Sodniki: | Jurič Dražen , Kovačič Rade |
Delegat: | Močnik Vlado |
Št. gledalcev: | 1 |
FC Hiša daril Ptuj | |||
---|---|---|---|
P |
Siliko Vrhnika | 5 : 2 | FC Hiša daril Ptuj |
P |
FC Hiša daril Ptuj | 1 : 3 | Siliko Vrhnika |
Z |
FC Hiša daril Ptuj | 4 : 1 | KMN Tomaž ŠIC BAR |
P |
Futsal klub Dobovec | 6 : 5 | FC Hiša daril Ptuj |
Z |
FC Hiša daril Ptuj | 4 : 3 | Futsal klub Dobrepolje |
Siliko Vrhnika | |||
---|---|---|---|
Z |
KMN Bronx Škofije | 3 : 4 | Siliko Vrhnika |
N |
Siliko Vrhnika | 2 : 2 | KMN Bronx Škofije |
P |
FC Litija | 1 : 0 | Siliko Vrhnika |
P |
Siliko Vrhnika | 1 : 4 | FC Litija |
Z |
FC Litija | 2 : 4 | Siliko Vrhnika |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ŠD FK Ptuj | 10 | 4 | 1 | 5 | 25 | ||
FK Siliko | 10 | 5 | 1 | 4 | 35 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŠD FK Ptuj | 5 | 2 | 1 | 2 | 13 | ||
FK Siliko | 5 | 2 | 1 | 2 | 13 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŠD FK Ptuj | 5 | 2 | 0 | 3 | 12 | ||
FK Siliko | 5 | 3 | 0 | 2 | 22 |
21/22 | 28.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 13.05.2022, ob 20.00 | Siliko Vrhnika | - | ŠD FK Ptuj | 3:4 | (1:2) |
21/22 | 26.krog | Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj, 06.05.2022, ob 20.00 | FC Hiša daril Ptuj | - | FK Siliko | 4:1 | (2:1) |
21/22 | 13.krog | Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj, 10.12.2021, ob 20.00 | FC Hiša daril Ptuj | - | FK Siliko | 2:4 | (0:0) |
21/22 | 4.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 01.10.2021, ob 20.30 | Siliko Vrhnika | - | ŠD FK Ptuj | 5:2 | (3:1) |
20/21 | 20.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 19.03.2021, ob 20.00 | Siliko Vrhnika | - | ŠD FK Ptuj | 5:2 | (0:2) |
20/21 | 19.krog | Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj, 12.03.2021, ob 20.00 | FC Hiša daril Ptuj | - | FK Siliko | 1:3 | (0:1) |
20/21 | 10.krog | Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 04.12.2020, ob 20.00 | Siliko Vrhnika | - | ŠD FK Ptuj | 2:3 | (1:1) |
20/21 | 1.krog | Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj, 04.09.2020, ob 20.00 | FC Ptuj | - | FK Siliko | 4:3 | (0:2) |
19/20 | 15.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 07.02.2020, ob 20.30 | Siliko | - | ŠD FK Ptuj | 7:1 | (5:0) |
19/20 | 6.krog | Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj, 18.10.2019, ob 20.00 | FC Hiša daril Ptuj | - | FK Siliko | 2:2 | (2:1) |
1. krog | ||
---|---|---|
KMN Oplast Kobarid | 1 : 5 | Futsal klub Dobovec |
FC Litija | 6 : 1 | Futsal klub Dobrepolje |
FC Hiša daril Ptuj | 4 : 3 | Siliko Vrhnika |
KMN Sevnica | 0 : 2 | ŠD Mlinše |
KMN Bronx Škofije | 3 : 2 | KMN Tomaž ŠIC BAR |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Futsal klub Dobovec | 18 | 54 | |
2 | FC Hiša daril Ptuj | 18 | 40 | |
3 | FC Litija | 18 | 38 | |
4 | KMN Bronx Škofije | 18 | 25 | |
5 | KMN Tomaž ŠIC BAR | 18 | 24 | |
6 | KMN Oplast Kobarid | 18 | 22 | |
7 | Siliko Vrhnika | 18 | 21 | |
8 | ŠD Mlinše | 18 | 18 | |
9 | KMN Sevnica | 18 | 14 | |
10 | Futsal klub Dobrepolje | 18 | 1 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Jonhn Lennon Felinto Silva | 33 |
2. | Kristjan Čujec | 32 |
Luka Perić | 32 | |
4. | Vedran Matošević | 30 |
5. | Žiga Čeh | 26 |
6. | Teo Turk | 25 |
7. | Jeremy Bukovec | 22 |
8. | Tilen Gajser | 17 |
Matej Fideršek | 17 | |
10. | Arnon Santos Cassemiro | 16 |
Nikola Jandrić | 16 | |
12. | Marcel Vindiš | 15 |
Tihomir Novak | 15 | |
14. | Bojan Klemenčič | 14 |
15. | Denis Kneževič | 13 |
Uroš Đurič | 13 | |
17. | Nik Zajc | 12 |
Sebastijan Drobne | 12 | |
Rok Rednak | 12 | |
20. | Tim Lipovšek | 11 |