Datum od
Datum do

03.12.2019 | Državne futsal lige
Finalistke ŽFL do novih zmag
Precej bolj izenačeno je bilo v Celju, kjer so domačinke v 32. minuti po goli Tjaše Alegro povedle 5:1. Z golom Mateje Vidic in dvema Dragice Stipić so Sevničanke v 36. minuti prišle na 5:4, potem pa je Tjaša Alegro potrdila domačo zmago.
30.11.2019 | Državne futsal lige
Ajdovci do prepričljive zmage
V Zagorju je ŠD Extrem v 28. minuti po golu Blaža Rota vodil 2:5, potem v 34. (spet je zabil Rot) pa 4:6. Gostiteljem je nekako uspel preobrat, Jure Mezek in Abdulah Šišić sta poskrbela, da je vsaj točka ostala doma.
25.11.2019 | Državne futsal lige
Prvakinjam ponovitev finala
Na 2. mesto so se prebile Vrhničanke, ki so bile z 2:1 boljše od ŠD Košana. Slednje so nekoliko olajšale delo domačinkam, saj so v 5. minuti dosegle avtogol, ki pa so ga izničile v 11. minuti, ko so zadele za 1:1 (Tina Kastelic). Dileme okoli zmagovalk je v 33. minuti rešila Maša Prebil.
23.11.2019 | Državne futsal lige
Po sobotnih tekmah Dobrepolje osamljeno na vrhu
Do 6. zmage v sezoni so prišli Mariborčani, ki so v Slovenski Bistrici s 7:4 porazili Kebelj. Začelo se je po domačih željah, saj je Blaž Gorinšek zadel za 1:0 v 7. minuti. Temu je sledila gostujoča serija – po dva gola sta prispevala Marcel Vindiš in Matej Kirbiš.
16.11.2019 | Državne futsal lige
Mlinše do zmage v 40. minuti
Končan je 8. krog 2. SFL, na vrhu pa ni sprememb. Na 1. oz. 2. mestu sta Mlinše in FK Dobrepolje, ki imata po 21 točk. Mlinše so na zadnji tekmi kroga s 6:5 slavile v Logatcu. S 16. golom v 2. SFL je za tri točke Mlinš poskrbel Jure Mezek.
12.11.2019 | Državne futsal lige
ŽNK Celje na vrhu, Vrhniki točke v Sevnici
Po reprezentančni pavzi je sledil 5. krog Ženske futsal lige, kjer sta se zmag veselili ekipi ŽNK Celje in ŽNK Vrhnika. Prvakinje KMN Slovenske Gorice so bile proste. Celjanke so se s to zmago zavihtele na vrh.
09.11.2019 | Državne futsal lige
KMN Meteorplast do točk v 2. polčasu
Tokratni 7. krog 2. SFL je obeležil derbi vodilnih, ki pa je pripadel Dobropolju, ki se je na 1. mestu po točkah izenačil z Mlinšami. V petek zvečer sta za popoln večer domačih ekip poskrbela še KMN Miklavž TBS team24 in FK Kebelj.
08.11.2019 | Državne futsal lige
Prvo desetletje bi radi okronali s 1. SFL
Današnji petek bo obeležil tudi derbi vodilnih v 2. SFL; v Velikih Laščah drugouvrščeni FK Dobrepolje gosti vodilno vrsto lige Mlinše, ki premorejo 18 točk, domačini tri manj (15 torej). Petkov večer bo sicer postregel s tremi tekmami 7. kroga 2. SFL, zadnja v Ljutomeru pa bo jutri.
26.10.2019 | Državne futsal lige
Mlinše in Dobrepolje ohranila vrh
Logatčani so bili pred vrati prve zmage, a se je FK Dobrepolje rešil. Še več: z zadetkoma Žiga Andoljška v 36. in prvega strelca lige Gala Škulja v 40. minuti je Dobrepolje slavilo na Notranjskem, 3:4 je bilo.
18.10.2019 | Državne futsal lige
Mlinše ostale na vrhu, Dobrepolje že drugo
ŠD Mlinše tudi po 5. krogu 2. SFL ostaja na vrhu prvenstvene lestvice. Na 2. mesto se je zavihtel FK Dobrepolje.
13.10.2019 | Državne futsal lige
Prvakinje in podprvakinje do novih treh točk
V petek zvečer je bila na sporedu uvodna tekma 3. kroga Ženske futsal lige. KMN Slovenske gorice so doma s 16:3 porazile ŠD Košano.
11.10.2019 | Državne futsal lige
Mlinše same na vrhu
Do tretje prvenstvene zmage je prišel FK Dobrepolje, ki je bil doma s 4:1 boljši od novinca v ligi KMN Meteorplasta. Kevin Strnad je začel in končal z zadetki, dva je prispeval za nove tri točke.
07.10.2019 | Državne futsal lige
Evropski prvak v Podčetrtek, v LP slovenski kvartet
Slovenski futsal ima predstavnike še v dveh ekipah. V skupini 5 bo v dresu malteške ekipe Luxol St Andrews FC igral Dejan Bizjak, v dresu Makarske v skupini 6 pa Matej Fideršek in Igor Osredkar, na klopi hrvaškega prvaka pa sedi slovenski trener Tomislav Horvat.
Celju ponovitev finala, tri za Vrhniko
Tokrat je več veselja v taboru ŽNK Celja, ki je bil s 5:0 boljši od KMN Slovenske gorice. S tremi zadetki se je izkazala Tjaša Alegro. Neporažena ostaja tudi ekipa ŽNK Vrhnika, ki je v Pivki s 4:0 ugnala ŠD Košano.
05.10.2019 | Državne futsal lige
Ajdovci so se razigrali v 2. polčasu
V Ljutomeru se je tekma v prid gostov odločila v 2. polčasu, ko sta uvodni gol Marcela Vindiša oplemenitila Ismar Dedić in Matej Kirbiš, še enkrat pa je bil uspešen Vindiš za vodstvo gostov 0:4 v 33. minuti.
Začenja se tudi v U17 in U15
Minuli vikend so se začela tekmovanja mladih U19, v teh dneh pa se pričenjajo že ligaški boji v konkurencah U17 in U15, temu pa bo sledilo še državno prvenstvo v kategoriji U13.
04.10.2019 | Državne futsal lige
V pričakovanju derbija v Ljutomeru
Za Miklavžem sta dva kroga in prav toliko zmag. „Vidi se, da je 2. SFL kvalitetno tekmovanje, v katerem igra precej mladih, ki se tu kalijo in razvijajo. Klubi so se odločili, da delajo s svojim kadrom na dolgi rok, to je pa tudi edino prav,“ meni Križman, ki se veseli tekme v Ljutomeru.
02.10.2019 | Državne futsal lige
Novinke prestale test, 12.10. prvič doma
„Menim, da za prvo tekmo sploh ni bilo tako slabo,“ je povedala trenerka in igralka Dragica Stipič (ob njej je trenerka ekipe še Tamara Andrejčič), ki se zaveda, da njeno vrsto čaka še precej dela, konkurenca pa je v prednosti tudi zavoljo uigranosti.
29.09.2019 | Državne futsal lige
Začenjajo se tekmovanja mladih
Danes se s tekmami 1. kroga začenja tudi državno prvenstvo tekmovanje mladih U19. Ekipe so razdeljene v dve skupine, na Vzhod in Zahod, na vsakem pa po osem klubov.
28.09.2019 | Državne futsal lige
Prvakinje do zmage, remi na Vrhniki
Za nami je prvi krog v 7. sezoni Ženske futsal lige, na vrhu KMN Slovenske gorice, prva tekma za KMN Sevnica, remi pa na Vrhniki.