Datum od
Datum do

30.07.2009 | 1. SFL
Po 8. seji Registracijske komisije
Registracijska komisija za mali nogomet se je sestala 29. julija, na tem mestu pa objavljamo zapisnik 8. seje, kjer so objavljene registracije igralcev.
Struna trener, v Divačo se vrača Grželj
Casino Safir Divača bo v novi sezoni nastopal v precej okrepljeni zasedbi, trener bo Andrej Struna, cilj ostaja uvrstitev v 1. SFL, v klub prihaja tudi Rok Grželj.
V sezono 2009/10 z uradno žogo Select
Pred dvema tekmovalnima sezonama so se slovenska futsal tekmovanja prvič v zgodovini odigrala z eno uradno žogo, tako bo tudi v sezoni 2009/10. Klubi bodo uporabljali žogo znamke Select.
29.07.2009 | 1. SFL
NZS nagradila člansko reprezentanco
Nogometna zveza Slovenije je še nekaj dni pred dogovorjenim datumom izplačala zaslužene nagrade strokovnemu štabu in igralcem, ki so se na marčevskih kvalifikacijah uvrstili na evropsko prvenstvo, ki ga bo drugo leto gostila Madžarska.
Slovenija 10. v Evropi
Tudi futsal se lahko pohvali z lestvico, kjer se vodi vrstni red državnih članskih selekcij, ki nastopajo pod okriljem Fife. Na vrhu Brazilija, Slovenija na 16. poziciji.
28.07.2009 | 1. SFL
V Oplastu že trenirajo
V Kobaridu so pred dnevi začeli s treningi mlajših selekcij, nad delom bosta bdela trener članske ekipe Zoran Tesko in nekdanji slovenski reprezentant Primož Zorč.
Gorica stavi na delo z mladimi
Državni podprvak KMN Gorica bo v novi sezoni še več pozornosti namenil delo z mlajšimi selekcijami. Prvi zbor mladih upov že v četrtek, 30.7. pred goriškim Balonom.
Cardoso sodil 200. mednarodno tekmo
V nedeljo se je v Podgorici končalo evropsko študentsko prvenstvo, kjer so zmagali študentje iz španske Malage, razloga za slavje pa je imel tudi portugalski sodnik António José Fernandes Cardoso, ki je sodil 200. mednarodno tekmo.
27.07.2009 | 1. SFL
Španci evropski prvaki
V Črni Gori se je končalo evropsko študentsko prvenstvo, naslov prvaka v Španijo, srebro v Ukrajino. Ljubljanska univerza je končala tekmovanje na 10. mestu, primorska na 11.mestu.
Poljaki bi še 5. selektorja v štirih letih
Pred ducatom reprezentanc je evropsko prvenstvo na Madžarskem, kjer pa ne bo Poljske, ki ni bila uspešna na kvalifikacijah, ceno za to je plačal selektor Tadeusz Wolny, ki se je poslovil od poljske reprezentance, Poljaki pa iščejo novega selektorja.
26.07.2009 | 1. SFL
Hrvati iščejo selektorja
Hrvaška članska reprezentanca išče novega selektorja, saj se je priznani futsal strokovnjak Mičo Martić poslovil po neuspehu v kvalifikacijah za evropsko prvenstvo 2010.
25.07.2009 | 1. SFL
Intervju: Jože Gačnik
Slovenska izbrana vrsta bo med 19. in 31. januarjem še drugič nastopila na evropskem prvenstvu. Premierni nastop je bil opravljen leta 2003, ko je za Slovenijo igral tudi Jože Gačnik, ki je še danes najučinkovitejši strelec reprezentance s petindvajsetimi zadetki.
24.07.2009 | 1. SFL
Po 7. seji Registracijske komisije
Registracijska komisija za mali nogomet se je sestala 22. julija, na tem mestu pa objavljamo zapisnik seje, kjer so objavljene registracije igralcev.
Državni prvaki na pikniku
Minulo nedeljo so uporniki opravili z zaključnim dejanjem odlične sezone 2008/2009. Na parceli na Idriji pri Bači je bil, tako so zapisali na Puntar.net, na sporedu tradicionalni piknik.
23.07.2009 | 1. SFL
Študenti 3. po rednem delu v Črni Gori
Podgorica gosti evropsko univerzitetno prvenstvo, na njem nastopata tudi Univerza Primorska in Univerza Ljubljana. Po rednem delu obe slovenski moštvi na tretjem mestu v svojih skupinah.
Novo: Izkaznica in zaključni turnir četverice
Ena izmed sprememb je zagotovo tudi sprejetje spremenjenih starostnih mej v mlajših kategorijah tekmovanj pod okriljem KMN pri NZS. Prihaja tudi tekmovalna izkaznica.
22.07.2009 | 1. SFL
Napovedujemo: Intervju z Jožetom Gačnikom
Nekdanji slovenski reprezentant, še danes pa najučinkovitejši strelec slovenske izbrane vrste, Jože Gačnik igra v Italiji, kjer brani barve italijanskega Bergama. V prvem pogovoru po šestih letih se je rekorder v reprezentančnem dresu (25 zadetkov) spomnil tudi svojih začetkov na Dolenjskem in reprezentance.
Goga in Likar trenerja v Gorici
Novogoričani so v minuli sezoni postali pokalni prvaki, v državnem prvenstvu so zasedli 2. mesto, dobro pa so se odrezali tudi v Ligi prvakov. V sezoni 2009/10 bosta ekipo vodila Ehad Goga in Sandi Likar.
21.07.2009 | 1. SFL
Adamič in Martić sta ga največ naučila
KMN Dobovec bo odločno začel novo sezono, pri naskoku na najvišja mesta bo ekipi z Vzhoda Slovenije pomagal tudi hrvaški reprezentant Damir Repinc, ki je nazadnje igral v drugi hrvaški ligi, po novem pa bo spet nosil dres Dobovca.
V pokalu brez sprememb
KMN Gorica bo v novi sezoni 2009/10 branila naslov pokalnega prvaka v tekmovanju Pokal NZS MunichX, tekmovanje na sporedu tudi v novi sezoni, sprememb ni.