• 24.04.2019 | Futsal U17
    Po uspešnem zaključku futsal izbirnih treningov U15 in U17
    Nogometna zveza Slovenije skupaj s trenerskim odborom KMN pri NZS je minulo soboto v Sodražici organizirala zaključna izbirna treninga igralcev v starostnih kategorijah U15 in U17. Za izbirne treninge v U15 so bili zadolženi Dušan Razboršek, Tadej Vugrinec, Danijel Kaljevič, za U17 pa Tadej Levstek, Robert Gačnik, Fredi Kajba, Goran Stanić.
  • 24.04.2019 | 1. SFL
    Dobovec proti oslabljenim gostom po vodstvo 2:0
    Danes se nadaljuje finale 1. SFL, v Rogaški Slatini je na sporedu 2. tekma, po prvi pa imajo domači kozli prednost pred Mariborčani. Prvak bo ekipa, ki prej zbere tri zmage. Po današnji tekmi se serija seli v Maribor, kjer bo 3. tekma na sporedu v petek, 3. maja. Današnji obračun pa boste lahko spremljali v spletnem prenosu na www.futsal.si.
  • 23.04.2019 | 1. SFL
    Prva zmaga dovolj za zgodovinski bron
    V drugi tekmi za bron v 24. sezoni 1. SFL so varovanci Mileta Simeunoviča v Litiji porazili domačina z identično razliko (6:4), kot so Litijani zmagali pred dnevi na Vrhniki (2:0). Ker pa so Vrhničani dosegli več golov gosteh, se veselijo brona.
    Zadnja v sezoni za Litijo in Siliko
    Jutri v sredo se nadaljuje finalna serija 1. SFL, nocoj pa bomo v Litiji dobili ekipo, ki bo sezono 2018/2019 končala na 3. oz. 4. mestu. Po prvem „polčasu“ boja za bron boljše kaže Litiji, ki je z Vrhnike prinesla izredno aktiven rezultat: dva gola prednosti (2:0).
  • 22.04.2019 | Futsal U19
    Na turnir v Italijo
    „Odhajamo na izredno zahteven turnir, kamor gredo tudi fantje, ki jih nismo uspeli peljati na kvalifikacije za Euro 2019. Te tekme bodo dragocena izkušnja za vse nas. Rezultatskih ciljev ni. Turnir je zahteven, želel pa bi, da bi se na taki ravni preizkusili vsi naši igralci,“ je pred potjo v Italijo povedal selektor Andrej Dobovičnik.
  • 20.04.2019 | Državne futsal lige
    Celjanke vodijo 2:0, bron za ŽNK Vrhnika
    Domačinke so povedle z golom Sergeje Kos, v isti minuti je poravnala Jerneja Senekovič. Kosova je v 29. popeljala Celjanke v novo vodstvo, na 3:1 je povišala Gaja Srnec, piko na i je v 40. minuti postavila Sergeja Kos. Vnovič je do izraza prišla tudi daljša klop, ki jo premorejo varovanke Marka Hlevnjaka.
    Litija, Siliko in Extrem obranili vrh
    Minuli teden se je sklenilo tekmovanje U13, naslov je šel na Škofije v vitrine KMN Bronx Škofije. Kako pa je v ostalih ligah mladih? Litijani vodijo v U19, Siliko v U17, ŠD Extrem pa v U15.
    Finalna serija se seli v Celje
    Danes sta na sporedu tudi dve tekmi v Ženski futsal ligi. Na Vrhniki bo jasno, kdo bo osvojil bronasto medaljo, v Celju pa je na sporedu 2. tekma finala. Prvak bo ekipa, ki bo prej pri treh zmagah, za bronasto medaljo pa šteje seštevek dveh tekem.
  • 19.04.2019 | 1. SFL
    Dobovec v finalu do vodstva 1:0
    „Dvakrat smo izgubljali, a smo verjeli v uspeh in zmago. Uspelo nam je, zmagali smo, po zaostanku smo povedli 3:2 in 4:2. Potem pa smo se ustavili. Na nek način sem celo jezen, ker smo nehali igrati, ko smo povedli 4:2. Po drugi strani razumem svoje fante – to je finale, kjer ni umiranja v lepoti. To jue finale, kjer se „skače“ za vsako žogo,“ je po tekmi dejal trener domače vrste Kujtim Morina.

1. SFL: Tekma za 3. mesto (23.04.2019)