Košana v Sevnici do brona

Tekma v Sevnici je odločila, da bo ŠD Košana sezono 2020/2021 sklenila na 3. mestu Ženske futsal lige, četrto mesto je pripadlo KMN Sevnici. Košana je do brona prišla zahvaljujoč zmagi v gosteh, 3:1 je bilo danes, skupaj pa 6:5. Odločitev o zmagovalkah je padla v 2. polčasu, ko so bili doseženi vsi goli. To je sploh prva zmaga ŠD Košane v tej sezoni proti Sevnici.

Podelitev kolajn in pokala sta izvedla koordinator za futsal tekmovanja, član IO NZS Vlado Močnik in referent za futsal pri NZS Stane Kokalj.

Ženska futsal liga, 2. tekma za 3. mesto, 27.3.
KMN Sevnica – ŠD Košana 1:3 (0:0)
0:1 Srebot (23.), 0:2 Samsa (31.), 0:3 Žvokelj (39.), 1:3 Al Nawas (40.)

1. tekma za 3. mesto, 20.3.
ŠD Košana – KMN Sevnica 3:4 (2:2)
0:1 Stipič (4.), 1:1 Žvokelj (8.), 1:2 Stipič (8.), 2:2 Žvokelj (16.), 2:3 Stipič (26.), 2:4 Primc (29.) 3:4 Žvokelj (34.)

• 09.05.2021 | Državne futsal lige
    Siliko in Litija v polfinale, znana para četrtfinala
    S tekmami 13. kroga se je sklenil redni del tekmovanja mladih U19. Zdaj je jasno, da sta si direktno mesto v polfinalu priigrala Siliko in FC Litija, v četrtfinalu pa so še KMN Bronx, KMN Meteorplast, ŠD Extrem in FK Dobrepolje. Prvih šest klubov bo obračunalo za naslov državnega prvaka. Četrtfinale se začne v nedeljo, 16.5.
  • 07.05.2021 | Državne futsal lige
    Naslov državnih prvakinj se je vrnil v Celje
    Ekipa ŽNK Celje je novi državni prvak Ženske futsal lige. V četrti tekmi finala so varovanke trenerja Draga Adamiča s 4:2 slavile zmago v Spodnjem Dupleku. To je bila tretja zmaga Celjank v tej finalni seriji in prvi naslov po letu 2015.
  • 05.05.2021 | Državne futsal lige
    Vrhničani v polfinalu, v končnico še peterica
    Mladinci so odigrali 12. krog, pred njim je le še 13., pa se bo sklenil redni del tekmovanja mladih U19. Temu pa sledi končnica, ki pa ima svoje zakonitosti. V četrtfinalnih tekmah sta prosti 1. in 2. ekipa rednega dela, oboji se uvrstijo v polfinale. Tam pa bomo dobili še dve ekipi: to bosta zmagovalca tekem med 3. in 6. oz. 4. in 5. po rednem delu.
  • 04.05.2021 | Državne futsal lige
    Danes se nadaljuje tudi tekmovanje mladih U17
    Po nadaljevanju tekmovanj v 1. SFL, ŽFL, pokalu Terme Olimia, tekmovanju mladih U19 se danes s tekmama v Benediktu in Ljutomeru nadaljuje tudi tekmovanje v kategoriji U17. V ligi sodeluje devet ekip.
  • 02.05.2021 | Državne futsal lige
    ŽNK Celje po 6-metrovkah do 2. zmage
    Gostje so v 4. minuti zabile avtogol, ŽNK Celje pa je povedel 1:0. V 14. minuti je na 1:1 poravnala Živa Hanžič, Laura Škvorc pa je v 18. minuti poskrbela za prvo vodstvo gostij na 3. tekmi finala. A je bilo vodstvo kratkega veka, v 20. minuti je bila za 2:2 uspešna Klementina Mavhar. V drugem polčasu golov ni bilo, o zmagi so odločale 6-metrovke.
  • 01.05.2021 | Državne futsal lige
    V Celju za vodstvo v finalu
    V nedeljo se nadaljuje finale 8. sezone Ženske futsal lige. Še šestič se bo zgodilo, da bo naslov državnih prvakinj pristal v taboru ŽNK Celja ali KMN Slovenske gorice, ki sta si v preteklosti priborili dva (Celjanke) in tri (ekipa iz Voličine) naslova, enkrat pa je šla lovorika v Beltince.
  • 29.04.2021 | Državne futsal lige
    Tekmovanje mladih U19 je izredno izenačeno. Po 11. krogu so se na vrh zavihteli igralci Silika Fortrade, ki imajo 31 točk, sledijo pa FC Litija (28), KMN Meteorplast (28) in FC Bronx Škofije (27). Redni del tekmovanja se bo sklenil 9.5., temu pa sledi končnica (začenši s četrtfiinalom).
  • 27.04.2021 | Državne futsal lige
    Po nedelji tekme tudi v torek, derbi na Vrhniki
    Minulo nedeljo je bil na sporedu 10. krog tekmovanja mladih, liga pa se nadaljuje že danes, 27.4. Vključno z derbijem vrha, Litija (28 točk) prihaja na Vrhniko k Siliku Fortrade (28). Tekma od 20. ure naprej, vključno s spletnim prenosom!
  • 20.04.2021 | Državne futsal lige
    Nadaljuje se tudi tekmovanje mladih U17
    Nadaljevanje tekmovanja mladih v kategoriji U17 za sezono 2020/2021 se prične v torek, 4.5., je zapisano v rednem tedenskem obvestilu. Vse zaostale tekme se morajo odigrati najkasneje do 20.5.
  • 18.04.2021 | Državne futsal lige
    Na vrhu brez sprememb, Bjelčević in Goznik po 22
    Danes so se igrale tudi tekme 9. kroga tekmovanja mladih U19. Po devetih igralnih dneh so na vrhu FC Litija, KMN Meteorplast in Siliko Fortrade, ki so po devetih igralnih dneh pri 25 točkah, za petami jim je FC Bronx, ki se je ustavil pri 21. Na lestvici strelcev sta na vrhu Marko Bjelčević in Aljaž Goznik.