Sodniki: | Lončar Gašper (glavni sodnik), Grabovac Daniel (1. pomoč), Carevič Milan (2. pomoč) |
Delegat: | Tratnjek Andrej |
Št. gledalcev: | 120 |
Mura | |||
---|---|---|---|
Z |
Mura | 1 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
Z |
Tabor Sežana | 0 : 2 | Mura |
Z |
Mura | 2 : 1 | Koper |
P |
Maribor | 3 : 0 | Mura |
Z |
Mura | 3 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Krka | |||
---|---|---|---|
Z |
Krka | 6 : 1 | Tabor Sežana |
N |
Koper | 3 : 3 | Krka |
P |
Krka | 0 : 1 | Maribor |
P |
Olimpija Ljubljana | 1 : 0 | Krka |
Z |
Krka | 4 : 1 | Aluminij |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mura | 8 | 3 | 0 | 5 | 12 | ||
Krka | 8 | 5 | 0 | 3 | 15 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | ||
Krka | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | ||
Portoval | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | ||
Krka | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 |
23/24 | 21.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT, 11.03.2024, ob 15.00 | Krka | - | Mura | 0:3 | (0:2) |
23/24 | 6.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 26.08.2023, ob 11.00 | Mura | - | Krka | 4:2 | (3:0) |
22/23 | 14.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT, 06.11.2022, ob 13.30 | Krka | - | Mura | 2:0 | (1:0) |
22/23 | 1.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 07.08.2022, ob 13.30 | Mura | - | Krka | 1:3 | (0:2) |
21/22 | 16.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 26.02.2022, ob 12.00 | Mura | - | Krka | 0:1 | (0:0) |
21/22 | 3.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT, 18.08.2021, ob 17.00 | Krka | - | Mura | 3:1 | (2:1) |
17/18 | 15.krog | Bakovci, ŠNK Bakovci, 18.11.2017, ob 14.00 | Mura | - | Krka | 1:0 | (1:0) |
17/18 | 2.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo Mesto-igr. z UT, 13.08.2017, ob 17.30 | Krka | - | Mura | 4:2 | (2:0) |
6. krog | ||
---|---|---|
Nafta 1903 | 5 : 1 | Kalcer Radomlje |
Domžale | 2 : 2 | Gorica |
A2S Celje | 0 : 3 | Koper |
Tabor Sežana | 1 : 0 | Maribor |
Mura | 4 : 2 | Krka |
Ilirija Extra-Lux | 2 : 3 | Olimpija Ljubljana |
Rudar Velenje Korektbau | 2 : 4 | Aluminij |
Bravo Mastercard | 1 : 3 | Brinje Grosuplje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 30 | 68 | |
2 | Mura | 30 | 63 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 30 | 58 | |
4 | A2S Celje | 30 | 55 | |
5 | Brinje Grosuplje | 30 | 52 | |
6 | Domžale | 30 | 47 | |
7 | Bravo Mastercard | 30 | 42 | |
8 | Koper | 30 | 40 | |
9 | Kalcer Radomlje | 30 | 36 | |
10 | Rudar Velenje Korektbau | 30 | 35 | |
11 | Aluminij | 30 | 35 | |
12 | Krka | 30 | 34 | |
13 | Ilirija Extra-Lux | 30 | 33 | |
14 | Gorica | 30 | 30 | |
15 | Nafta 1903 | 30 | 26 | |
16 | Tabor Sežana | 30 | 21 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Jaka Domjan | 21 |
2. | Gregor Medle | 15 |
Elmir Avdić | 15 | |
Vid Štefanec | 15 | |
Denis Nikić | 15 | |
6. | Dino Kojić | 14 |
7. | Aldin Jakupović | 13 |
Anej Horvat | 13 | |
Niko Grlić | 13 | |
10. | Marcos Tavares | 12 |
Kenan Lamadžema | 12 | |
Emils Evelons | 12 | |
Matej Malenšek | 12 | |
Mihajlo Pavlović | 12 | |
Aljaž Zalaznik | 12 | |
16. | Maj Škoflek | 11 |
Tine Čuk | 11 | |
Maj Blažič | 11 | |
19. | Lucas Mačak | 10 |
Jure Novak | 10 |