Sodniki: | Rađević Uroš (glavni sodnik), Černe Tomaž (1. pomoč), Perger Primož (2. pomoč) |
Delegat: | Turk Janko |
Št. gledalcev: | 1400 |
Beltinci Klima Tratnjek | |||
---|---|---|---|
Z |
Beltinci Klima Tratnjek | 6 : 2 | Fužinar SIJ Ravne Systems |
Z |
Gorica | 1 : 3 | Beltinci Klima Tratnjek |
P |
Beltinci Klima Tratnjek | 1 : 2 | Ilirija 1911 |
P |
Kety Emmi&Impol Bistrica | 1 : 0 | Beltinci Klima Tratnjek |
P |
Beltinci Klima Tratnjek | 0 : 1 | Krka |
Nafta 1903 | |||
---|---|---|---|
P |
Jadran Dekani | 2 : 0 | Nafta 1903 |
Z |
Triglav Kranj | 1 : 2 | Nafta 1903 |
N |
Nafta 1903 | 0 : 0 | Rudar Velenje |
Z |
Vitanest Bilje | 0 : 2 | Nafta 1903 |
P |
Nafta 1903 | 3 : 4 | Brinje Grosuplje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ND Beltinci | 11 | 3 | 3 | 5 | 14 | ||
ND Lendava 1903 | 11 | 5 | 3 | 3 | 22 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Beltinci | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | ||
ND Lendava 1903 | 5 | 1 | 1 | 3 | 8 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Beltinci | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 | ||
ND Lendava 1903 | 6 | 4 | 2 | 0 | 14 |
23/24 | 23.krog | Lendava, Športni park Lendava, 30.03.2024, ob 20.00 | Nafta 1903 | - | Beltinci Klima Tratnjek | 1:0 | (0:0) |
23/24 | 8.krog | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 15.09.2023, ob 16.30 | Beltinci Klima Tratnjek | - | ND Lendava 1903 | 1:1 | (0:1) |
22/23 | 27.krog | Lendava, Športni park Lendava, 30.04.2023, ob 20.00 | Nafta 1903 | - | ND Beltinci | 2:2 | (0:1) |
22/23 | 12.krog | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 16.10.2022, ob 15.00 | Beltinci Klima Tratnjek | - | ND Lendava 1903 | 4:3 | (2:0) |
21/22 | 29.krog | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 13.05.2022, ob 17.30 | Beltinci Klima Tratnjek | - | ND Lendava 1903 | 1:0 | (0:0) |
21/22 | 14.krog | Lendava, Športni park Lendava, 29.10.2021, ob 18.00 | Nafta 1903 | - | ND Beltinci | 1:0 | (0:0) |
20/21 | 4.krog | Lendava, Športni park Lendava, 29.08.2020, ob 20.00 | Nafta 1903 | - | ND Beltinci | 4:1 | (2:0) |
19/20 | 17.krog | Lendava, Športni park Lendava, 09.11.2019, ob 16.00 | Nafta 1903 | - | ND Beltinci | 2:2 | (1:0) |
19/20 | 2.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 04.08.2019, ob 17.30 | Beltinci | - | ND Lendava 1903 | 1:0 | (1:0) |
18/19 | 19.krog | Lendava, Športni park Lendava, 17.03.2019, ob 13.00 | Nafta 1903 | - | ND Beltinci | 4:0 | (2:0) |
18/19 | 4.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 26.08.2018, ob 17.00 | Beltinci | - | ND Lendava 1903 | 2:4 | (0:2) |
8. krog | ||
---|---|---|
Gorica | 1 : 0 | Kety Emmi&Impol Bistrica |
Beltinci Klima Tratnjek | 1 : 1 | Nafta 1903 |
Triglav Kranj | 0 : 0 | Ilirija 1911 |
TKK Tolmin | 3 : 0 | Rudar Velenje |
Fužinar SIJ Ravne Systems | 1 : 1 | Krka |
Primorje eMundia | 2 : 1 | Dravinja |
Tabor Sežana | 1 : 2 | Jadran Dekani |
Brinje Grosuplje | 1 : 3 | Vitanest Bilje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Primorje eMundia | 29 | 59 | |
2 | Nafta 1903 | 29 | 58 | |
3 | Beltinci Klima Tratnjek | 30 | 56 | |
4 | Gorica | 30 | 53 | |
5 | Brinje Grosuplje | 29 | 51 | |
6 | Triglav Kranj | 30 | 48 | |
7 | Kety Emmi&Impol Bistrica | 29 | 44 | |
8 | Rudar Velenje | 29 | 37 | |
9 | Jadran Dekani | 30 | 36 | |
10 | TKK Tolmin | 30 | 34 | |
11 | Vitanest Bilje | 29 | 31 | |
12 | Dravinja | 29 | 31 | |
13 | Krka | 29 | 30 | |
14 | Ilirija 1911 | 29 | 29 | |
15 | Tabor Sežana | 29 | 29 | |
16 | Fužinar SIJ Ravne Systems | 30 | 24 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Toni Lun Bončina | 17 |
2. | Stjepan Oštrek | 14 |
3. | Ricard Fernandez Betriu | 13 |
4. | Ismir Nadarević | 11 |
Lan Piskule | 11 | |
Jaša Martinčič | 11 | |
7. | Tihomir Maksimović | 10 |
Adriano Bloudek | 10 | |
Luka Baruca | 10 | |
10. | Robert Čakš | 9 |
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos | 9 | |
12. | Marko Brkić | 8 |
Ante Kuliš | 8 | |
Matic Zavnik | 8 | |
Nejc Močnik | 8 | |
Franci Perko | 8 | |
Aleks Stojaković | 8 | |
18. | Ikenna Divine Igwe | 7 |
Kebba Kebell Suso | 7 | |
20. | Luka Marjanac | 6 |