Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
FC - Ivančna Gorica 2 : 7 Siliko Rem Power
Petek, 8.september 2017 | Ivančna Gorica, Dvorana srednje šole Josipa Jurčiča, Ivančna Gorica
KMN Oplast Kobarid 4 : 1 Benedikt Avtodeli Džauš
Petek, 8.september 2017 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
FC Maribor 2 : 2 Dobovec Pivovarna Kozel
Petek, 8.september 2017 | Maribor, Športna dvorana Tabor Maribor
KMN Bronx Škofije 2 : 7 FC Litija
Petek, 8.september 2017 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
2. krog
Dobovec Pivovarna Kozel 10 : 2 FC - Ivančna Gorica
Petek, 15.september 2017 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
FC Litija 7 : 3 FotureNet Maribor
Petek, 15.september 2017 | Litija, Športna dvorana Litija
KMN Oplast Kobarid 4 : 1 KMN Bronx Škofije
Petek, 15.september 2017 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
Siliko Rem Power 2 : 5 KMN Sevnica
Petek, 15.september 2017 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
3. krog
FC - Ivančna Gorica 0 : 7 FC Litija
Petek, 22.september 2017 | Ivančna Gorica, Dvorana srednje šole Josipa Jurčiča, Ivančna Gorica
KMN Sevnica 1 : 1 Dobovec Pivovarna Kozel
Petek, 22.september 2017 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
FutureNet Maribor 4 : 3 KMN Oplast Kobarid
Petek, 22.september 2017 | Maribor, Športna dvorana Tabor Maribor
KMN Bronx Škofije 3 : 2 Benedikt Avtodeli Džauš
Petek, 22.september 2017 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
4. krog
KMN Sevnica 1 : 8 FC Litija
Petek, 29.september 2017 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
Benedikt Avtodeli Džauš 2 : 3 Siliko Rem Power
Petek, 29.september 2017 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
KMN Oplast Kobarid 4 : 3 FC - Ivančna Gorica
Petek, 29.september 2017 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
KMN Bronx Škofije 4 : 2 FutureNet Maribor
Petek, 29.september 2017 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
5. krog
FC - Ivančna Gorica 3 : 7 KMN Bronx Škofije
Petek, 6.oktober 2017 | Ivančna Gorica, Dvorana srednje šole Josipa Jurčiča, Ivančna Gorica
KMN Sevnica 2 : 2 KMN Oplast Kobarid
Petek, 6.oktober 2017 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
FutureNet Maribor 4 : 3 Benedikt Avtodeli Džauš
Petek, 6.oktober 2017 | Maribor, Športna dvorana Tabor Maribor
Siliko Rem Power 2 : 6 Dobovec Pivovarna Kozel
Petek, 6.oktober 2017 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
6. krog
Benedikt Avtodeli Džauš 0 : 9 Dobovec Pivovarna Kozel
Petek, 13.oktober 2017 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
FC Litija 7 : 0 Siliko Rem Power
Petek, 13.oktober 2017 | Litija, Športna dvorana Litija
KMN Bronx Škofije 6 : 3 KMN Sevnica
Petek, 13.oktober 2017 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
FutureNet Maribor 5 : 2 FC - Ivančna Gorica
Torek, 24.oktober 2017 | Maribor, Športna dvorana Tabor Maribor
7. krog
KMN Sevnica 1 : 4 FutureNet Maribor
Petek, 20.oktober 2017 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
Siliko Rem Power 1 : 4 KMN Oplast Kobarid
Petek, 20.oktober 2017 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
FC - Ivančna Gorica 4 : 9 Benedikt Avtodeli Džauš
Petek, 20.oktober 2017 | Ivančna Gorica, Dvorana srednje šole Josipa Jurčiča, Ivančna Gorica
Dobovec Pivovarna Kozel 8 : 2 FC Litija
Petek, 20.oktober 2017 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
8. krog
KMN Oplast Kobarid 7 : 6 Dobovec Pivovarna Kozel
Petek, 27.oktober 2017 | Tolmin, Športna dvorana Franceta Bevka, Tolmin
Benedikt Avtodeli Džauš 2 : 5 FC Litija
Petek, 27.oktober 2017 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
KMN Bronx Škofije 4 : 3 Siliko Rem Power
Petek, 27.oktober 2017 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
FC - Ivančna Gorica 2 : 5 KMN Sevnica
Petek, 27.oktober 2017 | Ivančna Gorica, Dvorana srednje šole Josipa Jurčiča, Ivančna Gorica
9. krog
KMN Sevnica 6 : 3 Benedikt Avtodeli Džauš
Petek, 3.november 2017 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
FC Litija 3 : 3 KMN Oplast Kobarid
Petek, 3.november 2017 | Litija, Športna dvorana Litija
Siliko Rem Power 3 : 3 FutureNet Maribor
Petek, 3.november 2017 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
Dobovec Pivovarna Kozel 6 : 0 KMN Bronx Škofije
Petek, 3.november 2017 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
10. krog
Benedikt Avtodeli Džauš 6 : 3 KMN Oplast Kobarid
Petek, 10.november 2017 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
FC Litija 3 : 0 KMN Bronx Škofije
Petek, 10.november 2017 | Litija, Športna dvorana Litija
Siliko Rem Power 2 : 3 FC - Ivančna Gorica
Petek, 10.november 2017 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
Dobovec Pivovarna Kozel 7 : 1 FutureNet Maribor
Petek, 10.november 2017 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
11. krog
FutureNet Maribor 20:00 FC Litija
Petek, 24.november 2017 | Maribor, Športna dvorana Lukna Maribor
KMN Sevnica 20:00 Siliko Rem Power
Petek, 24.november 2017 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
KMN Bronx Škofije 20:30 KMN Oplast Kobarid
Petek, 24.november 2017 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
FC - Ivančna Gorica 20:40 Dobovec Pivovarna Kozel
Petek, 24.november 2017 | Ivančna Gorica, Dvorana srednje šole Josipa Jurčiča, Ivančna Gorica
12. krog
Benedikt Avtodeli Džauš 20:00 KMN Bronx Škofije
Petek, 1.december 2017 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
KMN Oplast Kobarid 20:00 FutureNet Maribor
Petek, 1.december 2017 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
FC Litija 20:00 FC - Ivančna Gorica
Petek, 1.december 2017 | Litija, Športna dvorana Litija
Dobovec Pivovarna Kozel 21:00 KMN Sevnica
Petek, 1.december 2017 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
13. krog
FutureNet Maribor 20:00 KMN Bronx Škofije
Petek, 8.december 2017 | Maribor, Športna dvorana Tabor Maribor
FC Litija 20:00 KMN Sevnica
Petek, 8.december 2017 | Litija, Športna dvorana Litija
Siliko Rem Power 20:30 Benedikt Avtodeli Džauš
Petek, 8.december 2017 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
FC - Ivančna Gorica 20:40 KMN Oplast Kobarid
Petek, 8.december 2017 | Ivančna Gorica, Dvorana srednje šole Josipa Jurčiča, Ivančna Gorica
14. krog
Benedikt Avtodeli Džauš 20:00 FutureNet Maribor
Petek, 22.december 2017 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
KMN Oplast Kobarid 20:00 KMN Sevnica
Petek, 22.december 2017 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
KMN Bronx Škofije 20:30 FC - Ivančna Gorica
Petek, 22.december 2017 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
Dobovec Pivovarna Kozel 21:00 Siliko Rem Power
Petek, 22.december 2017 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
15. krog
KMN Sevnica 20:00 KMN Bronx Škofije
Petek, 9.februar 2018 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
Siliko Rem Power 20:30 FC Litija
Petek, 9.februar 2018 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
FC - Ivančna Gorica 20:40 FutureNet Maribor
Petek, 9.februar 2018 | Ivančna Gorica, Dvorana srednje šole Josipa Jurčiča, Ivančna Gorica
Dobovec Pivovarna Kozel 21:00 Benedikt Avtodeli Džauš
Petek, 9.februar 2018 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
16. krog
Benedikt Avtodeli Džauš 20:00 FC - Ivančna Gorica
Petek, 16.februar 2018 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
FutureNet Maribor 20:00 KMN Sevnica
Petek, 16.februar 2018 | Maribor, Športna dvorana Tabor Maribor
KMN Oplast Kobarid 20:00 Siliko Rem Power
Petek, 16.februar 2018 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
FC Litija 20:00 Dobovec Pivovarna Kozel
Petek, 16.februar 2018 | Litija, Športna dvorana Litija
17. krog
FC Litija 20:00 Benedikt Avtodeli Džauš
Petek, 23.februar 2018 | Litija, Športna dvorana Litija
Dobovec Pivovarna Kozel 20:00 KMN Oplast Kobarid
Petek, 23.februar 2018 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
Siliko Rem Power 20:00 KMN Bronx Škofije
Petek, 23.februar 2018 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
KMN Sevnica 20:00 FC - Ivančna Gorica
Petek, 23.februar 2018 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
18. krog
Benedikt Avtodeli Džauš 20:00 KMN Sevnica
Petek, 9.marec 2018 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
FutureNet Maribor 20:00 Siliko Rem Power
Petek, 9.marec 2018 | Maribor, Športna dvorana Tabor Maribor
KMN Bronx Škofije 20:00 Dobovec Pivovarna Kozel
Petek, 9.marec 2018 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
KMN Oplast Kobarid 20:00 FC Litija
Petek, 9.marec 2018 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid



DELI NA