22.01.2020 | 1. SFL
Po Bratičevi poti tudi Tine Šturm

V FC Litija so predstavili še četrto zimsko okrepitev. To je 26-letni Tine Šturm, ki se iz FSK Stripy vrača v FC Litija, kjer je v preteklosti že igral. Prav FSK Stripy in FC Litija sta edina kluba, katerih član je bil Tine.

V Litiji je bil med letoma 2015 in 2017, potem pa je matičnemu klubu iz Škofje Loke pomagal iz 2. SFL v 1. SFL. V tej sezoni je za FSK Stripy dosegel šest golov, zbral je 10 nastopov. V Litiji bo spet združil moči z Igorjem Bratičem, s katerim sta nazadnje skupaj igrala prav na Gorenjskem.

"Vse je šlo zelo hitro. Kontaktiral me je Gašper Vrhovec in mi predstavil, kako si je zamislil nadaljevanje sezone. Povedal je, da bi lahko še dodatno okrepil ekipo v boju za naslov državnega prvaka. Sam sem bil najprej mešanih občutkov, saj sem sedaj že tretjo sezono zapored igral v svojem domačem klubu. Tu sem igral z svojimi prijatelji, s katerimi smo že od malih nog dobra klapa. Dejstvo pa je, da vem, v kakšen klub prihajam, da sem bil pri Litiji že dve sezoni in da smo z nekaterimi soigralci že igrali skupaj v Litiji in Škofji Loki. To mi je le olajšalo odločitev. Prav tako pa seveda poznam trenerja. Zavedam se ciljev ekipe, zato je želja in motivacija še večja. Na tem mestu pa tudi hvala ekipi FSK Stripy in srečno v nadaljevanju!" pa je povedal Šturm za Facebook FC Litija.

Tekst: FC Litija, D.P.
Foto: FC Litija

SORODNE NOVICE

  • 16.09.2025 | 1. SFL
    Odmevi po 1. krogu 1. SFL Arhides
    »Točke so ostale doma. Lepo je sezono začeti z zmago, da se tudi malce sprostimo,« je bil uspeha vesel trener Gregor Ceglar, ki vodi ŠD Mlinše. V Zagorju so s 3:2 ugnali Ajdovce. »Nimamo si česa očitati. Morda smo bili celo boljši v polju, a domačini so bili učinkovitejši, zato zaslužena zmaga za ŠD Mlinše,« je domačinu čestital Franci Perko.
  • 12.09.2025 | 1. SFL
    Trzin dosegel 10 golov, Siliko in Dobovec zmagovito
    Za nami je 1. krog 31. sezone 1. SFL Arhides. Uvodnih zmag se veselijo Siliko Vrhnika, FK Dobovec, FK Trzin, PJ Joco Benedikt in ŠD Mlinše. Prosta je bila Sevnica. 2. kolo bo prihodnji petek.
  • 12.09.2025 | 1. SFL
    Mlinšani in Ajdovci ciljajo na končnico
    V petek, 12.9., se začenja 31. sezona 1. SFL Arhides. Tekmovalo bo 11 ekip, naslov prvaka brani vrhniški Siliko. V prvem kolu je prosta Sevnica.
  • 12.09.2025 | 1. SFL
    Po letu dni oboji v novi podobi
    V petek, 12.9., se začenja 31. sezona 1. SFL Arhides. Tekmovalo bo 11 ekip, naslov prvaka brani vrhniški Siliko. V prvem kolu je prosta Sevnica. V Trzin pri FK Trzin gostuje KMN Bronx Škofije.
  • 11.09.2025 | 1. SFL
    Začenja se 1. SFL Arhides - v novo sezono s sponzorjem lige
    Elitna slovenska moška futsal članska liga stopa korak naprej. V novi sezoni bo tekmovanje potekalo pod imenom 1. SFL Arhides, zahvaljujoč glavnemu sponzorju – podjetju Arhides iz Maribora, priznanemu in uspešnemu podjetju v IT panogi.
  • 11.09.2025 | 1. SFL
    Oplast in superpokalni prvak za uvod na Vrhniki
    V petek, 12.9., se začenja 31. sezona 1. SFL Arhides. Tekmovalo bo 11 ekip, naslov prvaka brani vrhniški Siliko. V prvem kolu je prosta Sevnica. Na Vrhniki prvaki začenjajo proti Oplastu.
  • 10.09.2025 | 1. SFL
    V spremenjenih podobah v sezono
    V petek, 12.9., se začenja 31. sezona 1. SFL Arhides. Tekmovalo bo 11 ekip, naslov prvaka brani vrhniški Siliko. V prvem kolu je prosta Sevnica. V Sodražici bo pri THE Nutrition Extrem gostoval PJ Joco Benedikt.
  • 10.09.2025 | 1. SFL
    V Dobrepolju sezono vnovič začenjajo z Dobovcem
    V petek, 12. 9., se začenja 31. sezona 1. SFL Arhides. Tekmovalo bo 11 ekip, naslov prvaka pa brani vrhniški Siliko. V prvem krogu bo prosta Sevnica.
  • 09.09.2025 | 1. SFL
    Po Dnevu slovenskega futsala
    Pred tekmo futsal pokala je Vlado Močnik, član IO NZS in predsednik komisije za futsal, ŠD Mlinše podelil priznanje za uspešnih 50 let zglednega delovanja.
  • 06.09.2025 | 1. SFL
    Siliko petič
    Državni prvaki v futsalu, igralci Silika Vrhnike, so v Zagorju ob Savi postali še zmagovalci slovenskega superpokala Arhides, potem ko so s 4:1 ugnali Dobovec. Superpokalna tekma, že 22. po vrsti, je bila odigrana ob koncu 19. dneva slovenskega futsala, ki ga je uspešno organiziral ŠD Mlinše.

DELI NA