Delegiranje






Datum, ura Tekma Sodniki Delegat
21.01.2022, 19.00 KMN Meteorplast Šic bar : Futsal klub Trzin Kokol Miro
22.01.2022, 12.00 KMN Benedikt Sveta Trojica : Futsal Olimpija Trunk Staš
22.01.2022, 16.00 ŠD Extrem : NK Ribnica Vetrih Vlado
22.01.2022, 17.00 KMN Bronx Škofije : NK Duplek Brčaninović Ismet
22.01.2022, 18.00 KMN Meteorplast Šic bar : Futsal klub Dobrepolje Arnuš Peter
23.01.2022, 15.00 ŠD Mlinše : KMN Bronx Škofije Mežnar Nejc
23.01.2022, 15.30 FC Hiša daril Ptuj : ŠD Extrem Štravs Janez
23.01.2022, 16.00 Siliko Fortrade : Futsal klub Dobovec Zalokar Pavel
23.01.2022, 16.00 Futsal klub Trzin : FC Litija Osredkar Maša
23.01.2022, 17.00 Futsal klub Dobrepolje : KMN Meteorplast Šic bar Gliha Bojan
23.01.2022, 18.00 KMN Miklavž TBS Team 24 : KMN Oplast Kobarid Kovačič Gregor
23.01.2022, 15.00 KMN Meteorplast Šic bar : FC Hiša daril Ptuj Novak Jožef
23.01.2022, 16.00 KMN Slovenske gorice : Oplotnica Senčila Senica Arnuš Peter
23.01.2022, 16.30 Futsal Klub Dobovec : KMN Sevnica Kramberger Blaž
23.01.2022, 15.00 MNK Proteus Postojna : Futsal klub Dobrepolje Velić Sadet
23.01.2022, 15.45 Futsal Olimpija : NK Ribnica Damiš Stanislav
23.01.2022, 17.30 KMN Bronx Škofije : ŠD Extrem Simčič Batagelj Monika
22.01.2022, 13.00 KMN Oplast Kobarid : Futsal klub Dobrepolje Prvi sodnik:
Božič Alen
Drnovšek Damjan
22.01.2022, 14.00 KMN Oplast Kobarid : NK Ribnica Prvi sodnik:
Božič Alen
Drnovšek Damjan
22.01.2022, 15.00 NK Ribnica : Futsal klub Dobrepolje Prvi sodnik:
Božič Alen
Drnovšek Damjan
22.01.2022, 16.00 ŠD Extrem : KMN Bronx Škofije Prvi sodnik:
Božič Alen
Drnovšek Damjan
22.01.2022, 17.00 KMN Bronx Škofije : Futsal klub Dobrepolje Prvi sodnik:
Božič Alen
Drnovšek Damjan
22.01.2022, 18.00 KMN Slovenske gorice : ŠD Košana Kramberger Blaž
22.01.2022, 19.30 KMN Sevnica : ŠD Extrem Vetrih Vlado
23.01.2022, 16.00 ŽNK Celje : ŽNK Vrhnika Narat Andrej
28.01.2022, 18.00 NK Ribnica : KMN Benedikt Sveta Trojica
29.01.2022, 11.00 NK Duplek : KMN Meteorplast Šic bar
29.01.2022, 17.00 Futsal klub Dobrepolje : ŠD Extrem
29.01.2022, 18.00 Futsal Olimpija : KMN Bronx Škofije
30.01.2022, 15.00 KMN Meteorplast Šic bar : Siliko Fortrade
30.01.2022, 16.00 KMN Oplast Kobarid : Futsal klub Dobrepolje
30.01.2022, 16.30 Futsal klub Dobovec : ŠD Mlinše
30.01.2022, 17.00 ŠD Extrem : KMN Miklavž TBS Team 24
30.01.2022, 17.30 KMN Bronx Škofije : Futsal klub Trzin
30.01.2022, 18.00 FC Litija : Futsal Olimpija
30.01.2022, 11.00 FC Hiša daril Ptuj : KMN Slovenske gorice
30.01.2022, 14.00 Futsal Klub Dobovec : KMN Meteorplast Šic bar
30.01.2022, 13.30 ŠD Extrem : Futsal Olimpija
30.01.2022, 14.30 Futsal klub Dobrepolje : KMN Bronx Škofije
30.01.2022, 17.00 NK Ribnica : MNK Proteus Postojna
29.01.2022, 15.00 ŠD Košana : ŽNK Celje
29.01.2022, 18.00 KMN Slovenske gorice : KMN Sevnica
30.01.2022, 17.00 ŽNK Vrhnika : ŠD Extrem
05.02.2022, 16.00 FC Hiša daril Ptuj : KMN Sevnica Prvi sodnik:
Sakelšek Aleš
Drugi sodnik:
Hrastnik Tadej
Trunk Staš
06.02.2022, 11.00 FC Hiša daril Ptuj : Oplotnica Senčila Senica
06.02.2022, 14.30 Futsal klub Dobrepolje : ŠD Extrem
06.02.2022, 17.30 KMN Bronx Škofije : NK Ribnica
08.02.2022, 20.00 FC Litija : Futsal klub Dobovec Damiš Stanislav
11.02.2022, 20.00 ŠD Mlinše : KMN Oplast Kobarid
11.02.2022, 20.30 Siliko Vrhnika : Futsal klub Dobovec
11.02.2022, 20.30 KMN Meteorplast Šic Bar : FC Hiša daril Ptuj
11.02.2022, 20.45 KMN Bronx Škofije : FC Litija

DELI NA