Sodniki: | Novarlić Damjan (glavni sodnik), Horvat Denis (1. pomoč), Lahovič Marcel (2. pomoč) |
Delegat: | Narobe Jakob |
Št. gledalcev: | 100 |
Brinje Grosuplje | |||
---|---|---|---|
N |
Primorje | 1 : 1 | Brinje Grosuplje |
P |
Brinje Grosuplje | 1 : 3 | Vitanest Bilje |
Z |
Roltek Dob | 1 : 3 | Brinje Grosuplje |
N |
Brinje Grosuplje | 1 : 1 | Jadran Dekani |
P |
Beltinci Klima Tratnjek | 2 : 0 | Brinje Grosuplje |
Fužinar Vzajemci | |||
---|---|---|---|
P |
Jadran Dekani | 4 : 1 | Fužinar Vzajemci |
P |
Fužinar Vzajemci | 0 : 3 | Beltinci Klima Tratnjek |
P |
Kety Emmi&Impol Bistrica | 4 : 0 | Fužinar Vzajemci |
N |
Fužinar Vzajemci | 2 : 2 | Rudar Velenje |
N |
Fužinar Vzajemci | 2 : 2 | Triglav Kranj |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Brinje-Grosuplje | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | ||
KNK Fužinar, socialno podjetje | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Brinje-Grosuplje | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | ||
KNK Fužinar, socialno podjetje | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Brinje-Grosuplje | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | ||
KNK Fužinar, socialno podjetje | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 |
23/24 | 17.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 11.11.2023, ob 14.00 | Brinje Grosuplje | - | KNK Fužinar, socialno podjetje | 2:0 | (1:0) |
23/24 | 2.krog | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 30.08.2023, ob 17.00 | Fužinar Vzajemci | - | NK Brinje-Grosuplje | 0:4 | (0:1) |
22/23 | 24.krog | Prevalje, Športni park Ugasle peči, Prevalje, 10.04.2023, ob 16.00 | Fužinar Vzajemci | - | NK Brinje-Grosuplje | 0:1 | (0:1) |
22/23 | 9.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 25.09.2022, ob 16.00 | Brinje Grosuplje | - | KNK Fužinar, socialno podjetje | 2:3 | (1:2) |
9. krog | ||
---|---|---|
Aluminij | 3 : 1 | Kety Emmi&Impol Bistrica |
Krka | 3 : 1 | Vitanest Bilje |
Nafta 1903 | 2 : 0 | Triglav Kranj |
Ilirija 1911 | 0 : 0 | Jadran Dekani |
Primorje | 2 : 2 | Rudar Velenje |
Brinje Grosuplje | 2 : 3 | Fužinar Vzajemci |
Rogaška | 3 : 1 | Beltinci Klima Tratnjek |
Krško | 3 : 2 | Roltek Dob |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Rogaška | 30 | 68 | |
2 | Aluminij | 30 | 64 | |
3 | Ilirija 1911 | 30 | 54 | |
4 | Krka | 30 | 53 | |
5 | Beltinci Klima Tratnjek | 30 | 44 | |
6 | Nafta 1903 | 30 | 41 | |
7 | Primorje | 30 | 41 | |
8 | Brinje Grosuplje | 30 | 38 | |
9 | Vitanest Bilje | 30 | 37 | |
10 | Kety Emmi&Impol Bistrica | 30 | 37 | |
11 | Triglav Kranj | 30 | 35 | |
12 | Jadran Dekani | 30 | 35 | |
13 | Rudar Velenje | 30 | 32 | |
14 | Fužinar Vzajemci | 30 | 31 | |
15 | Krško | 30 | 24 | |
16 | Roltek Dob | 30 | 21 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Matej Poplatnik | 24 |
2. | Nik Marinšek | 21 |
3. | Bamba Susso | 14 |
4. | Nejc Gradišar | 12 |
5. | Gal Grobelnik | 11 |
Dejan Djermanović | 11 | |
Filip Kosić | 11 | |
8. | Dino Kapitanović | 10 |
Gašper Černe | 10 | |
Stjepan Oštrek | 10 | |
11. | Tai Matea Panić | 9 |
Marko Nunić | 9 | |
Matic Marcius | 9 | |
Daniel Mikolaj Skiba | 9 | |
15. | Chris Cener | 8 |
Lan Piskule | 8 | |
Luka Gajič | 8 | |
18. | Nermin Haljeta | 7 |
Jaša Martinčič | 7 | |
Anel Hajrić | 7 |