Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
ŠD Mlinše 6 : 8 Siliko Vrhnika
Petek, 3.september 2021 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
Futsal klub Dobrepolje 4 : 3 KMN Bronx Škofije
Petek, 3.september 2021 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
KMN Oplast Kobarid 2 : 2 *FC Litija
Petek, 3.september 2021 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
FC Hiša daril Ptuj 2 : 2 Futsal klub Dobovec
Petek, 3.september 2021 | Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj
2. krog
*FC Litija 4 : 1 FC Hiša daril Ptuj
Petek, 10.september 2021 | Litija, Športna dvorana Litija
Siliko Vrhnika 7 : 3 Futsal klub Dobrepolje
Petek, 10.september 2021 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
KMN Meteorplast Šic Bar 2 : 2 ŠD Mlinše
Petek, 10.september 2021 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
KMN Bronx Škofije 2 : 2 KMN Oplast Kobarid
Petek, 10.september 2021 | Koper, Športna dvorana Bonifika
3. krog
Futsal klub Dobrepolje 3 : 3 KMN Meteorplast Šic Bar
Petek, 17.september 2021 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
KMN Oplast Kobarid 2 : 5 Siliko Vrhnika
Petek, 17.september 2021 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
Futsal klub Dobovec 8 : 0 *FC Litija
Petek, 17.september 2021 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
FC Hiša daril Ptuj 2 : 2 KMN Bronx Škofije
Ponedeljek, 18.oktober 2021 | Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj
4. krog
ŠD Mlinše 4 : 2 Futsal klub Dobrepolje
Petek, 1.oktober 2021 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
Siliko Vrhnika 5 : 2 FC Hiša daril Ptuj
Petek, 1.oktober 2021 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
KMN Meteorplast Šic Bar 8 : 2 KMN Oplast Kobarid
Petek, 1.oktober 2021 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
KMN Bronx Škofije 1 : 5 Futsal klub Dobovec
Petek, 1.oktober 2021 | Koper, Športna dvorana Bonifika
5. krog
KMN Oplast Kobarid 4 : 0 ŠD Mlinše
Petek, 8.oktober 2021 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
FC Hiša daril Ptuj 4 : 2 KMN Meteorplast Šic Bar
Petek, 8.oktober 2021 | Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj
Futsal klub Dobovec 5 : 3 Siliko Vrhnika
Petek, 8.oktober 2021 | Rogatec, Športna dvorana Rogatec
*FC Litija 3 : 1 KMN Bronx Škofije
Petek, 8.oktober 2021 | Litija, Športna dvorana Litija
6. krog
ŠD Mlinše 2 : 6 FC Hiša daril Ptuj
Petek, 15.oktober 2021 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
Futsal klub Dobrepolje 1 : 6 KMN Oplast Kobarid
Petek, 15.oktober 2021 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
Siliko Vrhnika 4 : 4 *FC Litija
Petek, 15.oktober 2021 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
KMN Meteorplast Šic Bar 1 : 5 Futsal klub Dobovec
Petek, 15.oktober 2021 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
7. krog
FC Hiša daril Ptuj 10 : 2 Futsal klub Dobrepolje
Petek, 22.oktober 2021 | Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj
Futsal klub Dobovec 7 : 1 ŠD Mlinše
Petek, 22.oktober 2021 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
*FC Litija 7 : 2 KMN Meteorplast Šic Bar
Petek, 22.oktober 2021 | Litija, Športna dvorana Litija
KMN Bronx Škofije 2 : 5 Siliko Vrhnika
Petek, 22.oktober 2021 | Koper, Športna dvorana Bonifika
8. krog
KMN Oplast Kobarid 2 : 4 FC Hiša daril Ptuj
Petek, 29.oktober 2021 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
ŠD Mlinše 3 : 6 *FC Litija
Petek, 29.oktober 2021 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
KMN Meteorplast Šic Bar 1 : 1 KMN Bronx Škofije
Petek, 29.oktober 2021 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
Futsal klub Dobovec 13 : 2 Futsal klub Dobrepolje
Torek, 9.november 2021 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
9. krog
Futsal klub Dobovec 11 : 0 KMN Oplast Kobarid
Petek, 12.november 2021 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
*FC Litija 4 : 0 Futsal klub Dobrepolje
Petek, 12.november 2021 | Litija, Športna dvorana Litija
Siliko Vrhnika 3 : 3 KMN Meteorplast Šic Bar
Petek, 12.november 2021 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
KMN Bronx Škofije 2 : 4 ŠD Mlinše
Petek, 12.november 2021 | Koper, Športna dvorana Bonifika
10. krog
*FC Litija 4 : 0 KMN Oplast Kobarid
Petek, 19.november 2021 | Litija, Športna dvorana Litija
Futsal klub Dobovec 5 : 3 FC Hiša daril Ptuj
Petek, 19.november 2021 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
Siliko Vrhnika 3 : 3 ŠD Mlinše
Petek, 19.november 2021 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
KMN Bronx Škofije 2 : 2 Futsal klub Dobrepolje
Petek, 19.november 2021 | Koper, Športna dvorana Bonifika
11. krog
FC Hiša daril Ptuj 1 : 2 *FC Litija
Petek, 26.november 2021 | Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj
KMN Oplast Kobarid 1 : 1 KMN Bronx Škofije
Petek, 26.november 2021 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
Futsal klub Dobrepolje 2 : 6 Siliko Vrhnika
Petek, 26.november 2021 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
ŠD Mlinše 1 : 4 KMN Meteorplast Šic Bar
Petek, 26.november 2021 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
12. krog
KMN Meteorplast Šic Bar 6 : 2 Futsal klub Dobrepolje
Petek, 3.december 2021 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
Siliko Vrhnika 0 : 4 KMN Oplast Kobarid
Petek, 3.december 2021 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
KMN Bronx Škofije 5 : 5 FC Hiša daril Ptuj
Petek, 3.december 2021 | Koper, Športna dvorana Bonifika
*FC Litija 4 : 2 Futsal klub Dobovec
Torek, 8.februar 2022 | Litija, Športna dvorana Litija
13. krog
Futsal klub Dobovec 6 : 2 KMN Bronx Škofije
Petek, 10.december 2021 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
FC Hiša daril Ptuj 2 : 4 Siliko Vrhnika
Petek, 10.december 2021 | Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj
KMN Oplast Kobarid 4 : 2 KMN Meteorplast Šic Bar
Petek, 10.december 2021 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
Futsal klub Dobrepolje 1 : 1 ŠD Mlinše
Petek, 10.december 2021 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
14. krog
ŠD Mlinše 6 : 1 KMN Oplast Kobarid
Petek, 11.februar 2022 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
KMN Meteorplast Šic Bar 4 : 7 FC Hiša daril Ptuj
Petek, 11.februar 2022 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
Siliko Vrhnika 2 : 2 Futsal klub Dobovec
Petek, 11.februar 2022 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
KMN Bronx Škofije 0 : 2 *FC Litija
Petek, 11.februar 2022 | Koper, Športna dvorana Bonifika
15. krog
*FC Litija 4 : 1 Siliko Vrhnika
Petek, 25.februar 2022 | Litija, Športna dvorana Litija
Futsal klub Dobovec 4 : 3 KMN Meteorplast Šic Bar
Petek, 25.februar 2022 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
FC Hiša daril Ptuj 6 : 3 ŠD Mlinše
Petek, 25.februar 2022 | Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj
KMN Oplast Kobarid 4 : 4 Futsal klub Dobrepolje
Petek, 25.februar 2022 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
16. krog
Futsal klub Dobrepolje 6 : 9 FC Hiša daril Ptuj
Petek, 11.marec 2022 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
ŠD Mlinše 1 : 5 Futsal klub Dobovec
Petek, 11.marec 2022 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
KMN Meteorplast Šic Bar 1 : 6 *FC Litija
Petek, 11.marec 2022 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
Siliko Vrhnika 3 : 5 KMN Bronx Škofije
Petek, 11.marec 2022 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
17. krog
KMN Bronx Škofije 3 : 6 KMN Meteorplast Šic Bar
Petek, 4.marec 2022 | Koper, Športna dvorana Bonifika
*FC Litija 1 : 1 ŠD Mlinše
Petek, 18.marec 2022 | Litija, Športna dvorana Litija
Futsal klub Dobrepolje 2 : 8 Futsal klub Dobovec
Petek, 18.marec 2022 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
FC Hiša daril Ptuj 3 : 0 KMN Oplast Kobarid
Petek, 18.marec 2022 | Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj
18. krog
KMN Oplast Kobarid 1 : 5 Futsal klub Dobovec
Petek, 25.marec 2022 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
Futsal klub Dobrepolje 1 : 6 *FC Litija
Petek, 25.marec 2022 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
ŠD Mlinše 2 : 7 KMN Bronx Škofije
Petek, 25.marec 2022 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
KMN Meteorplast Šic Bar 1 : 6 Siliko Vrhnika
Petek, 25.marec 2022 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
19. krog
Futsal klub Dobovec 5 : 2 KMN Bronx Škofije
Petek, 1.april 2022 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
*FC Litija 7 : 2 ŠD Mlinše
Petek, 1.april 2022 | Litija, Športna dvorana Litija
FC Hiša daril Ptuj 4 : 6 KMN Meteorplast Šic Bar
Petek, 1.april 2022 | Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj
Siliko Vrhnika 3 : 0 KMN Oplast Kobarid
Petek, 1.april 2022 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
20. krog
ŠD Mlinše 2 : 5 *FC Litija
Petek, 8.april 2022 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
KMN Oplast Kobarid 2 : 5 Siliko Vrhnika
Petek, 8.april 2022 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
KMN Meteorplast Šic Bar 6 : 7 FC Hiša daril Ptuj
Petek, 8.april 2022 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
KMN Bronx Škofije 0 : 8 Futsal klub Dobovec
Petek, 8.april 2022 | Koper, Športna dvorana Bonifika
21. krog
FC Hiša daril Ptuj 6 : 1 KMN Meteorplast Šic Bar
Torek, 12.april 2022 | Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj
Polfinale
Futsal klub Dobovec 1 : 2 FC Hiša daril Ptuj
Petek, 15.april 2022 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
*FC Litija 3 : 1 Siliko Vrhnika
Petek, 15.april 2022 | Litija, Športna dvorana Litija
Polfinale
FC Hiša daril Ptuj 0 : 1 Futsal klub Dobovec
Petek, 22.april 2022 | Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj
Siliko Vrhnika 2 : 6 *FC Litija
Petek, 22.april 2022 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
Polfinale
*FC Litija 9 : 10 Siliko Vrhnika
Torek, 26.april 2022 | Litija, Športna dvorana Litija
Futsal klub Dobovec 5 : 2 FC Hiša daril Ptuj
Torek, 26.april 2022 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
Polfinale
FC Hiša daril Ptuj 0 : 2 Futsal klub Dobovec
Petek, 29.april 2022 | Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj
Siliko Vrhnika 0 : 4 *FC Litija
Petek, 29.april 2022 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
Finale
Futsal klub Dobovec 5 : 4 *FC Litija
Petek, 6.maj 2022 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
FC Hiša daril Ptuj 4 : 1 Siliko Vrhnika
Petek, 6.maj 2022 | Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj
Finale
*FC Litija 0 : 5 Futsal klub Dobovec
Torek, 10.maj 2022 | Litija,
Finale
Futsal klub Dobovec 5 : 0 *FC Litija
Petek, 13.maj 2022 | Rogaška Slatina,
Siliko Vrhnika 3 : 4 FC Hiša daril Ptuj
Petek, 13.maj 2022 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika



DELI NA