Statistični pregled
izbrana
sezona

Osnovne statistike

Število tekem 240
Domače zmage 103 (42,92%)
Gostujoče zmage 80 (33,33%)
Neodločeno 57 (23,75%)
Najvišja zmaga 4. krog, Tabor - Brinje-Grosuplje 0:6
Število golov 661 (346:315)
Povprečje golov/tekmo 2,75 (1,44:1,31)
Število 11m 69
Število avtogolov 14
Število rumenih kartonov 1.034
Število rdečih kartonov 47
Število igralcev* 573
Število glavnih sodnikov* 28
Število gledalcev 69.212
Povprečno gledalcev/tekmo 289
Največ gledalcev 2200 (23. krog, ND Lendava 1903 - ND Beltinci 1:0)
Najmanj gledalcev 1 (19. krog, Krka - Triglav 3:1)
* - samo tisti, ki so igrali/sodili na tekmah.



Lestvica

1 Primorje eMundia 30 17 9 4 49:25 60
2 Nafta 1903 30 18 4 8 55:31 58
3 Beltinci Klima Tratnjek 30 17 5 8 49:24 56
4 Gorica 30 15 8 7 51:28 53
5 Brinje Grosuplje 30 15 7 8 52:35 52
6 Triglav Kranj 30 14 6 10 44:35 48
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 30 13 5 12 45:46 44
8 Rudar Velenje 30 10 7 13 33:49 37
9 Jadran Dekani 30 9 9 12 34:37 36
10 Vitanest Bilje 30 9 7 14 44:51 34
11 Dravinja 30 9 7 14 29:42 34
12 TKK Tolmin 30 8 10 12 34:45 34
13 Krka 30 9 6 15 40:49 33
14 Ilirija 1911 30 7 9 14 31:44 30
15 Tabor Sežana 30 7 9 14 38:59 30
16 Fužinar SIJ Ravne Systems 30 6 6 18 33:61 24




Serije

Zaporedne zmage  Brinje Grosuplje 6 (od 1. do 6. kroga)
  Gorica 6 (od 6. do 11. kroga)
Zaporedne neodločeni  TKK Tolmin 3 (od 16. do 18. kroga)
  Jadran Dekani 3 (od 10. do 12. kroga)
  Tabor Sežana 3 (od 5. do 7. kroga)
Zaporedni porazi  Fužinar SIJ Ravne Systems 6 (od 25. do 30. kroga)
Brez poraza  Nafta 1903 11 (od 7. do 17. kroga)
  Gorica 11 (od 16. do 26. kroga)
Brez zmage  Tabor Sežana 15 (od 1. do 15. kroga)
Brez neodločenega  Rudar Velenje 15 (od 11. do 25. kroga)




Najvišji rezultati

krog domači gosti rezultat
4 Tabor Sežana Brinje Grosuplje 0:6
30 Rudar Velenje Krka 0:5
2 Triglav Kranj Dravinja 6:1
25 Krka Tabor Sežana 0:5
3 Vitanest Bilje Fužinar SIJ Ravne Systems 5:1
30 Beltinci Klima Tratnjek Fužinar SIJ Ravne Systems 6:2
29 Primorje eMundia Triglav Kranj 4:0
5 TKK Tolmin Triglav Kranj 0:4
9 Ilirija 1911 Gorica 0:4
23 Kety Emmi&Impol Bistrica Gorica 1:5
16 Kety Emmi&Impol Bistrica Rudar Velenje 5:1
23 Vitanest Bilje Brinje Grosuplje 1:5
27 Dravinja Brinje Grosuplje 0:4
2 Fužinar SIJ Ravne Systems Brinje Grosuplje 0:4
15 Ilirija 1911 Brinje Grosuplje 4:0




Najboljši strelci

# igralec klub št. golov 11m
1.  Toni Lun Bončina Nafta 1903 17 0
2.  Ricard Fernandez Betriu Krka, Vitanest Bilje 15 2
3.  Stjepan Oštrek Nafta 1903 14 3
4.  Lan Piskule Brinje Grosuplje 11 0
  Jaša Martinčič Kety Emmi&Impol Bistrica 11 6
  Ismir Nadarević Krka, Ilirija 1911 11 0
7.  Franci Perko Vitanest Bilje 10 2
  Adriano Bloudek Rudar Velenje 10 0
  Tihomir Maksimović Krka 10 0
  Luka Baruca Gorica 10 3




Največ kartonov

# igralec klub št.rumenih št.rdečih
1.  Žiga Dajčman Rudar Velenje 10 1
2.  Veron Šalja Krka, Triglav Kranj 7 2
3.  Anže Šparovec Brinje Grosuplje 8 1
  Domen Zajšek Kety Emmi&Impol Bistrica 8 1
5.  Amadej Marinič Gorica 9 0
  Sandro Zukić Rudar Velenje 9 0
  Nejc Bračko Kety Emmi&Impol Bistrica, Jadran Dekani 9 0
  Alan Kaučič Beltinci Klima Tratnjek 9 0
  Kevin Humar Vitanest Bilje 9 0
  Mihael Rebernik Nafta 1903 9 0




Največ nastopov

# igralec klub štev.
1.  Domen Mrežar Dravinja 30
  Žan Florjanc Rudar Velenje 30
  Žan Ramšak Dravinja 30
  Lan Piskule Brinje Grosuplje 30
  Tevž Pokorn Triglav Kranj 30
  Luka Čadež Krka 30
  Matic Zavnik Primorje eMundia 30
  Anej Kujović TKK Tolmin 30
  Nejc Dermastija Ilirija 1911 30
  Darius Daniel Jalinous Gorica 30




Naj menjava

# igralec klub štev.
1.  Stjepan Igrec Nafta 1903 24
2.  Nik Zrnec Brinje Grosuplje 23
3.  Dušan Ignjatović Primorje eMundia 22
  Tin Polić Nafta 1903 22
5.  Adis Emruli Beltinci Klima Tratnjek 18
6.  Anže Šparovec Brinje Grosuplje 17
7.  Filip Lukežič Ilirija 1911 16
  Gonçalo José Gonçalves Paulino Vitanest Bilje 16
9.  Tilen Kovačič Krka 15
  Luka Jerin Brinje Grosuplje, Primorje eMundia 15




Največ minut

# igralec klub štev.
1.  Domen Mrežar Dravinja 2.700
  Luka Čadež Krka 2.700
  Nejc Dermastija Ilirija 1911 2.700
4.  Tevž Pokorn Triglav Kranj 2.692
5.  Matic Zavnik Primorje eMundia 2.662
6.  Tony Macan Primorje eMundia 2.610
7.  Rob Rudonja Jadran Dekani 2.608
8.  Kristijan Blaževski Krka 2.598
9.  Lovro Grajfoner Dravinja 2.597
10.  Žiga Fermišek Tabor Sežana 2.566




Obisk na tekmah

vse tekme

# klub obisk št.tekem
1.  Nafta 1903 13.600 30
2.  Primorje eMundia 13.430 30
3.  Beltinci Klima Tratnjek 12.920 30
4.  Gorica 12.430 30
5.  Kety Emmi&Impol Bistrica 9.680 30
6.  TKK Tolmin 9.400 30
7.  Dravinja 8.750 30
8.  Tabor Sežana 8.321 30
9.  Triglav Kranj 7.461 30
10.  Vitanest Bilje 6.870 30
11.  Rudar Velenje 6.400 30
12.  Krka 6.206 30
13.  Fužinar SIJ Ravne Systems 5.991 30
14.  Brinje Grosuplje 5.965 30
15.  Jadran Dekani 5.725 30
16.  Ilirija 1911 5.275 30




domače tekme

# klub obisk št.tekem
1.  Nafta 1903 8.100 15
2.  Beltinci Klima Tratnjek 7.750 15
3.  Primorje eMundia 6.470 15
4.  Kety Emmi&Impol Bistrica 6.100 15
5.  Gorica 5.790 15
6.  TKK Tolmin 5.350 15
7.  Tabor Sežana 4.871 15
8.  Dravinja 4.600 15
9.  Vitanest Bilje 3.280 15
10.  Triglav Kranj 3.110 15
11.  Rudar Velenje 2.950 15
12.  Krka 2.456 15
13.  Brinje Grosuplje 2.340 15
14.  Fužinar SIJ Ravne Systems 2.130 15
15.  Jadran Dekani 2.005 15
16.  Ilirija 1911 1.910 15




gostujoče tekme

# klub obisk št.tekem
1.  Primorje eMundia 6.960 15
2.  Gorica 6.640 15
3.  Nafta 1903 5.500 15
4.  Beltinci Klima Tratnjek 5.170 15
5.  Triglav Kranj 4.351 15
6.  Dravinja 4.150 15
7.  TKK Tolmin 4.050 15
8.  Fužinar SIJ Ravne Systems 3.861 15
9.  Krka 3.750 15
10.  Jadran Dekani 3.720 15
11.  Brinje Grosuplje 3.625 15
12.  Vitanest Bilje 3.590 15
13.  Kety Emmi&Impol Bistrica 3.580 15
14.  Rudar Velenje 3.450 15
  Tabor Sežana 3.450 15
16.  Ilirija 1911 3.365 15



DELI NA