• 19.10.2021 | Futsal ženska A reprezentanca
    Na Hrvaško na kvalifikacije za Euro 2022
    Ženska futsal reprezentanca se je zbrala včeraj v Mariboru, sinoči je opravila še zadnji trening, danes zjutraj pa potuje na Hrvaško. Tam bo od jutri, 20.10., do sobote, 23.10., igrala kvalifikacije za evropsko prvenstvo.
  • 18.10.2021 | 1. SFL
    Remi na Ptuju
    Gostje so povedli že v 3. minuti, gol je dosegel kapetan Nik Zajc. Na 1:1 je poravnal Thomas Pihler, ki je tako postavil tudi rezultat 1. polčasa. V nadaljevanju so spet povedli gostje, Aleksander Stanić je v 28. minuti povišal na 1:2. Thomas Pihler je poskrbel za izenačenje, izkazalo se je, da je bil to tudi končni rezultat tekme.
  • 18.10.2021 | Pokal Terme Olimia
    Znani pari 1. kroga futsal pokala Terme Olimia
    V dosedanjih šestindvajsetih sezonah je naslov devetkrat pristal v Litiji, štirikrat so ga osvojili igralci Dobovca, po trikrat sta slavila Oplast in Puntar, Luvin in Proen Maribor po dvakrat, po enkrat celjski Pelikani (Maxi klub), KMN Gorica in Bronx Škofije. V tej sezoni se tako pokal igra že 27. sezono.
  • 17.10.2021 | Futsal AA
    Fetić na vrhu, Koren in Fideršek zadela
    V Seria A2 je bil igran 2. krog. Žan Koren se je spet vpisal med strelce, pomagal je Veroni do prepričljive domače zmage. Sampdoria Mateja Fiderška in Denisa Totoškoviča je klonila na gostovanju. Naša reprezentanta sta tekmo pričela v prvi postavi, Fideršek je v 5. minuti zadel za 1:1, to pa je bil prvi gol Mateja Fiderška v Serie A2.
  • 16.10.2021 | Državne futsal lige
    Ajdovci boljši od Sevnice, remi v Mariboru
    V Mariboru so domačini prišli do 7. točke v sezoni, Postojnčani pa do pete. Z golom Ismarja Dedića je KMN Miklavž povedel, potem pa sta Eldin Skopljak in Tilen Rihar med 22. in 23. minuto spreobrnila rezultat v vodstvo gostov 1:2. A so domačini hitro poravnali na 2:2, v 33. minuti pa povedli 3:2, gol je dosegel Manuel Vajs. V 37. minuti pa je z 10-metrovke gostom točko priboril Milanko Peranović.
  • 16.10.2021 | Futsal AA
    Kapetan in selektor v pričakovanju žreba za EP 2022
    V mestu Zeist je vse pripravljeno za ponedeljkov žreb (18. 10. ob 18. uri) skupin prihajajočega evropskega prvenstva, ki ga bo med 19.1. in 6.2. 2022 gostila prav Nizozemska. Na prvenstvu stare celine bo še sedmič igrala tudi Slovenija.
    Danes začenjajo tudi v tekmovanju mladih U13
    Uvodna turnirja gostita KMN Meteorplast Šic bar in KMN Bronx Škofije. Danes in jutri se nadaljujejo tudi ostala tekmovanja mladih: jutri je tako na sporedu 3. krog U15, danes 2. krog U17, v nedeljo pa še 4. krog U19.
  • 15.10.2021 | 1. SFL
    Dobovec na vrh, remi na Vrhniki
    Krog so zaznamovale še tri zmage gostov: KMN Oplast Kobarid je z 1:6 slavil v Dobrepolju, FK Dobovec je z 1:5 premagal KMN Meteorplast Šic bar, FC Hiša daril Ptuj pa je bil z 2:6 boljši od ŠD Mlinše. Prosta je bila ekipa KMN Bronx Škofije, ki pa ga v ponedeljek, 18.10., v preloženi tekmi 3. kroga čaka obračun s Ptujčani.
    Mlinše nazaj h koreninam, Ptuj načrtuje serijo, v Ljutomeru oboji oslabljeni
    Danes bomo od 20.30 naprej prenašali tekmo z Vrhnike, kjer pri Siliku gostuj FC Litija, ob tem pa so na sporedu še tri sila zanimive tekme. Prosta je ekipa KMN Bronx Škofije.