• 18.01.2019 | Pokal Terme Olimia
    Dobovec, Maribor, Bronx in Litija v pokalni polfinale
    Korak do senzacije pa je bil KMN Slemen, ki je po porazu v Litiji (9:2) doma z 8:3 ugnal Litijo, ki je nastopila brez Gašperja Vrhovca, Staša Kaziča in Anžeta Široka.
    Nocoj znani polfinalisti pokala Terme Olimia
    Mariborčani in Litijani (vnovič brez poškodovanega prvega strelca pokala Gašperja Vrhovca) morda še z največ brezskrbnosti čakajo povratno tekmo četrtfinala pokala Terme Olimia, nekaj več nejasnostni pa je pred tekmama v Rogaški Slatini in na Vrhniki.
  • 17.01.2019 | 1. SFL
    Mitja Jontez dobro okreva
    „Sem že doma, le nobenih stresnih situacij ne smem še imeti ta teden. Če mi bodo zdravniki dali zeleno luč, bom prihodnji teden opravil prvi trening z ekipo,“ je povedal Jontez, ki mu na tem mestu želimo hitro okrevanje.
  • 16.01.2019 | Državne futsal lige
    FK Dobrepolje do 3. zmage
    V Zagorju sta se ekipi petkrat izmenjali v vodstvu, na koncu pa so tri točke ostale v Zasavju. Zmagovalca je v 36. minuti odločil Tim Lipovšek, ki je bil s tremi goli tudi junak domače zmage. S tem uspehom so ŠD Mlinše skoraj stopile prednost Kixov, ki so tretji z 22 točkami, ŠD Mlinše imajo točko manj.
  • 16.01.2019 | 1. SFL
    Leban vesel gledalcev, nov remi sosedov
    Na Škofijah so se na tekmi proti Mariborčanom spomnili tudi svojega zdaj že nekdanjega igralca Slavena Radiškoviča. V znak hvaležnosti za vse, kar je storil na FC Bronx Škofije, so mu poklonili umetniško delo, ki ga je narisal Zvone Mordej, pomočnik Kujtima Morine v Dobovcu Pivovarni Kozel.
  • 15.01.2019 | Državne futsal lige
    Siliko in Stripy remizirala, ŠD Extrem slavil doma
    Na vrhu U19 Vzhod ostaja KMN Meteorplast, ki je bil v gosteh s 6:5 boljši od NK Imeno, prvi strelec lige Matjaž Tigeli (33 golov) se je to pot dvakrat vpisal med strelce.
  • 13.01.2019 | Državne futsal lige
    Prvakinje odpravile ŽNK Cerkvenjak
    Druga tekma 12. kroga ŽFL se je končala brez zmagovalca, 1:1 je bilo na obračunu med ŽNK Vrhnika in ŽNK Celje. Povedle so gostje, v 4. minuti je zadela Lavra Zagajšek. Domačinke so izenačile v 40. minuti, uspešna je bila Živa Gabrovšek.
  • 11.01.2019 | 1. SFL
    Oplast šokiral Litijo, Ivančni Gorici derbi pred kamerami
    Za nami je 12. krog 1. SFL, kjer so se zmag veselili FutureNet Maribor, Dobovec Pivovarna Kozel, FC Ivančna Gorica in KMN Oplast Kobarid. Tekma v Škofji Loki se je končala brez zmagovalca. 1. SFL se nadaljuje 25. januarja, prihodnji petek, 18.1., je rezerviran za povratne tekme četrtfinala pokala Terme Olimia.
  • 11.01.2019 | Državne futsal lige
    Začenjajo tudi drugoligaši
    Po premoru bodo na delu tudi drugoligaši, prve tri tekme so danes, jutri še ena, zadnja peta pa v sredo, 16.1. Še pogled na lestvico: po 11 krogih vodi FC Hiša Daril Ptuj (30 točk), sledita mu KMN Tomaž Šic bar (28) in Kix Ajdovščina (22).

Futsal liga prvakov: Dobovec - Sibiriak (03.10.2018)