Sodniki: | Tkalčič Bojan (glavni sodnik), Šprah Robert (1. pomoč), Burjan Aleksander (2. pomoč) |
Delegat: | Knafelc Borut |
Št. gledalcev: | 200 |
Primorje | |||
---|---|---|---|
N |
Primorje | 1 : 1 | Brinje Grosuplje |
Z |
Aluminij | 0 : 1 | Primorje |
Z |
Primorje | 4 : 2 | Rogaška |
P |
Ilirija 1911 | 1 : 0 | Primorje |
Z |
Primorje | 3 : 2 | Krško |
Krka | |||
---|---|---|---|
N |
Krka | 2 : 2 | Aluminij |
P |
Rogaška | 1 : 0 | Krka |
Z |
Krka | 3 : 2 | Ilirija 1911 |
N |
Krško | 2 : 2 | Krka |
N |
Rudar Velenje | 1 : 1 | Krka |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Primorje | 7 | 2 | 2 | 3 | 11 | ||
Krka | 7 | 3 | 2 | 2 | 14 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Primorje | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | ||
Krka | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | ||
Portoval | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Primorje | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | ||
Krka | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 |
23/24 | 24.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 07.04.2024, ob 16.00 | Primorje eMundia | - | Krka | 2:1 | (0:0) |
23/24 | 9.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 20.09.2023, ob 18.00 | Krka | - | Primorje | 2:3 | (1:0) |
22/23 | 25.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 14.04.2023, ob 18.00 | Krka | - | Primorje | 1:0 | (1:0) |
22/23 | 10.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 01.10.2022, ob 15.30 | Primorje | - | Krka | 2:2 | (1:1) |
21/22 | 30.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 20.05.2022, ob 18.00 | Primorje | - | Krka | 1:2 | (1:1) |
21/22 | 15.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 05.11.2021, ob 18.00 | Krka | - | Primorje | 3:3 | (1:1) |
20/21 | 6.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 12.09.2020, ob 16.00 | Primorje eMundia | - | Krka | 0:3 | (0:2) |
10. krog | ||
---|---|---|
Primorje | 2 : 2 | Krka |
Vitanest Bilje | 3 : 5 | Krško |
Roltek Dob | 1 : 4 | Ilirija 1911 |
Fužinar Vzajemci | 2 : 1 | Nafta 1903 |
Beltinci Klima Tratnjek | 2 : 2 | Aluminij |
Rudar Velenje | 0 : 2 | Triglav Kranj |
Jadran Dekani | 0 : 1 | Rogaška |
Kety Emmi&Impol Bistrica | 2 : 1 | Brinje Grosuplje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Rogaška | 30 | 68 | |
2 | Aluminij | 30 | 64 | |
3 | Ilirija 1911 | 30 | 54 | |
4 | Krka | 30 | 53 | |
5 | Beltinci Klima Tratnjek | 30 | 44 | |
6 | Nafta 1903 | 30 | 41 | |
7 | Primorje | 30 | 41 | |
8 | Brinje Grosuplje | 30 | 38 | |
9 | Vitanest Bilje | 30 | 37 | |
10 | Kety Emmi&Impol Bistrica | 30 | 37 | |
11 | Triglav Kranj | 30 | 35 | |
12 | Jadran Dekani | 30 | 35 | |
13 | Rudar Velenje | 30 | 32 | |
14 | Fužinar Vzajemci | 30 | 31 | |
15 | Krško | 30 | 24 | |
16 | Roltek Dob | 30 | 21 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Matej Poplatnik | 24 |
2. | Nik Marinšek | 21 |
3. | Bamba Susso | 14 |
4. | Nejc Gradišar | 12 |
5. | Gal Grobelnik | 11 |
Dejan Djermanović | 11 | |
Filip Kosić | 11 | |
8. | Dino Kapitanović | 10 |
Gašper Černe | 10 | |
Stjepan Oštrek | 10 | |
11. | Tai Matea Panić | 9 |
Marko Nunić | 9 | |
Matic Marcius | 9 | |
Daniel Mikolaj Skiba | 9 | |
15. | Chris Cener | 8 |
Lan Piskule | 8 | |
Luka Gajič | 8 | |
18. | Nermin Haljeta | 7 |
Jaša Martinčič | 7 | |
Anel Hajrić | 7 |