Sodniki: | Jazbec Žan (glavni sodnik), Kurež Anej (1. pomoč), Kurtušič Igor (2. pomoč) |
Delegat: | Žalik Danijel |
Št. gledalcev: | 500 |
Beltinci Klima Tratnjek | |||
---|---|---|---|
Z |
Beltinci Klima Tratnjek | 6 : 2 | Fužinar SIJ Ravne Systems |
Z |
Gorica | 1 : 3 | Beltinci Klima Tratnjek |
P |
Beltinci Klima Tratnjek | 1 : 2 | Ilirija 1911 |
P |
Kety Emmi&Impol Bistrica | 1 : 0 | Beltinci Klima Tratnjek |
P |
Beltinci Klima Tratnjek | 0 : 1 | Krka |
Primorje eMundia | |||
---|---|---|---|
Z |
Primorje eMundia | 4 : 0 | Triglav Kranj |
Z |
Primorje eMundia | 1 : 0 | Fužinar SIJ Ravne Systems |
Z |
Gorica | 2 : 3 | Primorje eMundia |
Z |
Primorje eMundia | 3 : 0 | Ilirija 1911 |
N |
Kety Emmi&Impol Bistrica | 1 : 1 | Primorje eMundia |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ND Beltinci | 8 | 3 | 3 | 2 | 12 | ||
Primorje | 8 | 2 | 3 | 3 | 11 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Beltinci | 4 | 1 | 3 | 0 | 7 | ||
Primorje | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Beltinci | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | ||
Primorje | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 |
23/24 | 16.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 05.11.2023, ob 14.15 | Primorje eMundia | - | ND Beltinci | 3:1 | (0:1) |
23/24 | 1.krog | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 30.07.2023, ob 18.00 | Beltinci Klima Tratnjek | - | Primorje | 1:1 | (1:1) |
22/23 | 20.krog | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 12.03.2023, ob 15.00 | Beltinci Klima Tratnjek | - | Primorje | 1:1 | (0:0) |
22/23 | 5.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 27.08.2022, ob 17.00 | Primorje | - | ND Beltinci | 1:2 | (0:1) |
21/22 | 17.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 20.11.2021, ob 13.30 | Primorje | - | ND Beltinci | 0:2 | (0:1) |
21/22 | 2.krog | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 07.08.2021, ob 17.30 | Beltinci Klima Tratnjek | - | Primorje | 0:0 | (0:0) |
20/21 | 22.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 22.05.2021, ob 17.00 | Primorje eMundia | - | ND Beltinci | 4:0 | (0:0) |
20/21 | 5.krog | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 05.09.2020, ob 16.30 | Beltinci Klima Tratnjek | - | Primorje | 5:1 | (0:1) |
1. krog | ||
---|---|---|
Nafta 1903 | 4 : 2 | Krka |
Jadran Dekani | 0 : 1 | Dravinja |
Tabor Sežana | 2 : 2 | Triglav Kranj |
Brinje Grosuplje | 1 : 0 | Gorica |
Vitanest Bilje | 3 : 2 | Ilirija 1911 |
Rudar Velenje | 0 : 0 | Kety Emmi&Impol Bistrica |
Beltinci Klima Tratnjek | 1 : 1 | Primorje eMundia |
TKK Tolmin | 1 : 0 | Fužinar SIJ Ravne Systems |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Primorje eMundia | 29 | 59 | |
2 | Nafta 1903 | 29 | 58 | |
3 | Beltinci Klima Tratnjek | 30 | 56 | |
4 | Gorica | 30 | 53 | |
5 | Brinje Grosuplje | 29 | 51 | |
6 | Triglav Kranj | 30 | 48 | |
7 | Kety Emmi&Impol Bistrica | 29 | 44 | |
8 | Rudar Velenje | 29 | 37 | |
9 | Jadran Dekani | 30 | 36 | |
10 | TKK Tolmin | 30 | 34 | |
11 | Vitanest Bilje | 29 | 31 | |
12 | Dravinja | 29 | 31 | |
13 | Krka | 29 | 30 | |
14 | Ilirija 1911 | 29 | 29 | |
15 | Tabor Sežana | 29 | 29 | |
16 | Fužinar SIJ Ravne Systems | 30 | 24 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Toni Lun Bončina | 17 |
2. | Stjepan Oštrek | 14 |
3. | Ricard Fernandez Betriu | 13 |
4. | Ismir Nadarević | 11 |
Lan Piskule | 11 | |
Jaša Martinčič | 11 | |
7. | Tihomir Maksimović | 10 |
Adriano Bloudek | 10 | |
Luka Baruca | 10 | |
10. | Robert Čakš | 9 |
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos | 9 | |
12. | Marko Brkić | 8 |
Ante Kuliš | 8 | |
Matic Zavnik | 8 | |
Nejc Močnik | 8 | |
Franci Perko | 8 | |
Aleks Stojaković | 8 | |
18. | Ikenna Divine Igwe | 7 |
Kebba Kebell Suso | 7 | |
20. | Luka Marjanac | 6 |