Sodniki: | Glažar Roman (glavni sodnik), Skok Aleš (1. pomoč), Burjan Aleksander (2. pomoč) |
Delegat: | Hotko Viktor |
Št. gledalcev: | 600 |
Nafta 1903 | |||
---|---|---|---|
Z |
Nafta 1903 | 5 : 0 | Ilirija 1911 |
Z |
Krka | 1 : 3 | Nafta 1903 |
P |
CherryBox24 Tabor Sežana | 2 : 1 | Nafta 1903 |
N |
Nafta 1903 | 0 : 0 | Roltek Dob |
Z |
Rogaška | 0 : 4 | Nafta 1903 |
Beltinci | |||
---|---|---|---|
P |
Brežice Terme Čatež | 5 : 0 | Beltinci |
P |
Beltinci | 1 : 3 | Fužinar Vzajemci |
P |
AŠK Bravo | 3 : 1 | Beltinci |
Z |
Beltinci | 3 : 2 | Ankaran Hrvatini |
P |
Drava Dakinda Ptuj | 1 : 0 | Beltinci |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ND Lendava 1903 | 11 | 5 | 3 | 3 | 22 | ||
ND Beltinci | 11 | 3 | 3 | 5 | 14 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Lendava 1903 | 6 | 4 | 2 | 0 | 14 | ||
ND Beltinci | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Lendava 1903 | 5 | 1 | 1 | 3 | 8 | ||
ND Beltinci | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 |
23/24 | 23.krog | Lendava, Športni park Lendava, 30.03.2024, ob 20.00 | Nafta 1903 | - | Beltinci Klima Tratnjek | 1:0 | (0:0) |
23/24 | 8.krog | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 15.09.2023, ob 16.30 | Beltinci Klima Tratnjek | - | ND Lendava 1903 | 1:1 | (0:1) |
22/23 | 27.krog | Lendava, Športni park Lendava, 30.04.2023, ob 20.00 | Nafta 1903 | - | ND Beltinci | 2:2 | (0:1) |
22/23 | 12.krog | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 16.10.2022, ob 15.00 | Beltinci Klima Tratnjek | - | ND Lendava 1903 | 4:3 | (2:0) |
21/22 | 29.krog | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 13.05.2022, ob 17.30 | Beltinci Klima Tratnjek | - | ND Lendava 1903 | 1:0 | (0:0) |
21/22 | 14.krog | Lendava, Športni park Lendava, 29.10.2021, ob 18.00 | Nafta 1903 | - | ND Beltinci | 1:0 | (0:0) |
20/21 | 4.krog | Lendava, Športni park Lendava, 29.08.2020, ob 20.00 | Nafta 1903 | - | ND Beltinci | 4:1 | (2:0) |
19/20 | 17.krog | Lendava, Športni park Lendava, 09.11.2019, ob 16.00 | Nafta 1903 | - | ND Beltinci | 2:2 | (1:0) |
19/20 | 2.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 04.08.2019, ob 17.30 | Beltinci | - | ND Lendava 1903 | 1:0 | (1:0) |
18/19 | 19.krog | Lendava, Športni park Lendava, 17.03.2019, ob 13.00 | Nafta 1903 | - | ND Beltinci | 4:0 | (2:0) |
18/19 | 4.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 26.08.2018, ob 17.00 | Beltinci | - | ND Lendava 1903 | 2:4 | (0:2) |
19. krog | ||
---|---|---|
Vitanest Bilje | 0 : 2 | AŠK Bravo |
Roltek Dob | 0 : 1 | Drava Dakinda Ptuj |
Rogaška | 1 : 1 | Ankaran Hrvatini |
Ilirija 1911 | 1 : 1 | Jadran Dekani |
Kalcer Radomlje | 0 : 3 | CherryBox24 Tabor Sežana |
Brežice Terme Čatež | 1 : 0 | Fužinar Vzajemci |
Krka | 2 : 2 | Brda |
Nafta 1903 | 4 : 0 | Beltinci |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | AŠK Bravo | 30 | 69 | |
2 | CherryBox24 Tabor Sežana | 30 | 63 | |
3 | Kalcer Radomlje | 30 | 59 | |
4 | Krka | 30 | 54 | |
5 | Nafta 1903 | 30 | 50 | |
6 | Fužinar Vzajemci | 30 | 48 | |
7 | Drava Dakinda Ptuj | 30 | 45 | |
8 | Roltek Dob | 30 | 40 | |
9 | Vitanest Bilje | 30 | 36 | |
10 | Rogaška | 30 | 34 | |
11 | Beltinci | 30 | 31 | |
12 | Brda | 30 | 29 | |
13 | Jadran Dekani | 30 | 28 | |
14 | Ilirija 1911 | 30 | 26 | |
15 | Brežice Terme Čatež | 30 | 26 | |
16 | Ankaran Hrvatini | 30 | 22 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Anel Hajrić | 35 |
2. | Papa Ibou Kebe | 24 |
3. | Mustafa Nukić | 17 |
Jaka Bizjak | 17 | |
5. | Žan Nikolić | 16 |
6. | Luka Cerar | 12 |
Matic Marcius | 12 | |
Kehinde Mathias Oyewusi | 12 | |
9. | Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo | 11 |
10. | Dohyun Kim | 10 |
Matej Potokar | 10 | |
Žan Medved | 10 | |
Denis Petrovič | 10 | |
Miha Kostanjšek | 10 | |
15. | Alen Neskič | 9 |
Alen Ploj | 9 | |
Vedran Vinko | 9 | |
Ranko Moravac | 9 | |
Edi Horvat | 9 | |
20. | Gaber Petric | 8 |