• 18.09.2018 | 1. SFL
    Bronxi remizirali z Dinamom
    „Rezultatsko gledano si za točko proti močni ekipi Dinama moja zdesetkana ekipa vsekakor zasluži pohvale. Izredno nezadovoljen sem z zaključkom prve tekme proti Futsal Puli, saj smo imeli dvojno vodstvo in številne priložnosti, pa tudi rezultat 2:2 minuto do konca srečanja ni bil toliko slab, kot kaze končni izid,“ je po turnirju povedal trener igralec Marko Hrvatin.
    Mariborčani v Makarsko
    Mariborčani pa že v četrtek in petek čaka nov zahteven test. V svojo sredo jih je povabil hrvaški državni prvak Makarska, kjer uspešno igra Igor Osredkar. Mariborčani bodo v Dalmaciji odigrali dve tekmi. V ekipi Mariborčanov bo tudi Robert Jurić, ki je izpustil zadnji turnir v Litiji.
  • 18.09.2018 | Futsal AA
    Oktobra v Sloveniji in na Hrvaškem
    V mesecu septembru je na voljo uradni termin Evropske nogometne zveze Uefe, ki ga bodo številne članske moške futsal reprezentance izkoristile za igranje prijateljskih tekem. Tudi Slovenija je to načrtovala, a se je na koncu odločilo drugače.
    Litija najboljša tudi doma
    V drugem polfinalnem paru sta se udarili moštvo z Vrhnike in FC Litija. Po zaostanku 1:0 in nato preobratu, so se zmage s 4:3 veselili igralci gostitelji, čeprav se je Siliko na koncu nevarno približal. V tekmi za tretje mesto sta se tako udarili ekipi Maribora in Silika, zmagal je Maribor s 3:0.
  • 17.09.2018 | 1. SFL
    Dobovec najboljši v Šibeniku
    V polfinalu je bil Dobovec z 1:0 boljši od Squarea, zadel je Denis Totošković. V finalu je slovenski prvak porazil hrvaškega podprvaka s 4:0. Zadeli so Kristjan Čujec, Denis Totošković, Žiga Čeh in Robert Grbić, ki je bil izbran za najboljšega igralca turnirja.
  • 15.09.2018 | Futsal AA
    Švedska boljša po preobratu v 2. polčasu
    Slovenska ženska futsal reprezentanca je s porazom proti Švedski (1:5) sklenila kvalifikacije za Euro 2019. Edini gol za Slovenijo je prispevala kapetanka Tanja Vrabel.  Na evropsko prvenstvo so se poleg Rusije (v odločilni tekmi je z 9:0 porazila Hrvaško) uvrstile še Portugalska, Španija in Ukrajina.
  • 15.09.2018 | 1. SFL
    Turnir v Litiji, Bronxi v Puli
    Ekipa KMN Bronx se je odpravlja v hrvaško Istro. Novoustanovljeni drugoligaš futsal Pula bo v domu sportova Mate Parlov pripravil odmeven turnir. Bronxi bodo nastopili v okrnjeni zasedbi. Poškodovani so Marko Hrvatin, Dragan Mirkovič, Jan Palčič, Kevin Škerlič, vprašljiva pa sta nastopa Tadeja Čuka in Dejana Bojkiča.
    Za častno slovo proti Švedski
    Danes se končujejo prve kvalifikacije za žensko evropsko prvenstvo v futsalu, ki bo prihodnje leto. Na prvenstvo Stare celine se bodo uvrstile zmagovalke skupin. Po dveh krogih je to že uspelo Portugalski, na tri imena pa bo treba počakati do večera. Tudi v slovenski skupini v Karlovcu, kjer pa najboljše kaže Hrvaški.
  • 14.09.2018 | Futsal AA
    Kapetanka se počuti boljše
    Slovenska ženska futsal reprezentanca bo jutri sklenila uvoden nastop na kvalifikacijah za Euro 2019. Po dveh tekmah ima dva poraza, zadnjega je zabeležila sinoči proti Rusiji. To tekmo pa je predčasno končala kapetanka Tanja Vrabel. V 24. minuti je dobila močan udarec v prsni koš. Kar nekaj minut je potrebovala, da je normalno zadihala, s terena pa so jo odpeljali.