Sodniki: | Begič Amel (glavni sodnik), Pospeh Tomislav (1. pomoč), Salkić Alen (2. pomoč) |
Delegat: | Germič Dejan |
Št. gledalcev: | 150 |
Fužinar SIJ Ravne Systems | |||
---|---|---|---|
P |
Beltinci Klima Tratnjek | 6 : 2 | Fužinar SIJ Ravne Systems |
P |
Fužinar SIJ Ravne Systems | 1 : 2 | Tabor Sežana |
P |
Primorje eMundia | 1 : 0 | Fužinar SIJ Ravne Systems |
P |
Fužinar SIJ Ravne Systems | 0 : 2 | Triglav Kranj |
P |
Fužinar SIJ Ravne Systems | 0 : 2 | Gorica |
Kety Emmi&Impol Bistrica | |||
---|---|---|---|
Z |
Kety Emmi&Impol Bistrica | 4 : 1 | Brinje Grosuplje |
P |
TKK Tolmin | 4 : 1 | Kety Emmi&Impol Bistrica |
Z |
Kety Emmi&Impol Bistrica | 1 : 0 | Beltinci Klima Tratnjek |
P |
Tabor Sežana | 2 : 0 | Kety Emmi&Impol Bistrica |
N |
Kety Emmi&Impol Bistrica | 1 : 1 | Primorje eMundia |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KNK Fužinar, socialno podjetje | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | ||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 4 | 1 | 2 | 1 | 8 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
KNK Fužinar, socialno podjetje | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | ||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
KNK Fužinar, socialno podjetje | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | ||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 |
23/24 | 24.krog | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 06.04.2024, ob 16.00 | Fužinar SIJ Ravne Systems | - | Kety Emmi&Impol Bistrica | 1:1 | (1:0) |
23/24 | 9.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica, 20.09.2023, ob 16.00 | Kety Emmi&Impol Bistrica | - | KNK Fužinar, socialno podjetje | 2:4 | (2:2) |
22/23 | 28.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica, 03.05.2023, ob 17.00 | Kety Emmi&Impol Bistrica | - | KNK Fužinar, socialno podjetje | 4:0 | (1:0) |
22/23 | 13.krog | Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 23.10.2022, ob 15.00 | Fužinar Vzajemci | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 1:1 | (0:0) |
24. krog | ||
---|---|---|
Brinje Grosuplje | 0 : 2 | Rudar Velenje |
TKK Tolmin | 2 : 1 | Nafta 1903 |
Tabor Sežana | 3 : 1 | Dravinja |
Fužinar SIJ Ravne Systems | 1 : 1 | Kety Emmi&Impol Bistrica |
Triglav Kranj | 2 : 0 | Vitanest Bilje |
Primorje eMundia | 2 : 1 | Krka |
Beltinci Klima Tratnjek | 1 : 0 | Jadran Dekani |
Gorica | 4 : 1 | Ilirija 1911 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Primorje eMundia | 29 | 59 | |
2 | Nafta 1903 | 29 | 58 | |
3 | Beltinci Klima Tratnjek | 30 | 56 | |
4 | Gorica | 30 | 53 | |
5 | Brinje Grosuplje | 29 | 51 | |
6 | Triglav Kranj | 30 | 48 | |
7 | Kety Emmi&Impol Bistrica | 29 | 44 | |
8 | Rudar Velenje | 29 | 37 | |
9 | Jadran Dekani | 30 | 36 | |
10 | TKK Tolmin | 30 | 34 | |
11 | Vitanest Bilje | 29 | 31 | |
12 | Dravinja | 29 | 31 | |
13 | Krka | 29 | 30 | |
14 | Ilirija 1911 | 29 | 29 | |
15 | Tabor Sežana | 29 | 29 | |
16 | Fužinar SIJ Ravne Systems | 30 | 24 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Toni Lun Bončina | 17 |
2. | Stjepan Oštrek | 14 |
3. | Ricard Fernandez Betriu | 13 |
4. | Ismir Nadarević | 11 |
Lan Piskule | 11 | |
Jaša Martinčič | 11 | |
7. | Tihomir Maksimović | 10 |
Adriano Bloudek | 10 | |
Luka Baruca | 10 | |
10. | Robert Čakš | 9 |
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos | 9 | |
12. | Marko Brkić | 8 |
Ante Kuliš | 8 | |
Matic Zavnik | 8 | |
Nejc Močnik | 8 | |
Franci Perko | 8 | |
Aleks Stojaković | 8 | |
18. | Ikenna Divine Igwe | 7 |
Kebba Kebell Suso | 7 | |
20. | Luka Marjanac | 6 |