11.01.2020 | 1. SFL
Bronxi boljši od Ptujčanov

Dobovec Pivovarna Kozel, KMN Šic Bar in KMN Oplast Kobarid so z zmagami začeli koledarsko leto 2020. Nocoj je KMN Bronx dobil zadnjo tekmo 13. kroga 1. SFL. Doma so bili varovanci trenerja Marka Hrvatina s 4:0 boljši od Ptujčanov.

Vodilni Dobovec je že v uvodnih minutah pokazal, da prvak motiviran in odločen vstopa v leto 2020. Rok Mordej, Klemen Duščak in Alen Fetić, en gol pa so dodali gostje sami, so poskrbeli, da so kozli v 11. minuti vodili 4:0. Oslabljeni Sevničani jim niso bili kos. Denis Kneževil je v 26. minuti dosegel častni zadetek za goste, ki so tako končali zmagoviti niz, ki je trajal štiri tekme.

KMN Tomaž Šic bar navdušuje dalje. V zadnjih osmih ligaških tekmah so vknjižili en samcat poraz (3:4 proti Dobovcu), nocoj pa je zasedba trenerja Mateja Gajserja pokvarila novemu trenerju Gašperju Vrhovcu debi na klopi Litije, 8:0 je bilo za domačine. Darijo Dragosavac in Marko Senekovič sta dodala po dva gola za domačo zmago proti oslabljeni Litiji.

1. SFL, 13. krog, 11.1.

KMN Bronx Škofije – FC Hiša daril Ptuj 4:0 (2:0)
1:0 Miloševič (10./ag), 2:0 Bojkič (11.), Kolar (36.), Bojkič (40.).

10.1.
Dobovec Pivovarna Kozel – KMN Sevnica 10:1 (6:0)
1:0 Mordej (3.), 2:0 Martič (4./ag), 3:0 Duščak (5.), 4:0 Fetić (11.), 5:0 Fetić (18.), 6:0 Totošković (19.), 6:1 Kneževič (26.), 7:1 Fetić (30.), 8:1 Totošković (35.), 9:1 Jakovljević (39.), 10:1 Jakovljević (40.)

KMN Tomaž Šic Bar – FC Litija 8:0 (4:0)
1:0 Kos (9.), 2:0 Senekovič M. (15.), 3:0 Dragosavac (18.), 4:0 Dragosavac (19.), 5:0 Klanjšek (21.), 6:0 Senekovič M. (23.), 7:0 Dragosavac (24.), 8:0 Gašparič (32.)

FSK Stripy – KMN Oplast Kobarid 4:6 (2:5)
0:1 Vulikič (1.), 1:1 Bešter (2.), 1:2 Logar (7.), 1:3 Koren (9.), 1:4 Koren (9.), 1:5 Vulikič (14.), 2:5 Uršič (17./ag), 3:5 Jamnik (23.), 4:5 Mohorič (31.), 4:6 Kovačič (38.)