• 16.01.2018 | Futsal EURO 2018
    Odštevamo: 14 dni Eura 2018 - Slaviša Goranovič
    „Po tej kazni se mi je zgodilo še precej lepih stvari – uvrstili smo se na evropsko prvenstvo, dobil sem zlato žogo, ki jo vsako leto prejme najboljši slovenski igralec,“ nadaljuje Goranovič, ki je prepričan, da je sedanja reprezentanca boljša, kot so bile prejšnje.
  • 15.01.2018 | Futsal EURO 2018
    Odštevamo: 15 dni Eura 2018 - Dejan Simič
    Med letoma 2005 in 2008 je bil Dejan bolj statist ob futsal igriščih, operaciji in poškodbe kolena so terjale svoj čas in davek. Potem se je vrnil v Litijo (leta 2005 se je preselil v Zagorje in postal državni prvak v sezoni 2005/06) in vnovič potrkal na vrata reprezentance. Zadnji nastop za Slovenijo datira v 27.2. 2011 na kvalifikacijah v Laškem.
  • 14.01.2018 | Državne futsal lige
    Po novem letu so s tekmovanjem nadaljevala tudi dekleta, ki so v soboto odigrala tekme 6. kroga Ženske futsal lige. Na Vrhniki je domači Siliko Nova Panorama s 7:2 odpravil Cerkvenjak, KMN Slovenske Gorice in ŽNK Celje pa sta remizirala (1:1)
  • 14.01.2018 | Futsal AA
    Video predstavitev: Vid Sever
    S treningi je začel že v rani mladosti, a takrat še kot nogometni vratar pri Iliriji in Dobravi Dolomitih. V srednji šoli je začel branit v ljubljanski zimski ligi, redno je z ekipami odhajal na turnirje. „Že takrat mi je oče nekdanjega futsal asa Marjana Dermastje dejal, da bi lahko uspel v futsalu,“ še doda Vid. Prvi ga je k resnemu projektu povabil Zoran Tesko, ki je Vida opazil na turnirju na Rakovniku v Ljubljani.
  • 14.01.2018 | Futsal EURO 2018
    Odštevamo: 16 dni Eura 2018 - Na SP še čakamo
    Leta 2008 so bili zadnja ovira v kvalifikacijah Portugalci, ki so bili v dveh tekmah suvereno boljši – s 6:1 in 3:0. Leta 2012 so nas na poti na SP ustavili Čehi (2:0 in 1:4). leta 2016 pa Španci (1:0 in 1:5). Uspeh na domači tekmi proti Španiji (za 1:0 je v 19. minuti zabil Alen Fetić) je bil še toliko večji, ker so naši ugnali Špance in jim prizadejali sploh prvi poraz v 40 minutah v zadnjih devetih letih.
  • 13.01.2018 | Futsal AA
    Video predstavitev: Anže Širok
    Anže je po rodu iz kraja Ročinj pri Novi Gorici. V tem kraju je domoval nekdanji drugoligaš Sizif, kjer je kariero pričel tudi bivši slovenski reprezentant Dragan Perendija, ki je bil tudi Anžetov vzornik. Širok se je dobro razvijal, nogomet je igral za Novo Gorico in Tolmin, potem pa začel s futsalom pri ajdovskih Kixih. K njim je šel, ker so mu edini garantirali minutažo v 1. SFL. Po igranju v Gorici je sledila selitev Italijo.
  • 13.01.2018 | Futsal EURO 2018
    Odštevamo: 17 dni Eura 2018 - Dejan Kraut
    „Že takrat, tudi proti Slovakom, smo imeli dobro reprezentanco,“ se Kraut ozre na svoje začetek igranja v dresu Slovenije, kamor ga je povabil prvi selektor Dušan Razboršek. Prvo uradno tekmo je odigral 22.10. 1996, Slovenija je izgubila s Španci (10:0).
  • 13.01.2018 | Državne futsal lige
    Mlinše suvereno
    V derbiju za 3. mesto je Tomaž Šic Bar doma s kar 8:2 odpravil Velike Lašče. Tri gole za domače tri točke in 3. mesto je prispeval Urban Goričan. Prvi polčas na Ptuju je pripadel gostom, potem pa so pobudo prevzeli domačini, ki so dosegli kar osem golov, gostje še dva. Esat Ramadani je bil s štirimi zadetki prvo ime obračuna.
  • 12.01.2018 | Futsal AA
    Video predstavitev: Žiga Čeh
    Evropsko prvenstvo v Sloveniji bo prvo tudi za 22-letnega Žigo Čeha, ki velja za mladega in talentiranega igralca, ki precej dobro razume igro, premore pa močan udarec z desnico. Do danes je zbral 16 nastopov v dresu z državnim grbom, prispeval je štiri gole. Prvič je nosil dres članske vrste 22. marca 2016 na tekmi proti Španiji, šestkratnim evropskim prvakom.