LP: Dobovec Pivovarna Kozel - Inter Movistar (14.11.2018)

• 13.11.2018 | 1. SFL
    Sevnica išče pot iz krize, Novak ponosen na ekipo
    „Kot sem napovedal: za nas je to neugodno gostovanje. Hitro vodstvo nas je uspavalo. Popustila je disciplina v igri, zanihali smo. Dovolili smo, da so se domačini vrnili v igro. Tudi malce panike je bilo pri nas, a smo na koncu zasluženo zmagali. Igra je pozabljena, štejejo tri točke,“ je dodal trener Litije Damir Pertič.
  • 12.11.2018 | 1. SFL
    Kar 14 golov na zadnji tekmi 7. kroga 1. SFL
    Ljubitelji futsala so videli kar 14 golov ter dober odpor domačinov. Zmedlo jih ni niti to, da so v 14. minuti gostje vodili 0:3! Še več - s serijo 4:0 so domačini v 22. minuti vodili 4:3, uspešen je bil Matija Damiš. To je predramilo goste, ki so med 25. in 32. minuto spet ušli na 7:5.
    V Benediktu se bo sklenil 7. krog
    Nocoj je v Benediktu na sporedu še zadnja tekma 7. kroga 1. SFL. Pri domačem klubu Benedikt avtodeli Džauš gostuje Litija.
  • 12.11.2018 | Futsal U19
    Selektor jih bo zbral v Mariboru
    Futsal reprezentanca Slovenije U19, ki jo marca 2019 čakajo kvalifikacije za evropsko prvenstvo, se bo ponovno zbrala na krajših mini pripravah. Zbor futsal izbrane vrste bo v soboto, 17. novembra, selektor Andrej Dobovičnik pa je obelodanil seznam igralcev, na katere računa.
  • 11.11.2018 | Državne futsal lige
    ŽNK Vrhnika do 3. zmage, Celjanke z reprezentančnim dvojcem
    Vrhničanke so pri treh zmagah, to pot so bile s 5:2 boljše od pete uvrščenega ŽNK Cerkvenjaka. Prvi in zadnji gol so dosegle gostje, a je bilo to premalo za kaj več kot poraz 2:5. V domači vrsti se je s tremi goli izkazala Tina Jesenovec.
  • 11.11.2018 | 1. SFL
    Mariborski recept deloval proti kozlom
    Derbi 7. kroga je upravičil pričakovanja, kvalitetna futsal predstava se je na koncu prevesila v domačo korist. FutureNet Maribor je slavil zmago s 5:3 in se zavihtel na 1. mesto 1. SFL. Dobovec je izgubil šele prvo tekmo v rednem delu sezone po 266 dneh! 16.2. 2018 je kozle doma s 4:2 porazila Litija.
  • 10.11.2018 | Futsal U17
    Prihodnji teden izbirni trening za U17
    Nogometna zveza Slovenije tudi v novi tekmovalni sezoni namenja precej pozornosti mladim futsal rodovom, zato skupaj s trenerskim odborom KMN organizira prihodnjo soboto v Mariboru izbirni trening (selekciji Zahoda in Vzhoda) igralcev v starostni kategoriji U17.
  • 10.11.2018 | Državne futsal lige
    Tri točke za Kixe, Dobrepolje in ŠD Mlinše
    Vodilni dvojec 2. SFL je v petek zvečer zabeležil novi zmagi. Ptujčani so doma z 8:2 premagali ŠD Extrem, s štirimi goli se je izkazal Aleš Vrabel. KMN Tomaž Šic bar je gostoval v Velikih Laščah in prišel do suverene zmage, 11:4 je bilo. V soboto so na sporedu tri tekme.
  • 10.11.2018 | 1. SFL
    Nik Jelić poškodovan
    Ob koncu tekme 7. kroga jo je v Mariboru skupil 27-letni reprezentant Nik Jelić (na sinočnji tekmi je atraktivno zadel za 4:2). Skupil jo je njegov levi gleženj, zgodilo pa se je v 38. minuti tekme FutureNet Maribor – Dobovec Pivovarna Kozel.

Futsal liga prvakov: Dobovec - Sibiriak (03.10.2018)