1. krog
|
ŽNK Mura Nona |
2 : 0 |
ŽNK Ljubljana |
Sobota, 12.avgust 2023 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija
|
Več informacij |
ŽNK Mura Nona |
2 : 0 |
ŽNK Ljubljana |
Sobota, 12.avgust 2023 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija
|
ŽNK Cerklje |
0 : 0 |
ŽNK Radomlje Medex |
Nedelja, 13.avgust 2023 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
Več informacij |
ŽNK Cerklje |
0 : 0 |
ŽNK Radomlje Medex |
Nedelja, 13.avgust 2023 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
ŽNK Olimpija Ljubljana |
10 : 0 |
WFC Drava Ptuj |
Nedelja, 13.avgust 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana
|
Več informacij |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
10 : 0 |
WFC Drava Ptuj |
Nedelja, 13.avgust 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana
|
Krim |
0 : 1 |
ŽNK Gažon |
Nedelja, 13.avgust 2023 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
|
Več informacij |
Krim |
0 : 1 |
ŽNK Gažon |
Nedelja, 13.avgust 2023 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
|
2. krog
|
ŽNK Ljubljana |
0 : 5 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Sobota, 19.avgust 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
|
Več informacij |
ŽNK Ljubljana |
0 : 5 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Sobota, 19.avgust 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
|
WFC Drava Ptuj |
1 : 5 |
ŽNK Cerklje |
Nedelja, 20.avgust 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
|
Več informacij |
WFC Drava Ptuj |
1 : 5 |
ŽNK Cerklje |
Nedelja, 20.avgust 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
|
ŽNK Gažon |
0 : 12 |
ŽNK Mura Nona |
Nedelja, 20.avgust 2023 | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'
|
Več informacij |
ŽNK Gažon |
0 : 12 |
ŽNK Mura Nona |
Nedelja, 20.avgust 2023 | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'
|
Primorje Gaia Naturelle |
3 : 0 |
Krim |
Nedelja, 20.avgust 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
Več informacij |
Primorje Gaia Naturelle |
3 : 0 |
Krim |
Nedelja, 20.avgust 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
3. krog
|
ŽNK Cerklje |
0 : 3 |
ŽNK Ljubljana |
Nedelja, 27.avgust 2023 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
Več informacij |
ŽNK Cerklje |
0 : 3 |
ŽNK Ljubljana |
Nedelja, 27.avgust 2023 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
ŽNK Olimpija Ljubljana |
10 : 0 |
ŽNK Gažon |
Nedelja, 27.avgust 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
10 : 0 |
ŽNK Gažon |
Nedelja, 27.avgust 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
ŽNK Mura Nona |
10 : 0 |
Primorje Gaia Naturelle |
Nedelja, 27.avgust 2023 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
Več informacij |
ŽNK Mura Nona |
10 : 0 |
Primorje Gaia Naturelle |
Nedelja, 27.avgust 2023 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
ŽNK Radomlje Medex |
0 : 0 |
WFC Drava Ptuj |
Nedelja, 27.avgust 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Radomlje Medex |
0 : 0 |
WFC Drava Ptuj |
Nedelja, 27.avgust 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
4. krog
|
ŽNK Mura Nona |
19 : 1 |
Krim |
Nedelja, 3.september 2023 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
Več informacij |
ŽNK Mura Nona |
19 : 1 |
Krim |
Nedelja, 3.september 2023 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
Primorje Gaia Naturelle |
0 : 12 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Nedelja, 3.september 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
Več informacij |
Primorje Gaia Naturelle |
0 : 12 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Nedelja, 3.september 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
ŽNK Ljubljana |
3 : 1 |
ŽNK Radomlje Medex |
Nedelja, 3.september 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Ljubljana |
3 : 1 |
ŽNK Radomlje Medex |
Nedelja, 3.september 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
ŽNK Gažon |
0 : 3 |
ŽNK Cerklje |
Nedelja, 3.september 2023 | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'
|
Več informacij |
ŽNK Gažon |
0 : 3 |
ŽNK Cerklje |
Nedelja, 3.september 2023 | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'
|
5. krog
|
ŽNK Olimpija Ljubljana |
7 : 0 |
Krim |
Petek, 8.september 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana
|
Več informacij |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
7 : 0 |
Krim |
Petek, 8.september 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana
|
WFC Drava Ptuj |
0 : 9 |
ŽNK Ljubljana |
Nedelja, 10.september 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
|
Več informacij |
WFC Drava Ptuj |
0 : 9 |
ŽNK Ljubljana |
Nedelja, 10.september 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
|
ŽNK Cerklje |
1 : 1 |
Primorje Gaia Naturelle |
Nedelja, 10.september 2023 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
Več informacij |
ŽNK Cerklje |
1 : 1 |
Primorje Gaia Naturelle |
Nedelja, 10.september 2023 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
ŽNK Radomlje Medex |
10 : 0 |
ŽNK Gažon |
Nedelja, 10.september 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Radomlje Medex |
10 : 0 |
ŽNK Gažon |
Nedelja, 10.september 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
6. krog
|
ŽNK Mura Nona |
1 : 0 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Sobota, 16.september 2023 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija
|
Več informacij |
ŽNK Mura Nona |
1 : 0 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Sobota, 16.september 2023 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija
|
Primorje Gaia Naturelle |
0 : 4 |
ŽNK Radomlje Medex |
Nedelja, 17.september 2023 | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina
|
Več informacij |
Primorje Gaia Naturelle |
0 : 4 |
ŽNK Radomlje Medex |
Nedelja, 17.september 2023 | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina
|
ŽNK Gažon |
0 : 1 |
WFC Drava Ptuj |
Nedelja, 17.september 2023 | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'
|
Več informacij |
ŽNK Gažon |
0 : 1 |
WFC Drava Ptuj |
Nedelja, 17.september 2023 | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'
|
Krim |
1 : 1 |
ŽNK Cerklje |
Nedelja, 17.september 2023 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo
|
Več informacij |
Krim |
1 : 1 |
ŽNK Cerklje |
Nedelja, 17.september 2023 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo
|
7. krog
|
ŽNK Cerklje |
1 : 10 |
ŽNK Mura Nona |
Nedelja, 1.oktober 2023 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
Več informacij |
ŽNK Cerklje |
1 : 10 |
ŽNK Mura Nona |
Nedelja, 1.oktober 2023 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
WFC Drava Ptuj |
2 : 5 |
Primorje Gaia Naturelle |
Nedelja, 1.oktober 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
|
Več informacij |
WFC Drava Ptuj |
2 : 5 |
Primorje Gaia Naturelle |
Nedelja, 1.oktober 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
|
ŽNK Ljubljana |
6 : 0 |
ŽNK Gažon |
Nedelja, 1.oktober 2023 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Ljubljana |
6 : 0 |
ŽNK Gažon |
Nedelja, 1.oktober 2023 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
|
ŽNK Radomlje Medex |
3 : 0 |
Krim |
Nedelja, 1.oktober 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Radomlje Medex |
3 : 0 |
Krim |
Nedelja, 1.oktober 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
8. krog
|
ŽNK Olimpija Ljubljana |
6 : 0 |
ŽNK Cerklje |
Nedelja, 8.oktober 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
6 : 0 |
ŽNK Cerklje |
Nedelja, 8.oktober 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Primorje Gaia Naturelle |
0 : 2 |
ŽNK Ljubljana |
Nedelja, 8.oktober 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
Več informacij |
Primorje Gaia Naturelle |
0 : 2 |
ŽNK Ljubljana |
Nedelja, 8.oktober 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
ŽNK Mura Nona |
3 : 0 |
ŽNK Radomlje Medex |
Četrtek, 2.november 2023 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija
|
Več informacij |
ŽNK Mura Nona |
3 : 0 |
ŽNK Radomlje Medex |
Četrtek, 2.november 2023 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija
|
Krim |
3 : 0 |
WFC Drava Ptuj |
Nedelja, 12.november 2023 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
|
Več informacij |
Krim |
3 : 0 |
WFC Drava Ptuj |
Nedelja, 12.november 2023 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
|
9. krog
|
WFC Drava Ptuj |
0 : 7 |
ŽNK Mura Nona |
Nedelja, 15.oktober 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj
|
Več informacij |
WFC Drava Ptuj |
0 : 7 |
ŽNK Mura Nona |
Nedelja, 15.oktober 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj
|
ŽNK Gažon |
0 : 7 |
Primorje Gaia Naturelle |
Nedelja, 15.oktober 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion
|
Več informacij |
ŽNK Gažon |
0 : 7 |
Primorje Gaia Naturelle |
Nedelja, 15.oktober 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion
|
ŽNK Ljubljana |
7 : 0 |
Krim |
Nedelja, 15.oktober 2023 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Ljubljana |
7 : 0 |
Krim |
Nedelja, 15.oktober 2023 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
|
ŽNK Radomlje Medex |
0 : 5 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Četrtek, 23.november 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Radomlje Medex |
0 : 5 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Četrtek, 23.november 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
10. krog
|
WFC Drava Ptuj |
0 : 14 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Nedelja, 22.oktober 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
|
Več informacij |
WFC Drava Ptuj |
0 : 14 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Nedelja, 22.oktober 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
|
ŽNK Gažon |
0 : 0 |
Krim |
Nedelja, 22.oktober 2023 | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'
|
Več informacij |
ŽNK Gažon |
0 : 0 |
Krim |
Nedelja, 22.oktober 2023 | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'
|
ŽNK Ljubljana |
0 : 3 |
ŽNK Mura Nona |
Nedelja, 22.oktober 2023 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Ljubljana |
0 : 3 |
ŽNK Mura Nona |
Nedelja, 22.oktober 2023 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
|
ŽNK Radomlje Medex |
2 : 0 |
ŽNK Cerklje |
Nedelja, 22.oktober 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Radomlje Medex |
2 : 0 |
ŽNK Cerklje |
Nedelja, 22.oktober 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
11. krog
|
ŽNK Olimpija Ljubljana |
0 : 1 |
ŽNK Ljubljana |
Sobota, 4.november 2023 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo
|
Več informacij |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
0 : 1 |
ŽNK Ljubljana |
Sobota, 4.november 2023 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo
|
ŽNK Cerklje |
3 : 1 |
WFC Drava Ptuj |
Nedelja, 5.november 2023 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
Več informacij |
ŽNK Cerklje |
3 : 1 |
WFC Drava Ptuj |
Nedelja, 5.november 2023 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
ŽNK Mura Nona |
19 : 0 |
ŽNK Gažon |
Nedelja, 5.november 2023 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
Več informacij |
ŽNK Mura Nona |
19 : 0 |
ŽNK Gažon |
Nedelja, 5.november 2023 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
Krim |
1 : 3 |
Primorje Gaia Naturelle |
Nedelja, 5.november 2023 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
|
Več informacij |
Krim |
1 : 3 |
Primorje Gaia Naturelle |
Nedelja, 5.november 2023 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
|
12. krog
|
WFC Drava Ptuj |
0 : 1 |
ŽNK Radomlje Medex |
Nedelja, 19.november 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj
|
Več informacij |
WFC Drava Ptuj |
0 : 1 |
ŽNK Radomlje Medex |
Nedelja, 19.november 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj
|
Primorje Gaia Naturelle |
1 : 9 |
ŽNK Mura Nona |
Nedelja, 19.november 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
Več informacij |
Primorje Gaia Naturelle |
1 : 9 |
ŽNK Mura Nona |
Nedelja, 19.november 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
ŽNK Ljubljana |
7 : 0 |
ŽNK Cerklje |
Nedelja, 19.november 2023 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Ljubljana |
7 : 0 |
ŽNK Cerklje |
Nedelja, 19.november 2023 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
|
ŽNK Gažon |
0 : 10 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Nedelja, 19.november 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion
|
Več informacij |
ŽNK Gažon |
0 : 10 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Nedelja, 19.november 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion
|
13. krog
|
ŽNK Cerklje |
2 : 1 |
ŽNK Gažon |
Nedelja, 26.november 2023 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
Več informacij |
ŽNK Cerklje |
2 : 1 |
ŽNK Gažon |
Nedelja, 26.november 2023 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
ŽNK Olimpija Ljubljana |
7 : 2 |
Primorje Gaia Naturelle |
Nedelja, 26.november 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
7 : 2 |
Primorje Gaia Naturelle |
Nedelja, 26.november 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Krim |
0 : 8 |
ŽNK Mura Nona |
Nedelja, 26.november 2023 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
|
Več informacij |
Krim |
0 : 8 |
ŽNK Mura Nona |
Nedelja, 26.november 2023 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
|
ŽNK Radomlje Medex |
1 : 0 |
ŽNK Ljubljana |
Nedelja, 26.november 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Radomlje Medex |
1 : 0 |
ŽNK Ljubljana |
Nedelja, 26.november 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
14. krog
|
ŽNK Gažon |
0 : 3 |
ŽNK Radomlje Medex |
Petek, 1.marec 2024 | Koper, Igrišče Gažon
|
Več informacij |
ŽNK Gažon |
0 : 3 |
ŽNK Radomlje Medex |
Petek, 1.marec 2024 | Koper, Igrišče Gažon
|
Krim |
0 : 2 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Sobota, 2.marec 2024 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
|
Več informacij |
Krim |
0 : 2 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Sobota, 2.marec 2024 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
|
Primorje Gaia Naturelle |
4 : 1 |
ŽNK Cerklje |
Nedelja, 3.marec 2024 | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina
|
Več informacij |
Primorje Gaia Naturelle |
4 : 1 |
ŽNK Cerklje |
Nedelja, 3.marec 2024 | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina
|
ŽNK Ljubljana |
6 : 0 |
WFC Drava Ptuj |
Nedelja, 3.marec 2024 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Ljubljana |
6 : 0 |
WFC Drava Ptuj |
Nedelja, 3.marec 2024 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
|
15. krog
|
WFC Drava Ptuj |
3 : 1 |
ŽNK Gažon |
Nedelja, 10.marec 2024 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
|
Več informacij |
WFC Drava Ptuj |
3 : 1 |
ŽNK Gažon |
Nedelja, 10.marec 2024 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
|
ŽNK Cerklje |
2 : 0 |
Krim |
Nedelja, 10.marec 2024 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
Več informacij |
ŽNK Cerklje |
2 : 0 |
Krim |
Nedelja, 10.marec 2024 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
ŽNK Olimpija Ljubljana |
1 : 1 |
ŽNK Mura Nona |
Nedelja, 10.marec 2024 | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana
|
Več informacij |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
1 : 1 |
ŽNK Mura Nona |
Nedelja, 10.marec 2024 | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana
|
ŽNK Radomlje Medex |
2 : 1 |
Primorje Gaia Naturelle |
Nedelja, 10.marec 2024 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Radomlje Medex |
2 : 1 |
Primorje Gaia Naturelle |
Nedelja, 10.marec 2024 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
|
16. krog
|
Primorje Gaia Naturelle |
5 : 0 |
WFC Drava Ptuj |
Nedelja, 17.marec 2024 | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina
|
Več informacij |
Primorje Gaia Naturelle |
5 : 0 |
WFC Drava Ptuj |
Nedelja, 17.marec 2024 | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina
|
ŽNK Mura Nona |
10 : 0 |
ŽNK Cerklje |
Nedelja, 17.marec 2024 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
Več informacij |
ŽNK Mura Nona |
10 : 0 |
ŽNK Cerklje |
Nedelja, 17.marec 2024 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
ŽNK Gažon |
0 : 9 |
ŽNK Ljubljana |
Nedelja, 17.marec 2024 | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'
|
Več informacij |
ŽNK Gažon |
0 : 9 |
ŽNK Ljubljana |
Nedelja, 17.marec 2024 | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'
|
Krim |
1 : 1 |
ŽNK Radomlje Medex |
Nedelja, 7.april 2024 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
|
Več informacij |
Krim |
1 : 1 |
ŽNK Radomlje Medex |
Nedelja, 7.april 2024 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
|
17. krog
|
ŽNK Cerklje |
0 : 3 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Nedelja, 24.marec 2024 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
Več informacij |
ŽNK Cerklje |
0 : 3 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Nedelja, 24.marec 2024 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
ŽNK Ljubljana |
2 : 1 |
Primorje Gaia Naturelle |
Nedelja, 24.marec 2024 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Ljubljana |
2 : 1 |
Primorje Gaia Naturelle |
Nedelja, 24.marec 2024 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
|
WFC Drava Ptuj |
1 : 0 |
Krim |
Nedelja, 24.marec 2024 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
|
Več informacij |
WFC Drava Ptuj |
1 : 0 |
Krim |
Nedelja, 24.marec 2024 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
|
ŽNK Radomlje Medex |
0 : 1 |
ŽNK Mura Nona |
Nedelja, 24.marec 2024 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Radomlje Medex |
0 : 1 |
ŽNK Mura Nona |
Nedelja, 24.marec 2024 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
18. krog
|
ŽNK Olimpija Ljubljana |
4 : 1 |
ŽNK Radomlje Medex |
Petek, 29.marec 2024 | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana
|
Več informacij |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
4 : 1 |
ŽNK Radomlje Medex |
Petek, 29.marec 2024 | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana
|
ŽNK Mura Nona |
10 : 0 |
WFC Drava Ptuj |
Sobota, 30.marec 2024 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
Več informacij |
ŽNK Mura Nona |
10 : 0 |
WFC Drava Ptuj |
Sobota, 30.marec 2024 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
Primorje Gaia Naturelle |
7 : 0 |
ŽNK Gažon |
Sobota, 30.marec 2024 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
Več informacij |
Primorje Gaia Naturelle |
7 : 0 |
ŽNK Gažon |
Sobota, 30.marec 2024 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
Krim |
0 : 3 |
ŽNK Ljubljana |
Četrtek, 11.april 2024 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
|
Več informacij |
Krim |
0 : 3 |
ŽNK Ljubljana |
Četrtek, 11.april 2024 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
|
19. krog
|
ŽNK Cerklje |
2 : 0 |
ŽNK Gažon |
Nedelja, 14.april 2024 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
Več informacij |
ŽNK Cerklje |
2 : 0 |
ŽNK Gažon |
Nedelja, 14.april 2024 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
ŽNK Mura Nona |
3 : 0 |
ŽNK Radomlje Medex |
Nedelja, 14.april 2024 | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče
|
Več informacij |
ŽNK Mura Nona |
3 : 0 |
ŽNK Radomlje Medex |
Nedelja, 14.april 2024 | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče
|
WFC Drava Ptuj |
3 : 4 |
Krim |
Nedelja, 14.april 2024 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
|
Več informacij |
WFC Drava Ptuj |
3 : 4 |
Krim |
Nedelja, 14.april 2024 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
|
ŽNK Olimpija Ljubljana |
1 : 1 |
ŽNK Ljubljana |
Ponedeljek, 15.april 2024 | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana
|
Več informacij |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
1 : 1 |
ŽNK Ljubljana |
Ponedeljek, 15.april 2024 | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana
|
20. krog
|
ŽNK Gažon |
0 : 1 |
WFC Drava Ptuj |
Nedelja, 21.april 2024 | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'
|
Več informacij |
ŽNK Gažon |
0 : 1 |
WFC Drava Ptuj |
Nedelja, 21.april 2024 | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'
|
ŽNK Mura Nona |
3 : 1 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Nedelja, 21.april 2024 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija
|
Več informacij |
ŽNK Mura Nona |
3 : 1 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Nedelja, 21.april 2024 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija
|
Primorje Gaia Naturelle |
3 : 2 |
ŽNK Cerklje |
Nedelja, 21.april 2024 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
Več informacij |
Primorje Gaia Naturelle |
3 : 2 |
ŽNK Cerklje |
Nedelja, 21.april 2024 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
ŽNK Radomlje Medex |
0 : 3 |
ŽNK Ljubljana |
Četrtek, 2.maj 2024 | Dob, Športni park Dob
|
Več informacij |
ŽNK Radomlje Medex |
0 : 3 |
ŽNK Ljubljana |
Četrtek, 2.maj 2024 | Dob, Športni park Dob
|
21. krog
|
ŽNK Ljubljana |
0 : 1 |
ŽNK Mura Nona |
Nedelja, 28.april 2024 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Ljubljana |
0 : 1 |
ŽNK Mura Nona |
Nedelja, 28.april 2024 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
|
ŽNK Olimpija Ljubljana |
6 : 0 |
ŽNK Radomlje Medex |
Nedelja, 28.april 2024 | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana
|
Več informacij |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
6 : 0 |
ŽNK Radomlje Medex |
Nedelja, 28.april 2024 | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana
|
Krim |
3 : 0 |
ŽNK Gažon |
Nedelja, 28.april 2024 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
|
Več informacij |
Krim |
3 : 0 |
ŽNK Gažon |
Nedelja, 28.april 2024 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
|
WFC Drava Ptuj |
11:00
|
Primorje Gaia Naturelle |
Nedelja, 19.maj 2024 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
|
Več informacij |
WFC Drava Ptuj |
11:00 |
Primorje Gaia Naturelle |
Nedelja, 19.maj 2024 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
|
22. krog
|
Primorje Gaia Naturelle |
17:00
|
Krim |
Nedelja, 5.maj 2024 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
Več informacij |
Primorje Gaia Naturelle |
17:00 |
Krim |
Nedelja, 5.maj 2024 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
ŽNK Ljubljana |
17:00
|
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Nedelja, 5.maj 2024 | Ljubljana, Stadion Ilirija
|
Več informacij |
ŽNK Ljubljana |
17:00 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Nedelja, 5.maj 2024 | Ljubljana, Stadion Ilirija
|
ŽNK Radomlje Medex |
17:00
|
ŽNK Mura Nona |
Nedelja, 5.maj 2024 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Radomlje Medex |
17:00 |
ŽNK Mura Nona |
Nedelja, 5.maj 2024 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
ŽNK Cerklje |
18:00
|
WFC Drava Ptuj |
Nedelja, 5.maj 2024 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
Več informacij |
ŽNK Cerklje |
18:00 |
WFC Drava Ptuj |
Nedelja, 5.maj 2024 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
23. krog
|
ŽNK Ljubljana |
TBD
|
ŽNK Radomlje Medex |
Nedelja, 12.maj 2024 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Ljubljana |
TBD |
ŽNK Radomlje Medex |
Nedelja, 12.maj 2024 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
|
Krim |
TBD
|
ŽNK Cerklje |
Nedelja, 12.maj 2024 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo
|
Več informacij |
Krim |
TBD |
ŽNK Cerklje |
Nedelja, 12.maj 2024 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo
|
ŽNK Gažon |
17:00
|
Primorje Gaia Naturelle |
Nedelja, 12.maj 2024 | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'
|
Več informacij |
ŽNK Gažon |
17:00 |
Primorje Gaia Naturelle |
Nedelja, 12.maj 2024 | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'
|
ŽNK Olimpija Ljubljana |
17:00
|
ŽNK Mura Nona |
Ponedeljek, 13.maj 2024 | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana
|
Več informacij |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
17:00 |
ŽNK Mura Nona |
Ponedeljek, 13.maj 2024 | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana
|
24. krog
|
ŽNK Radomlje Medex |
TBD
|
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Nedelja, 19.maj 2024 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Radomlje Medex |
TBD |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Nedelja, 19.maj 2024 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
ŽNK Mura Nona |
TBD
|
ŽNK Ljubljana |
Nedelja, 19.maj 2024 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
Več informacij |
ŽNK Mura Nona |
TBD |
ŽNK Ljubljana |
Nedelja, 19.maj 2024 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|