Sodniki: | Šabanagić Denis (glavni sodnik), Brezovar Nejc (1. pomoč), Kurež Anej (2. pomoč) |
Delegat: | Mužar Miroslav |
Št. gledalcev: | 150 |
Triglav Kranj | |||
---|---|---|---|
P |
Triglav Kranj | 1 : 2 | Jadran Dekani |
P |
Primorje eMundia | 4 : 0 | Triglav Kranj |
P |
Triglav Kranj | 1 : 2 | Nafta 1903 |
Z |
Fužinar SIJ Ravne Systems | 0 : 2 | Triglav Kranj |
N |
Triglav Kranj | 1 : 1 | Rudar Velenje |
Primorje eMundia | |||
---|---|---|---|
N |
Tabor Sežana | 0 : 0 | Primorje eMundia |
Z |
Primorje eMundia | 4 : 0 | Triglav Kranj |
Z |
Primorje eMundia | 1 : 0 | Fužinar SIJ Ravne Systems |
Z |
Gorica | 2 : 3 | Primorje eMundia |
Z |
Primorje eMundia | 3 : 0 | Ilirija 1911 |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Triglav Kranj | 7 | 4 | 0 | 3 | 9 | ||
Primorje | 7 | 3 | 0 | 4 | 12 | ||
Športni center Kranj | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Triglav Kranj | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | ||
Primorje | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Triglav Kranj | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | ||
Primorje | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 |
23/24 | 29.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 12.05.2024, ob 17.30 | Primorje eMundia | - | Triglav Kranj | 4:0 | (2:0) |
23/24 | 14.krog | Kranj, Športni center Kranj, 20.10.2023, ob 17.00 | Triglav Kranj | - | Primorje | 2:1 | (1:1) |
22/23 | 17.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 20.11.2022, ob 13.30 | Primorje | - | Triglav Kranj | 5:2 | (2:0) |
22/23 | 2.krog | Kranj, Športni center Kranj, 05.08.2022, ob 20.00 | Triglav Kranj | - | Primorje | 1:2 | (0:1) |
21/22 | 24.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 20.04.2022, ob 18.30 | Primorje | - | Triglav Kranj | 0:1 | (0:0) |
21/22 | 9.krog | Kranj, Športni center Kranj, 24.09.2021, ob 19.00 | Triglav Kranj | - | Primorje | 2:0 | (1:0) |
20/21 | 14.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 27.03.2021, ob 15.00 | Primorje eMundia | - | Triglav Kranj | 0:1 | (0:0) |
14. krog | ||
---|---|---|
Brinje Grosuplje | 1 : 1 | Kety Emmi&Impol Bistrica |
Vitanest Bilje | 0 : 2 | Krka |
Tabor Sežana | 4 : 4 | Fužinar SIJ Ravne Systems |
Triglav Kranj | 2 : 1 | Primorje eMundia |
Beltinci Klima Tratnjek | 1 : 0 | Gorica |
TKK Tolmin | 3 : 2 | Ilirija 1911 |
Rudar Velenje | 1 : 0 | Dravinja |
Nafta 1903 | 1 : 0 | Jadran Dekani |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Primorje eMundia | 30 | 60 | |
2 | Nafta 1903 | 30 | 58 | |
3 | Beltinci Klima Tratnjek | 30 | 56 | |
4 | Gorica | 30 | 53 | |
5 | Brinje Grosuplje | 30 | 52 | |
6 | Triglav Kranj | 30 | 48 | |
7 | Kety Emmi&Impol Bistrica | 30 | 44 | |
8 | Rudar Velenje | 30 | 37 | |
9 | Jadran Dekani | 30 | 36 | |
10 | Vitanest Bilje | 30 | 34 | |
11 | Dravinja | 30 | 34 | |
12 | TKK Tolmin | 30 | 34 | |
13 | Krka | 30 | 33 | |
14 | Ilirija 1911 | 30 | 30 | |
15 | Tabor Sežana | 30 | 30 | |
16 | Fužinar SIJ Ravne Systems | 30 | 24 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Toni Lun Bončina | 17 |
2. | Ricard Fernandez Betriu | 15 |
3. | Stjepan Oštrek | 14 |
4. | Lan Piskule | 11 |
Jaša Martinčič | 11 | |
Ismir Nadarević | 11 | |
7. | Franci Perko | 10 |
Adriano Bloudek | 10 | |
Tihomir Maksimović | 10 | |
Luka Baruca | 10 | |
11. | Robert Čakš | 9 |
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos | 9 | |
13. | Marko Brkić | 8 |
Ante Kuliš | 8 | |
Matic Zavnik | 8 | |
Nejc Močnik | 8 | |
Aleks Stojaković | 8 | |
18. | Veron Šalja | 7 |
Ikenna Divine Igwe | 7 | |
Kebba Kebell Suso | 7 |