• 21.10.2018 | Futsal AA
    Članice na Portugalsko
    Danes se bo zbrala ženska futsal reprezentanca, ki po treningu potuje na Dunaj, od tu pa na Portugalsko, kjer jo 23. in 24.10. čakata prijateljski srečanji z domačo vrsto. Ki je ena od štirih, ki si je suvereno zagotovila nastop na premiernem evropskem prvenstvu. Poleg Portugalske so si nastop priigrale še Rusija, Španija in Ukrajina.
  • 20.10.2018 | Državne futsal lige
    Ptuj in Miklavž prepričljivo
    Miklavž je doma s 6:3 opravil s Kebljem, v 17. minuti je bilo že 4:0, dva gola je dosegel Matej Filipović. Ptujčani so v drugem polčasu strli odpor Mlinš, prvi gol pa je padel šele v 24. minuti. Zadel je nekdanji reprezentant Aleš Vrabel, ki je tako načel domačo mrežo.
  • 19.10.2018 | 1. SFL
    Dobovec premočan za Litijo, prva za Stripy in Sevnico
    Po 4. krogu 1. SFL sta na vrhu sama ostala FutureNet Maribor in Dobovec Pivovarna Kozel, ki imata popoln izkupiček. Prvi poraz v sezoni je doživela Litija, Mariborčani in Vrhničani pa so dosegli visoki gostujoči zmag. Obračun v Sevnici se je končal brez zmagovalca.
  • 19.10.2018 | Pokal Terme Olimia
    Znani pari četrtfinala pokala Terme Olimia
    Na osnovi uspešnosti v zadnjih sezonah sta si Dobovec Pivovarna Kozel in FutureNet Maribor zagotovila neposredno napredovanje v četrtfinale. V osmini finala pokala Terme Olimia se igra le ena tekma, pri čemer je nižje rangirana ekipa domačin tekme.
    Na Obali opozarjajo na prvi gol in vratarja Sevnice
    „Lani smo imeli izvrsten redni del sezone, bili smo tudi na finalnem turnirju pokala Terme Olimia. A sta se nam zgodili dve tekmi, ko smo v zadnjih 20 sekundah prejeli gola. Tudi proti Sevnici, to sta bila šoka, po katerih se nismo pobrali. Spomnim se veselja mojega kolega Jonteza, ki je prvo tekmo spremljal kar prek telefona v Španiji. Morda pa je napočil čas, da se zdaj veselim jaz,“ v svojem slogu sklene Hrvatin.
    Za vrh v Rogaški Slatini, kamere v Sevnici
    Super tekma se obeta tudi v Rogaški Slatini, kjer bomo videli ponovitev finala 1. SFL, pokala Terme Olimia in superpokala. Tri tekme, trije naslovi za kozle, ki so favoriti tudi nocoj, ko jim v goste prihaja Litija. „Če želimo biti uspešni, bo treba biti na nivoju. Prihaja Litija, ki ima dobro ekipo. Pred nami je zahtevna moška trda tekma,“ napoveduje trener prvakov Kujtim Morina.
  • 19.10.2018 | Državne futsal lige
    Po naslovu pokala MNZ ambiciozno v derbi
    V 2. SFL je največ zadovoljstva v taboru vodilnega dvojca KMN Tomaž Šic Bar in FC Hiša Daril Ptuj. Ekipi sta po treh krogih na vrhu, tam pa želita ostati. KMN Tomaž že nocoj gosti ajdovski Kix, Ptujčani pa odhajajo na gostovanje v Zasavje.
  • 18.10.2018 | Futsal AA
    Člani na turnir na Hrvaško
    Prihodnji vikend se bo vnovič zbrala slovenska članska reprezentanca, ki jo vodi selektor Andrej Dobovičnik, ki je objavil seznam igralcev, na katere računa. Reprezentanca potuje v Novigrad, kjer jo med 27.10. in 31.10. čakajo štiri močne tekme. Pomerila se bo z Bosno in Hercegovino, Grčijo, Madžarsko in Kuvajtom.
  • 17.10.2018 | 1. SFL
    Brez Martiča, a s plejado mladih na Tekmo meseca
    „Ni skrivnost, da so bronxi izredno močni pri prekinitvah. Zelo hitro jih izvajajo, zato je nujna pozornost. Pa ne le na začetku tekme, ampak tudi v 15. in 30. minuti. Ko je igralec utrujen, je temu primerno slaba zbranost,“ navrže Jontez, ki potem opozori na dve imeni. „Tu sta Slaven Radiškovič in Nik Zajc,

Futsal liga prvakov: Dobovec - Sibiriak (03.10.2018)