17.09.2009 | 1. SFL
Razpis pokala za MNZ Ljubljana

Komisija za mali nogomet pri MNZ Ljubljana razpisuje zaključni turnir pokalnega tekmovanja v malem nogometu za leto 2009.

Pravico nastopa imajo registrirani klubi malega nogometa, ki imajo sedež na območju MNZ Ljubljana in so člani MNZ Ljubljana v tekmovalni sezoni 2009/10. Obveznosti do nastopa v razpisanem tekmovanju imajo klubi 1. in 2. SFL, razen KMN Litije, ki je v skladu s Propozicijami NZS neposredno uvrščena v osmino finala Pokala NZS.

Prijave se zbirajo do vključno 21. septembra na naslovu MNZ Ljubljana, Vodnikova 150, 1200 Ljubljana in na elektronskem naslovu

 

Tekst: Futsal.si/DP
Foto: Futsal.si/DP

SORODNE NOVICE

  • 24.06.2025 | 1. SFL
    V Dobovcu večji poudarek mladim
    V FK Dobovec, v taboru zmagovalca pokala Terme Olimia, so predstavili kadrovske poteze v članski ekipi. Že pred dnevi je FK Dobovec potrdil, da sta ekipo zapustila Matej Fideršek in Leon Jedvaj.
  • 17.06.2025 | 1. SFL
    Izteka se rok za prijavo v 1. SFL
    V prilogi dodajamo obrazce in obrazložitev postopka prijave v FUTSAL tekmovanja NZS za tekmovalno leto 2025/2026, ki bo potekal na naslednji način:
  • 03.06.2025 | 1. SFL
    Prijave v futsal tekmovanja za sezono 2025/2026
    V tekmovanje se lahko prijavijo le ekipe, ki imajo poravnane vse obveznosti do NZS in uradnih oseb tekmovanja.
  • 03.06.2025 | 1. SFL
    Po koncu tekmovalne sezone 2024/2025
    Tekmovanja so se začela 31.8. 2024, ko je bil odigran v Benediktu superpokal, osvojil ga je vrhniški Siliko. Sezona se je sklenila 23.5. 2205, trajala je 265 dni. Skupno je bilo odigranih 536 tekem.
  • 26.05.2025 | 1. SFL
    ŠD Mlinše gosti 19. Dan slovenskega futsala
    Tekmovalna futsal sezona je končana. Piko na i sta postavila Siliko in Dobovec s finalom 30. sezone 1. SFL. Znani pa so že načrti za novo sezono, generalko pred njo pa bomo opravili na Dnevu slovenskega futsala.
  • 24.05.2025 | 1. SFL
    Siliko se veseli naslova državnega prvaka
    Pokale in medalje sta podelila Radenko Mijatovič, predsednik Nogometne zveze Slovenije, ter Vlado Močnik, član IO NZS ter predsednik komisije za futsal. Vrhničani so dobili še dve priznanji: Jakob Rems je prvi strelec 1. SFL, Siliko Vrhnika je bil tudi najbolj fair ekipa sezone.
  • 23.05.2025 | 1. SFL
    Siliko želi naslov, Dobovec pa 5. tekmo
    To je tekma, ki lahko vrhniškemu Siliku prinese prvi naslov državnega prvaka, Dobovec pa bo naredil vse, da serijo izenači in izsili 5. tekmo v Rogaški Slatini. Po treh tekmah Siliko vodi 2:1 v zmagah. Dobil je 2. in 3. srečanje, prvo je pripadlo Dobovcu.
  • 20.05.2025 | 1. SFL
    Siliko iz Rogaške Slatine s prvo zaključno žogo za naslov
    Igralci Silika z Vrhnike so zmago oddaljeni od prvega naslova državnega prvaka v futsalu. V finalni seriji na tri zmage so proti branilcu naslova Dobovcu povedli z 2:1. V Rogaški Slatini so po streljanju 6-metrovk slavili z 8:7.
  • 20.05.2025 | 1. SFL
    Po izenačenju se finalna serija vrača v Rogaško Slatino
    Danes Rogaška Slatina gosti 3. tekmo finala 30. sezone 1. SFL. Rezultat v zmagah je poravnan. Nocoj ob 20. uri tudi spletni prenos na Futsal.si.
  • 16.05.2025 | 1. SFL
    Siliko izenačil v finalu
    Serija se nadaljuje v torek, 20.5. Tekma bo v Rogaški Slatini, tudi s spletnim prenosom na futsal.si.

DELI NA