• 05.12.2021 | 1. SFL
    Od Evrope pričakovali več
    Ekipa Dobovca se je vrnila s Češke, kjer je z zmago in dvema porazoma sklenila nastop v elitnem delu lige prvakov. Napredovanje na finalni turnir četverice si je zagotovila Barcelona, Dobovec je turnir končal na 4. mestu.
  • 05.12.2021 | Državne futsal lige
    V ŽIVO: Danes še dve tekmi
    V soboto sta bili odigrani tekmi 10. kroga Ženske futsal lige, zmag sta se veselila ŠD Extrem in KMN Slovenske gorice. Obe ekipi sta bili uspešni v gosteh. V nedeljo sta na sporedu še dve srečanji.
  • 04.12.2021 | Državne futsal lige
    Le Ajdovci izkoristili domač teren
    Na 1. mestu ostaja KMN Sevnica, ki je po tednu premora gostovala na Štajerskem in s 4:8 premagala domači KMN Benedikt Slovenske gorice. Ob polčasu so gostje vodili 3:4, potem pa odločno začeli 2. polčas – Gregor Pešec je v 21. minuti povišal na 3:5, v 27. Sebastijan Drobne na 3:6. Dovolj za miren zaključek tekme v Benediktu.
  • 04.12.2021 | 1. SFL
    Belgijci boljši od slovenskega državnega prvaka
    Čeprav so si v taboru kar zdesetkanih slovenskih prvakov pred tekmo z zmago želeli končati letošnje evropske nastope, so se hitro znašli v zaostanku dveh zadetkov, ko je najprej že po dobri minuti zadel Grello, v 17. minuti pa še Dragan Tomić.
    Na Češkem želijo do končnega 2. mesta
    Slovenski državni prvak, tudi vodilna ekipa 1. SFL, bo s tekmo proti belgijskemu predstavnikue Halle-Gooik sklenila nastop v elitnem delu lige prvakov. Tekma se začne ob 15. uri.
    Zmaga Meteorplasta in Oplasta, remi na Obali
    Za nami so tri zanimive tekme 12. kroga, ki je postregel z zanimivim razpletom. KMN Meteorplast Šic Bar je doma s 6:2 premagal Dobrepolje, KMN Oplast je v gosteh s 4:0 porazil Siliko, tekma v Kopru se je končala z remijem. Tekma med Litijo in FK Dobovcem bo 11.1. 2022, prosta pa je bila ekipa ŠD Mlinše.
  • 03.12.2021 | Futsal U21
    Uvodoma proti Češki
    Pred futsal reprezentanco Slovenije U21 je še zadnja preizkušnja. Čez nekaj dni se odpravljajo na mednarodni futsal turnir (Denain, Francija) kjer bodo ob naši reprezentanci nastopale še reprezentance Francije, Češke in Slovaške.
  • 03.12.2021 | Pokal Terme Olimia
    V pričakovanju žreba ženskega in moškega pokala
    V torek, 7.12., bodo znani pari četrtfinala, saj bo ob 13.uri v prostorih NZS izveden žreb parov. V tem delu tekmovanja se igrata dve tekmi, na tej stopnji tekmovanja ni nosilcev, domačin prve tekme pa je prvo izžrebana ekipa v paru. Prve tekme četrtfinala bodo na sporedu 7.1. 2022, povratne pa 11.2. 2022.
  • 03.12.2021 | 1. SFL
    Trojec želi potrditi vlogo favorita
    Medtem ko je Dobovec, vodilna ekipa 1. SFL, sinoči odigral še 2. tekmo elitnega dela lige prvakov, pa bo danes šesterica ekip 1. SFL odigrala tri dobre tekme 12. kroga. Igralo se bo v Ljutomeru, Kopru in na Vrhniki. Derbi Litija – Dobovec bo 11.1. 2022. Prosta je ekipa ŠD Mlinše.