ŽNK Celje po 6-metrovkah do 2. zmage

Ekipa ŽNK Celje je z današnjo zmago povedla v finalu 8. sezone Ženske futsal lige. Varovanke trenerja Draga Adamiča so po streljanju 6-metrovk s 6:5 premagale KMN Slovenske gorice. Četrta, morda že odločilna tekma serije, bo v petek, 7. maja, ob 20.45.

Gostje so v 4. minuti zabile avtogol, ŽNK Celje pa je povedel 1:0. V 14. minuti je na 1:1 poravnala Živa Hanžič, Laura Škvorc pa je v 18. minuti poskrbela za prvo vodstvo gostij na 3. tekmi finala. A je bilo vodstvo kratkega veka, v 20. minuti je bila za 2:2 uspešna Klementina Mavhar. V drugem polčasu golov ni bilo, o zmagi so odločale 6-metrovke.

Za ŽNK Celje so bile uspešne Klementina Mavhar, Anje Ložar, Sergeja Kos in Patricija Pesjak. Za gostje so zadele Aneja Lorbek, Živa Hanžič in Valentina Tuš.

Ženska futsal liga, finale, 3. tekma, 30.4.
ŽNK Celje – KMN Slovenske gorice 6:5
(2:2, 2:2)
0:1 Krajnc (4./AG), 1:1 Hanžič (14.), 1:2 Škvorc (18.), 2:2 Mavhar (20.0)

2. tekma, 17.4.
KMN Slovenske gorice – ŽNK Celje 10:11
 (3:3, 1:0) (1:1 v zmagah)
1:0 Šnofl (19.), 1:1 Kozina (27.), 2:1 Krajnc (27.), 3:1 Ulbin (34.), 3:2 Alegro (35.), 3:3 Žižek (38./AG)

1. tekma, 28.3.
ŽNK Celje – KMN Slovenske gorice 0:5
 (0:4) (0:1 v zmagah)
0:1 Hanžič (4.) 0:2 Krajnc (9.) 0:3 Hanžič (13.) 0:4 Krajnc (17.) 0:5 Krajnc (37.)

Siliku zlato, Bronxu srebro, Litiji bron
    Gostje s Škofij so podjetno začeli in povedli 0:1 in 1:2. Jure Suban in Tobija Kavčič pa sta zadela za 2:2 in 3:2, kar je bil tudi rezultat prvega polčasa. V 31. minuti je Siliko povedel 4:3, potem pa popustil. Gostje so to izkoristili in dosegli tri zaporedne gole za končnih 4:6. Za morebiten dokončen preobrat pa jim je zmanjkalo časa.
  • 12.06.2021 | Državne futsal lige
    ŠD Extrem novi državni prvak
    Ekipa ŠD Exrtem je novi državni prvak v kategoriji do 17 let, drugo mesto je pripadlo KMN Meteorplast, bron pa FK Siliko. Jutri, v nedeljo, bodo razdeljene in podeljene še kolajne in pokali v kategoriji mladih U19.
  • 09.06.2021 | Državne futsal lige
    V pričakovanju končnih odločitev
    H koncu gre tudi tekmovanje mladih U17, pred nami je še zadnji 9. krog, ter neodigrana tekma 1. kroga, v kateri se bosta danes pomerila v tem hipu vodilni KMN Miklavž in tretjeuvrščeni ŠD Extrem. V igri za vrh ostaja tudi KMN Meteorplast.
  • 07.06.2021 | Državne futsal lige
    Siliko in Litija do pomembnih zmag v gosteh
    Siliko Fortrade in FC Bronx Škofije se borita za naslov državnega prvaka v tekmovanju mladih U19. Po prvi tekmi, prvem polčasu, boljše kaže Vrhničanom, ki so na Škofijah dobili prvo tekmo s 7:2.
  • 31.05.2021 | Državne futsal lige
    Siliko in Bronx za naslov
    Siliko Fortrade in KMN Bronx Škofije sta finalista državnega prvenstva tekmovanja mladih U19. Uvodni tekmi sta se končali z remijema, v nedeljo pa so Vrhničani za mesto v finalu doma s 6:2 premagali KMN Meteorplast, FC Bronx pa je slavil zmago v Litiji (5:7).
  • 24.05.2021 | Državne futsal lige
    Nihče si ni nabral razlike
    Za nami sta uvodni polfinalni tekmi tekmovanja mladih U19. KMN Meteorplast in FK Siliko sta remizirala v Ljutomeru (3:3), neodločeno pa je bilo tudi na Škofijah med domačini in FC Litija (4:4). Povratni tekmi bosta v nedeljo, 30. maja.
  • 20.05.2021 | Državne futsal lige
    Četverica v lov na naslov
    Siliku in Litiji sta se v polfinalu tekmovanja mladih U19 pridružila še FC Bronx Škofije in KMN Meteorplast. Drugače zapisano: med štiri so ekipe, ki so redni del končale na teh mestih. Polfinalna para sta KMN Meteorplast – Siliko Fortrade in FC Bronx Škofije – FC Litija.
  • 19.05.2021 | Državne futsal lige
    Gneča pri vrhu tekmovanja mladih U17
    V maju se nadaljuje tudi tekmovanje mladih U17, kjer tekmuje devet ekip. Po petih nepopolnih krogih imajo na vrhu po devet točk ekipe KMN Tomaž, ŠD Extrem ter Siliko Atet rent a car. Na 4. mestu je KMN Meteorplast, ki je še edina neporažena ekipa v ligi. Postojnčani pa so edini, ki so po štirih tekmah brez točke.
  • 18.05.2021 | Državne futsal lige
    Favorita do prednosti v gosteh
    Kvartet ŠD Extrem, KMN Meteorplast, FK Dobrepolje in FC Bronx Škofije se bori za dve prosti mesti v polfinalu tekmovanja mladih, kjer sta že FK Siliko in FC Litija. Po prvih četrtfinalnih tekmah boljše kaže KMN Meteorplastu in FC Bronx Škofije.
  • 09.05.2021 | Državne futsal lige
    Siliko in Litija v polfinale, znana para četrtfinala
    S tekmami 13. kroga se je sklenil redni del tekmovanja mladih U19. Zdaj je jasno, da sta si direktno mesto v polfinalu priigrala Siliko in FC Litija, v četrtfinalu pa so še KMN Bronx, KMN Meteorplast, ŠD Extrem in FK Dobrepolje. Prvih šest klubov bo obračunalo za naslov državnega prvaka. Četrtfinale se začne v nedeljo, 16.5.