Sodniki: | Veselič Dejan , Petek Jernej , Sakelšek Aleš |
Delegat: | Močnik Vlado |
Št. gledalcev: | 500 |
Futsal klub Dobovec | |||
---|---|---|---|
Z |
Futsal klub Dobovec | 7 : 0 | Siliko Vrhnika |
Z |
Siliko Vrhnika | 5 : 6 | Futsal klub Dobovec |
Z |
Futsal klub Dobovec | 6 : 2 | Siliko Vrhnika |
Z |
Futsal klub Dobovec | 8 : 0 | KMN Bronx Škofije |
Z |
KMN Bronx Škofije | 0 : 10 | Futsal klub Dobovec |
Siliko Vrhnika | |||
---|---|---|---|
P |
Futsal klub Dobovec | 7 : 0 | Siliko Vrhnika |
P |
Siliko Vrhnika | 5 : 6 | Futsal klub Dobovec |
P |
Futsal klub Dobovec | 6 : 2 | Siliko Vrhnika |
Z |
Siliko Vrhnika | 3 : 0 | KMN Meteorplast Šic bar |
P |
KMN Meteorplast Šic bar | 7 : 2 | Siliko Vrhnika |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FK Dobovec | 24 | 15 | 6 | 3 | 101 | ||
FK Siliko | 24 | 3 | 6 | 15 | 51 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
FK Dobovec | 13 | 9 | 2 | 2 | 60 | ||
FK Siliko | 13 | 2 | 2 | 9 | 25 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
FK Dobovec | 11 | 6 | 4 | 1 | 41 | ||
FK Siliko | 11 | 1 | 4 | 6 | 26 |
23/24 | 21.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 15.03.2024, ob 20.30 | Siliko Vrhnika | - | Futsal klub Dobovec | 3:3 | (0:1) |
23/24 | 11.krog | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 08.12.2023, ob 20.30 | FK Dobovec | - | FK Siliko | 3:5 | (3:3) |
23/24 | 4.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 21.11.2023, ob 20.30 | Siliko Vrhnika | - | FK Dobovec | 6:4 | (2:1) |
22/23 | 31.krog | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 26.05.2023, ob 20.00 | Futsal klub Dobovec | - | FK Siliko | 7:0 | (3:0) |
22/23 | 30.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 18.05.2023, ob 20.00 | Siliko Vrhnika | - | FK Dobovec | 5:6 | (0:0) |
22/23 | 29.krog | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 12.05.2023, ob 20.00 | Futsal klub Dobovec | - | FK Siliko | 6:2 | (5:1) |
22/23 | 21.krog | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 24.03.2023, ob 20.00 | Futsal klub Dobovec | - | FK Siliko | 2:2 | (2:0) |
22/23 | 8.krog | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 04.11.2022, ob 20.00 | Futsal klub Dobovec | - | FK Siliko | 3:2 | (1:0) |
22/23 | 1.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 09.09.2022, ob 20.30 | Siliko Vrhnika | - | FK Dobovec | 0:0 | (0:0) |
21/22 | 14.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 11.02.2022, ob 20.30 | Siliko Vrhnika | - | FK Dobovec | 2:2 | (1:1) |
21/22 | 5.krog | Rogatec, Športna dvorana Rogatec, 08.10.2021, ob 20.00 | Futsal klub Dobovec | - | FK Siliko | 5:3 | (4:2) |
20/21 | 15.krog | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 22.01.2021, ob 20.00 | Futsal klub Dobovec | - | FK Siliko | 5:1 | (2:0) |
20/21 | 6.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 16.10.2020, ob 20.30 | Siliko Vrhnika | - | FK Dobovec | 2:6 | (1:4) |
19/20 | 17.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 21.02.2020, ob 20.00 | Siliko | - | FK Dobovec | 2:6 | (1:1) |
19/20 | 8.krog | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 15.11.2019, ob 20.00 | Dobovec Pivovarna Kozel | - | FK Siliko | 2:2 | (0:0) |
18/19 | 24.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 16.04.2019, ob 20.30 | Siliko Mkeršmanc | - | FK Dobovec | 2:5 | (2:3) |
18/19 | 23.krog | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 12.04.2019, ob 21.00 | Dobovec Pivovarna Kozel | - | FK Siliko | 2:0 | (0:0) |
18/19 | 22.krog | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 05.04.2019, ob 21.00 | Dobovec Pivovarna Kozel | - | FK Siliko | 5:0 | (4:0) |
18/19 | 14.krog | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 01.02.2019, ob 21.00 | Dobovec Pivovarna Kozel | - | FK Siliko | 7:1 | (4:0) |
18/19 | 5.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 26.10.2018, ob 20.30 | Siliko Mkeršmanc | - | FK Dobovec | 1:2 | (0:1) |
17/18 | 14.krog | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 22.12.2017, ob 21.00 | Dobovec Pivovarna Kozel | - | FK Siliko | 9:1 | (5:0) |
17/18 | 5.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 06.10.2017, ob 20.30 | Siliko Rem Power | - | FK Dobovec | 2:6 | (1:0) |
16/17 | 14.krog | Vrhnika, ŠD Antona Slomška, 03.02.2017, ob 20.30 | FK Zavas Siliko | - | FK Dobovec | 1:1 | (0:1) |
16/17 | 5.krog | Rogaška Slatina, Športna dvorana Ratanska vas, 04.11.2016, ob 21.00 | Dobovec Pivovarna Kozel | - | FK Siliko | 4:6 | (2:4) |
31. krog | ||
---|---|---|
Futsal klub Dobovec | 7 : 0 | Siliko Vrhnika |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Futsal klub Dobovec | 20 | 51 | |
2 | Siliko Vrhnika | 20 | 50 | |
3 | KMN Meteorplast Šic bar | 20 | 39 | |
4 | KMN Bronx Škofije | 20 | 26 | |
5 | KMN Oplast Kobarid | 20 | 26 | |
6 | Futsal klub Dobrepolje | 20 | 18 | |
7 | KMN Sevnica | 20 | 10 | |
8 | ŠD Mlinše | 20 | 9 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Jure Suban | 29 |
2. | Patrik Pasariček | 27 |
3. | Denis Kneževič | 24 |
4. | Kristjan Čujec | 22 |
Vedran Matošević | 22 | |
Alen Ruis | 22 | |
7. | Nik Zajc | 20 |
8. | Aljaž Goznik | 19 |
9. | Sebastijan Drobne | 17 |
10. | Anej Kmetič | 16 |
Aljaž Ruis | 16 | |
12. | Žiga Kneževič Mrak | 15 |
Žiga Čeh | 15 | |
Max Vesel | 15 | |
15. | Aleksander Stanić | 14 |
Tim Lipovšek | 14 | |
Rok Mordej | 14 | |
Uroš Đurič | 14 | |
19. | Marko Mohorič | 13 |
Nikola Jandrić | 13 |