Delegiranje






Datum, ura Tekma Sodniki Delegat
25.02.2018, 16.00 KMN Meteorplast : FK Dobovec-Imeno Prvi sodnik:
Petek Jernej
Drugi sodnik:
Žekš Aleš
Petek Bogomir
25.02.2018, 15.30 ŠD Extrem : FC Litija Prvi sodnik:
Maksimović Igor
Drugi sodnik:
Bobar Darko
Drnovšek Damjan
25.02.2018, 18.00 KMN Oplast Kobarid : Futsal klub Dobrepolje Prvi sodnik:
Božič Alen
Drugi sodnik:
Rustja Matej
Brčaninović Ismet
25.02.2018, 18.00 Siliko Mkeršmanc : KMN Bronx Škofije Prvi sodnik:
Dimic Sebastijan
Drugi sodnik:
Radeljak Marko
Smajila Andrej
25.02.2018, 17.00 FC Hiša daril Ptuj : KMN Oplast Kobarid Prvi sodnik:
Milošič Iztok
Kokol Miro
25.02.2018, 17.30 ŠD Extrem : KMN Sevnica Prvi sodnik:
Bobar Darko
Drnovšek Damjan
25.02.2018, 17.30 KMN Bronx Škofije : KMN Tomaž Šic Bar Prvi sodnik:
Močnik Perič Aleš
Radovac Simon
25.02.2018, 16.00 KMN Slovenske Gorice : ŽNK Celje Prvi sodnik:
Hozyan Uroš
Drugi sodnik:
Fras Mihael
Golob Peter
03.03.2018, 17.30 KMN Bronx Škofije : FC Litija
03.03.2018, 19.45 Dobovec MB-Monting : Siliko Rem Power
01.03.2018, 17.30 FC Litija : FC - Ivančna Gorica
03.03.2018, 10.00 FC Litija : Futsal klub Dobrepolje Prvi sodnik:
Maksimović Igor
Zalokar Pavel
03.03.2018, 10.50 Futsal Olimpija Ljubljana : ŠD Extrem Prvi sodnik:
Maksimović Igor
Zalokar Pavel
03.03.2018, 11.40 NK Ribnica Kočevje : FC Litija Prvi sodnik:
Maksimović Igor
Zalokar Pavel
03.03.2018, 12.30 Futsal Olimpija Ljubljana : KMN Bronx Škofije Prvi sodnik:
Maksimović Igor
Zalokar Pavel
03.03.2018, 13.20 KMN Oplast Kobarid : Futsal klub Dobrepolje Prvi sodnik:
Maksimović Igor
Zalokar Pavel
03.03.2018, 14.10 ŠD Extrem : KMN Bronx Škofije Prvi sodnik:
Maksimović Igor
Zalokar Pavel
03.03.2018, 15.00 KMN Oplast Kobarid : NK Ribnica Kočevje Prvi sodnik:
Maksimović Igor
Zalokar Pavel
09.03.2018, 20.00 KMN Oplast Kobarid : FC Litija
09.03.2018, 20.00 FutureNet Maribor : Siliko Rem Power
09.03.2018, 20.00 Benedikt Avtodeli Džauš : KMN Sevnica
09.03.2018, 20.00 KMN Bronx Škofije : Dobovec Pivovarna Kozel
09.03.2018, 20.00 KMN Tomaž Šic bar : KMN Miklavž TBS Team24
09.03.2018, 20.00 KMN Velike Lašče : Gorica Futsal
09.03.2018, 20.15 FC Hiša daril Ptuj : ŠD Extrem
09.03.2018, 21.00 Mlinše : Futsal klub Kebelj
10.03.2018, 19.00 FSK Stripy : Dlan Logatec
11.03.2018, 14.30 KMN Sevnica : Mlinše
11.03.2018, 16.00 Benedikt Avtodeli Džauš : KMN Olimp Celje
11.03.2018, 16.00 KMN Slovenske Gorice : FutureNet Maribor
11.03.2018, 16.30 FK Dobovec-Imeno : Kebelj Frizerska hiša Andrejka
11.03.2018, 13.30 KMN Bronx Škofije : ŠD Extrem
11.03.2018, 16.00 Dlan Logatec : KMN Oplast Kobarid
11.03.2018, 17.00 Futsal klub Dobrepolje : Siliko Mkeršmanc
10.03.2018, 16.00 KMN Meteorplast : Futsal klub Dobrepolje

DELI NA