• 15.10.2018 | Futsal U19
    Mladi upi bodo pot na Euro iskali doma
    Danes je s sedeža Uefe, Evropske nogometne zveze, prišla dobra novica. Slovenija bo ena od sedmih gostiteljic turnirjev, ki bodo na sporedu med 26.3. in 31.3. 2019. Poleg Slovenije bodo osrednji del kvalifikacij gostili še Bosna in Hercegovina, Hrvaška, Finska, Makedonija, Gruzija in Rusija.
    Selektor zadovoljen s pripravami
    Selektor Dobovičnik želi, da je igralcem jasno, da jim bo v teh pripravah in reprezentančnih akcijah pridobljeno znanje koristilo v članski konkurenci, kjer bodo lahko igrali še 10 ali pa 15 let. „Priprave in igranje v reprezentanci U19 ni stran vržen čas,“ je jasen Dobovičnik.
  • 15.10.2018 | Državne futsal lige
    Mestni derbi novinkam, Vrablova odločila
    V ponovitvi zadnjega finala ŽFL so prvo in zadnjo besedo spet imele prvakinje. Z golom Rebeke Šnofl so povedle 0:1, potem še 1:2 in 2:3. V 25. minuti so varovanke trenerja Dejana Krambegerja ušle na 1:3, a sta Anja Ložar že z 2. golom na tekmi in Sergeja Kos poskrbeli za izenačenje v 33. minuti. Zmagovalko obračuna je z golom v 37. minuti odločila Tanja Vrabel.
  • 14.10.2018 | Državne futsal lige
    Mestni derbi na Vrhniki
    Nedelja prinaša izvrsten ženski futsal. Dobili so prvi mestni derbi, saj se v 3. krogu Ženske futsal lige merita Siliko in ŽNK Vrhnika, obračun bo ob 13. uri na Vrhniki.
  • 13.10.2018 | 1. SFL
    Ko zabiješ v zadnjih 20 sekundah, je tako, kot bi zmagal
    Mariborčani so porazili Bronxe, ki so dokazali, da bodo tudi letos neugoden tekmec. „To je bila prva domača tekma sezone, vesel sem treh točk. Moramo pa popraviti pristop, vse to se začne pri meni, zato prevzamem odgovornost za tak pristop na petkovi tekmi. V prihodnje bo boljše,“ je bil (samo)kritičen Tomislav Horvat.
  • 13.10.2018 | Državne futsal lige
    Prva za Kixe in Mlinše
    Tomaži so s kar 9:1 slavili v Sodražici. Darijo Dragosavac se je z novimi tremi zadetki še utrdil na vodilnem mestu strelcev lige. Ptujčani so z goloma kapetana Thomasa Pihlerja in Bojana Klemenčiča strli odpor Miklavža.
  • 12.10.2018 | 1. SFL
    Ivančna Gorica do zmage, na Vrhniki delitev točk
    Litija in FutureNet Maribor sta prišla do tretje zmage v 3. krogu 1. SFL. Prvih treh točk se veselijo v taboru FC Ivančna Gorica, prvo točko so osvojili tudi Škofjeločani.
    Dobovec v Litvi proti evropskemu prvaku
    Slovenski državni prvak Dobovec Pivovarna Kozel je dobil tekmece v elitnem delu lige prvakov. Ekipa trenerja Kujtima Morine bo med 13. in 18. novembrom igrala na turnirju v Litvi, tekmeci pa bodo aktualni  (petkratni) evropski klubski prvak Inter FS s portugalskim zvezdnikom Ricardinhem, belgijski Halle-Gooik in domači Vytis.
    Prvaki čakajo Sevnico, za beg z dna v Benediktu
    Po vikendu in dneh, ko je bila v prvem planu futsal liga prvakov in dober nastop Dobovca, prihaja v osredje domače prvenstvo 1. SFL, v petek pa je na sporedu 3. krog. Na vrhu sta po dveh krogih FutureNet Maribor in FC Litija, ki sta zbrala dve zmagi, brez točke pa na dnu trojec FSK Stripy, FC Ivančna Gorica in Benedikt Avtodeli Džauš.

Futsal liga prvakov: Dobovec - Sibiriak (03.10.2018)