• 16.10.2018 | 1. SFL
    Dobovec boljši od Oplasta
    V zaostali tekmi 2. kroga 1. SFL je državni prvak Dobovec Pivovarna Kozel zabeležil zmago na gostovanju v Kobaridu, 1:4 je bilo. Z dvema goloma se je izkazal Rok Mordej, častni gol za domačine je prispeval Jaka Sovdat.
    Prvaki na gostovanje v Posočje
    Nocoj se praznik futsala obeta v Kobaridu, kjer v zaostali tekmi 2. kroga 1. SFL pri Oplastu gostuje aktualni državni prvak Dobovec Pivovarna Kozel. Tekma bi morala biti na sporedu 5.10., a je bila prestavljena na kasnejši termin zavoljo obvez v futsal ligi prvakov.
  • 15.10.2018 | Futsal U19
    Mladi upi bodo pot na Euro iskali doma
    Danes je s sedeža Uefe, Evropske nogometne zveze, prišla dobra novica. Slovenija bo ena od sedmih gostiteljic turnirjev, ki bodo na sporedu med 26.3. in 31.3. 2019. Poleg Slovenije bodo osrednji del kvalifikacij gostili še Bosna in Hercegovina, Hrvaška, Finska, Makedonija, Gruzija in Rusija.
    Selektor zadovoljen s pripravami
    Selektor Dobovičnik želi, da je igralcem jasno, da jim bo v teh pripravah in reprezentančnih akcijah pridobljeno znanje koristilo v članski konkurenci, kjer bodo lahko igrali še 10 ali pa 15 let. „Priprave in igranje v reprezentanci U19 ni stran vržen čas,“ je jasen Dobovičnik.
  • 15.10.2018 | Državne futsal lige
    Mestni derbi novinkam, Vrablova odločila
    V ponovitvi zadnjega finala ŽFL so prvo in zadnjo besedo spet imele prvakinje. Z golom Rebeke Šnofl so povedle 0:1, potem še 1:2 in 2:3. V 25. minuti so varovanke trenerja Dejana Krambegerja ušle na 1:3, a sta Anja Ložar že z 2. golom na tekmi in Sergeja Kos poskrbeli za izenačenje v 33. minuti. Zmagovalko obračuna je z golom v 37. minuti odločila Tanja Vrabel.
  • 14.10.2018 | Državne futsal lige
    Mestni derbi na Vrhniki
    Nedelja prinaša izvrsten ženski futsal. Dobili so prvi mestni derbi, saj se v 3. krogu Ženske futsal lige merita Siliko in ŽNK Vrhnika, obračun bo ob 13. uri na Vrhniki.
  • 13.10.2018 | 1. SFL
    Benjamin Melink končuje bogato športno pot
    Za člansko vrsto Slovenije je igral na 124 uradnih tekmah, dosegel je 35 golov. Debitiral je 28. septembra 2003 v Tolminu na tekmi Slovenija – Makedonija, zadnjič je za Slovenijo nastopil 21. marca 2015 na tekmi Slovenija – Češka, bilo je 3:1 za Slovenijo, ki se je uvrstila na Euro 2016, Melink pa je dosegel zadetek. S Puntarjem je bil Melink dvakrat državni prvak, trikrat pa zmagovalec pokala Terme Olimia.
    Ko zabiješ v zadnjih 20 sekundah, je tako, kot bi zmagal
    Mariborčani so porazili Bronxe, ki so dokazali, da bodo tudi letos neugoden tekmec. „To je bila prva domača tekma sezone, vesel sem treh točk. Moramo pa popraviti pristop, vse to se začne pri meni, zato prevzamem odgovornost za tak pristop na petkovi tekmi. V prihodnje bo boljše,“ je bil (samo)kritičen Tomislav Horvat.
  • 13.10.2018 | Državne futsal lige
    Prva za Kixe in Mlinše
    Tomaži so s kar 9:1 slavili v Sodražici. Darijo Dragosavac se je z novimi tremi zadetki še utrdil na vodilnem mestu strelcev lige. Ptujčani so z goloma kapetana Thomasa Pihlerja in Bojana Klemenčiča strli odpor Miklavža.

Futsal liga prvakov: Dobovec - Sibiriak (03.10.2018)