Sodniki: | Petek Jernej , Sakelšek Aleš |
Delegat: | Velić Sadet |
Št. gledalcev: | 1 |
Siliko Vrhnika | |||
---|---|---|---|
Z |
KMN Bronx Škofije | 3 : 4 | Siliko Vrhnika |
N |
Siliko Vrhnika | 2 : 2 | KMN Bronx Škofije |
P |
FC Litija | 1 : 0 | Siliko Vrhnika |
P |
Siliko Vrhnika | 1 : 4 | FC Litija |
Z |
FC Litija | 2 : 4 | Siliko Vrhnika |
Futsal klub Dobovec | |||
---|---|---|---|
Z |
FC Litija | 0 : 5 | Futsal klub Dobovec |
Z |
Futsal klub Dobovec | 5 : 2 | FC Litija |
P |
FC Litija | 9 : 8 | Futsal klub Dobovec |
Z |
Futsal klub Dobovec | 6 : 1 | FC Litija |
Z |
Futsal klub Dobovec | 7 : 0 | KMN Bronx Škofije |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FK Siliko | 24 | 3 | 6 | 15 | 51 | ||
FK Dobovec | 24 | 15 | 6 | 3 | 101 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
FK Siliko | 11 | 1 | 4 | 6 | 26 | ||
FK Dobovec | 11 | 6 | 4 | 1 | 41 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
FK Siliko | 13 | 2 | 2 | 9 | 25 | ||
FK Dobovec | 13 | 9 | 2 | 2 | 60 |
23/24 | 21.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 15.03.2024, ob 20.30 | Siliko Vrhnika | - | Futsal klub Dobovec | 3:3 | (0:1) |
23/24 | 11.krog | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 08.12.2023, ob 20.30 | FK Dobovec | - | FK Siliko | 3:5 | (3:3) |
23/24 | 4.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 21.11.2023, ob 20.30 | Siliko Vrhnika | - | FK Dobovec | 6:4 | (2:1) |
22/23 | 31.krog | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 26.05.2023, ob 20.00 | Futsal klub Dobovec | - | FK Siliko | 7:0 | (3:0) |
22/23 | 30.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 18.05.2023, ob 20.00 | Siliko Vrhnika | - | FK Dobovec | 5:6 | (0:0) |
22/23 | 29.krog | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 12.05.2023, ob 20.00 | Futsal klub Dobovec | - | FK Siliko | 6:2 | (5:1) |
22/23 | 21.krog | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 24.03.2023, ob 20.00 | Futsal klub Dobovec | - | FK Siliko | 2:2 | (2:0) |
22/23 | 8.krog | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 04.11.2022, ob 20.00 | Futsal klub Dobovec | - | FK Siliko | 3:2 | (1:0) |
22/23 | 1.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 09.09.2022, ob 20.30 | Siliko Vrhnika | - | FK Dobovec | 0:0 | (0:0) |
21/22 | 14.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 11.02.2022, ob 20.30 | Siliko Vrhnika | - | FK Dobovec | 2:2 | (1:1) |
21/22 | 5.krog | Rogatec, Športna dvorana Rogatec, 08.10.2021, ob 20.00 | Futsal klub Dobovec | - | FK Siliko | 5:3 | (4:2) |
20/21 | 15.krog | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 22.01.2021, ob 20.00 | Futsal klub Dobovec | - | FK Siliko | 5:1 | (2:0) |
20/21 | 6.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 16.10.2020, ob 20.30 | Siliko Vrhnika | - | FK Dobovec | 2:6 | (1:4) |
19/20 | 17.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 21.02.2020, ob 20.00 | Siliko | - | FK Dobovec | 2:6 | (1:1) |
19/20 | 8.krog | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 15.11.2019, ob 20.00 | Dobovec Pivovarna Kozel | - | FK Siliko | 2:2 | (0:0) |
18/19 | 24.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 16.04.2019, ob 20.30 | Siliko Mkeršmanc | - | FK Dobovec | 2:5 | (2:3) |
18/19 | 23.krog | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 12.04.2019, ob 21.00 | Dobovec Pivovarna Kozel | - | FK Siliko | 2:0 | (0:0) |
18/19 | 22.krog | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 05.04.2019, ob 21.00 | Dobovec Pivovarna Kozel | - | FK Siliko | 5:0 | (4:0) |
18/19 | 14.krog | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 01.02.2019, ob 21.00 | Dobovec Pivovarna Kozel | - | FK Siliko | 7:1 | (4:0) |
18/19 | 5.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 26.10.2018, ob 20.30 | Siliko Mkeršmanc | - | FK Dobovec | 1:2 | (0:1) |
17/18 | 14.krog | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 22.12.2017, ob 21.00 | Dobovec Pivovarna Kozel | - | FK Siliko | 9:1 | (5:0) |
17/18 | 5.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 06.10.2017, ob 20.30 | Siliko Rem Power | - | FK Dobovec | 2:6 | (1:0) |
16/17 | 14.krog | Vrhnika, ŠD Antona Slomška, 03.02.2017, ob 20.30 | FK Zavas Siliko | - | FK Dobovec | 1:1 | (0:1) |
16/17 | 5.krog | Rogaška Slatina, Športna dvorana Ratanska vas, 04.11.2016, ob 21.00 | Dobovec Pivovarna Kozel | - | FK Siliko | 4:6 | (2:4) |
6. krog | ||
---|---|---|
KMN Sevnica | 5 : 1 | Futsal klub Dobrepolje |
FC Hiša daril Ptuj | 4 : 1 | FC Litija |
ŠD Mlinše | 3 : 3 | KMN Tomaž ŠIC BAR |
Siliko Vrhnika | 2 : 6 | Futsal klub Dobovec |
KMN Bronx Škofije | 3 : 2 | KMN Oplast Kobarid |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Futsal klub Dobovec | 18 | 54 | |
2 | FC Hiša daril Ptuj | 18 | 40 | |
3 | FC Litija | 18 | 38 | |
4 | KMN Bronx Škofije | 18 | 25 | |
5 | KMN Tomaž ŠIC BAR | 18 | 24 | |
6 | KMN Oplast Kobarid | 18 | 22 | |
7 | Siliko Vrhnika | 18 | 21 | |
8 | ŠD Mlinše | 18 | 18 | |
9 | KMN Sevnica | 18 | 14 | |
10 | Futsal klub Dobrepolje | 18 | 1 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Jonhn Lennon Felinto Silva | 33 |
2. | Luka Perić | 32 |
Kristjan Čujec | 32 | |
4. | Vedran Matošević | 30 |
5. | Žiga Čeh | 26 |
6. | Teo Turk | 25 |
7. | Jeremy Bukovec | 22 |
8. | Tilen Gajser | 17 |
Matej Fideršek | 17 | |
10. | Nikola Jandrić | 16 |
Arnon Santos Cassemiro | 16 | |
12. | Tihomir Novak | 15 |
Marcel Vindiš | 15 | |
14. | Bojan Klemenčič | 14 |
15. | Denis Kneževič | 13 |
Uroš Đurič | 13 | |
17. | Rok Rednak | 12 |
Nik Zajc | 12 | |
Sebastijan Drobne | 12 | |
20. | Thomas Pihler | 11 |