Sodniki: | Novarlić Damjan (glavni sodnik), Perger Primož (1. pomoč), Flajšman Jernej (2. pomoč) |
Delegat: | Turk Janko |
Št. gledalcev: | 400 |
Beltinci Klima Tratnjek | |||
---|---|---|---|
Z |
Beltinci Klima Tratnjek | 6 : 2 | Fužinar SIJ Ravne Systems |
Z |
Gorica | 1 : 3 | Beltinci Klima Tratnjek |
P |
Beltinci Klima Tratnjek | 1 : 2 | Ilirija 1911 |
P |
Kety Emmi&Impol Bistrica | 1 : 0 | Beltinci Klima Tratnjek |
P |
Beltinci Klima Tratnjek | 0 : 1 | Krka |
Tabor Sežana | |||
---|---|---|---|
N |
Tabor Sežana | 0 : 0 | Primorje eMundia |
Z |
Fužinar SIJ Ravne Systems | 1 : 2 | Tabor Sežana |
N |
Tabor Sežana | 2 : 2 | Gorica |
P |
Ilirija 1911 | 2 : 0 | Tabor Sežana |
Z |
Tabor Sežana | 2 : 0 | Kety Emmi&Impol Bistrica |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ND Beltinci | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | ||
CB24 Tabor Sežana | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Beltinci | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | ||
CB24 Tabor Sežana | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | ||
Stadion Rajko Štolfa Sežana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
ND Beltinci | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | ||
CB24 Tabor Sežana | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 |
23/24 | 17.krog | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 12.11.2023, ob 14.00 | Beltinci Klima Tratnjek | - | CB24 Tabor Sežana | 2:0 | (0:0) |
23/24 | 2.krog | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 06.09.2023, ob 17.30 | Tabor Sežana | - | ND Beltinci | 1:5 | (0:0) |
18/19 | 25.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 27.04.2019, ob 17.00 | Beltinci | - | CB24 Tabor Sežana | 0:3 | (0:1) |
18/19 | 10.krog | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 07.10.2018, ob 15.30 | CherryBox24 Tabor Sežana | - | ND Beltinci | 3:0 | (3:0) |
17. krog | ||
---|---|---|
Vitanest Bilje | 0 : 1 | Gorica |
Brinje Grosuplje | 2 : 0 | Fužinar SIJ Ravne Systems |
Dravinja | 2 : 1 | Triglav Kranj |
Jadran Dekani | 3 : 2 | Krka |
Rudar Velenje | 2 : 1 | Ilirija 1911 |
TKK Tolmin | 0 : 0 | Primorje eMundia |
Beltinci Klima Tratnjek | 2 : 0 | Tabor Sežana |
Nafta 1903 | 3 : 1 | Kety Emmi&Impol Bistrica |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Primorje eMundia | 30 | 60 | |
2 | Nafta 1903 | 29 | 58 | |
3 | Beltinci Klima Tratnjek | 30 | 56 | |
4 | Gorica | 30 | 53 | |
5 | Brinje Grosuplje | 30 | 52 | |
6 | Triglav Kranj | 30 | 48 | |
7 | Kety Emmi&Impol Bistrica | 30 | 44 | |
8 | Rudar Velenje | 30 | 37 | |
9 | Jadran Dekani | 30 | 36 | |
10 | Vitanest Bilje | 30 | 34 | |
11 | TKK Tolmin | 30 | 34 | |
12 | Krka | 30 | 33 | |
13 | Dravinja | 29 | 31 | |
14 | Ilirija 1911 | 30 | 30 | |
15 | Tabor Sežana | 30 | 30 | |
16 | Fužinar SIJ Ravne Systems | 30 | 24 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Toni Lun Bončina | 17 |
2. | Ricard Fernandez Betriu | 15 |
3. | Stjepan Oštrek | 14 |
4. | Lan Piskule | 11 |
Jaša Martinčič | 11 | |
Ismir Nadarević | 11 | |
7. | Tihomir Maksimović | 10 |
Franci Perko | 10 | |
Adriano Bloudek | 10 | |
Luka Baruca | 10 | |
11. | Robert Čakš | 9 |
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos | 9 | |
13. | Marko Brkić | 8 |
Ante Kuliš | 8 | |
Matic Zavnik | 8 | |
Nejc Močnik | 8 | |
Aleks Stojaković | 8 | |
18. | Veron Šalja | 7 |
Ikenna Divine Igwe | 7 | |
Kebba Kebell Suso | 7 |