14.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 27.03.2021, ob 15.00 | Primorje eMundia | - | Triglav Kranj | 0:1 | (0:0) |
29. krog | ||
---|---|---|
Krka | 1 : 0 | Vitanest Bilje |
Kety Emmi&Impol Bistrica | 4 : 1 | Brinje Grosuplje |
Jadran Dekani | 2 : 0 | Nafta 1903 |
Fužinar SIJ Ravne Systems | 1 : 2 | Tabor Sežana |
Primorje eMundia | 4 : 0 | Triglav Kranj |
Ilirija 1911 | 1 : 1 | TKK Tolmin |
Dravinja | 0 : 0 | Rudar Velenje |
Gorica | 1 : 3 | Beltinci Klima Tratnjek |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Primorje eMundia | 29 | 59 | |
2 | Nafta 1903 | 29 | 58 | |
3 | Beltinci Klima Tratnjek | 30 | 56 | |
4 | Gorica | 30 | 53 | |
5 | Brinje Grosuplje | 29 | 51 | |
6 | Triglav Kranj | 30 | 48 | |
7 | Kety Emmi&Impol Bistrica | 29 | 44 | |
8 | Rudar Velenje | 29 | 37 | |
9 | Jadran Dekani | 30 | 36 | |
10 | TKK Tolmin | 30 | 34 | |
11 | Vitanest Bilje | 29 | 31 | |
12 | Dravinja | 29 | 31 | |
13 | Krka | 29 | 30 | |
14 | Ilirija 1911 | 29 | 29 | |
15 | Tabor Sežana | 29 | 29 | |
16 | Fužinar SIJ Ravne Systems | 30 | 24 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Toni Lun Bončina | 17 |
2. | Stjepan Oštrek | 14 |
3. | Ricard Fernandez Betriu | 13 |
4. | Ismir Nadarević | 11 |
Lan Piskule | 11 | |
Jaša Martinčič | 11 | |
7. | Tihomir Maksimović | 10 |
Adriano Bloudek | 10 | |
Luka Baruca | 10 | |
10. | Robert Čakš | 9 |
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos | 9 | |
12. | Marko Brkić | 8 |
Ante Kuliš | 8 | |
Matic Zavnik | 8 | |
Nejc Močnik | 8 | |
Franci Perko | 8 | |
Aleks Stojaković | 8 | |
18. | Ikenna Divine Igwe | 7 |
Kebba Kebell Suso | 7 | |
20. | Luka Marjanac | 6 |