Sodniki: | Tozan Mateo (glavni sodnik), Gornik Nejc (1. pomoč), Knafelc Žiga (2. pomoč) |
Delegat: | Bole Stojan |
Št. gledalcev: | 200 |
Vitanest Bilje | |||
---|---|---|---|
P |
Krka | 1 : 0 | Vitanest Bilje |
N |
Vitanest Bilje | 0 : 0 | Dravinja |
N |
Jadran Dekani | 2 : 2 | Vitanest Bilje |
P |
Vitanest Bilje | 0 : 2 | Nafta 1903 |
Z |
Rudar Velenje | 1 : 2 | Vitanest Bilje |
Ilirija 1911 | |||
---|---|---|---|
N |
Ilirija 1911 | 1 : 1 | TKK Tolmin |
Z |
Beltinci Klima Tratnjek | 1 : 2 | Ilirija 1911 |
Z |
Ilirija 1911 | 2 : 0 | Tabor Sežana |
P |
Primorje eMundia | 3 : 0 | Ilirija 1911 |
Z |
Ilirija 1911 | 3 : 1 | Fužinar SIJ Ravne Systems |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vitanest Bilje | 8 | 3 | 2 | 3 | 9 | ||
ND Ilirija | 8 | 3 | 2 | 3 | 8 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Vitanest Bilje | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | ||
ND Ilirija | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Vitanest Bilje | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | ||
ND Ilirija | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 |
23/24 | 16.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 06.11.2023, ob 14.00 | Ilirija 1911 | - | Vitanest Bilje | 0:3 | (0:3) |
23/24 | 1.krog | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 29.07.2023, ob 18.00 | Vitanest Bilje | - | ND Ilirija | 3:2 | (3:2) |
22/23 | 26.krog | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 22.04.2023, ob 16.30 | Vitanest Bilje | - | ND Ilirija | 0:2 | (0:1) |
22/23 | 11.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 08.10.2022, ob 15.30 | Ilirija 1911 | - | Vitanest Bilje | 2:1 | (1:0) |
21/22 | 16.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 13.11.2021, ob 13.30 | Ilirija 1911 | - | Vitanest Bilje | 0:0 | (0:0) |
21/22 | 1.krog | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 31.07.2021, ob 17.00 | Vitanest Bilje | - | ND Ilirija | 1:0 | (0:0) |
18/19 | 27.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 12.05.2019, ob 17.00 | Ilirija 1911 | - | Vitanest Bilje | 0:0 | (0:0) |
18/19 | 12.krog | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 20.10.2018, ob 15.00 | Vitanest Bilje | - | ND Ilirija | 1:2 | (0:1) |
1. krog | ||
---|---|---|
Nafta 1903 | 4 : 2 | Krka |
Jadran Dekani | 0 : 1 | Dravinja |
Tabor Sežana | 2 : 2 | Triglav Kranj |
Brinje Grosuplje | 1 : 0 | Gorica |
Vitanest Bilje | 3 : 2 | Ilirija 1911 |
Rudar Velenje | 0 : 0 | Kety Emmi&Impol Bistrica |
Beltinci Klima Tratnjek | 1 : 1 | Primorje eMundia |
TKK Tolmin | 1 : 0 | Fužinar SIJ Ravne Systems |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Primorje eMundia | 29 | 59 | |
2 | Nafta 1903 | 29 | 58 | |
3 | Beltinci Klima Tratnjek | 30 | 56 | |
4 | Gorica | 30 | 53 | |
5 | Brinje Grosuplje | 29 | 51 | |
6 | Triglav Kranj | 30 | 48 | |
7 | Kety Emmi&Impol Bistrica | 29 | 44 | |
8 | Rudar Velenje | 29 | 37 | |
9 | Jadran Dekani | 30 | 36 | |
10 | TKK Tolmin | 30 | 34 | |
11 | Vitanest Bilje | 29 | 31 | |
12 | Dravinja | 29 | 31 | |
13 | Krka | 29 | 30 | |
14 | Ilirija 1911 | 29 | 29 | |
15 | Tabor Sežana | 29 | 29 | |
16 | Fužinar SIJ Ravne Systems | 30 | 24 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Toni Lun Bončina | 17 |
2. | Stjepan Oštrek | 14 |
3. | Ricard Fernandez Betriu | 13 |
4. | Ismir Nadarević | 11 |
Lan Piskule | 11 | |
Jaša Martinčič | 11 | |
7. | Tihomir Maksimović | 10 |
Adriano Bloudek | 10 | |
Luka Baruca | 10 | |
10. | Robert Čakš | 9 |
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos | 9 | |
12. | Marko Brkić | 8 |
Ante Kuliš | 8 | |
Matic Zavnik | 8 | |
Nejc Močnik | 8 | |
Franci Perko | 8 | |
Aleks Stojaković | 8 | |
18. | Ikenna Divine Igwe | 7 |
Kebba Kebell Suso | 7 | |
20. | Luka Marjanac | 6 |