Datum od
Datum do

16.12.2011 | Futsal AA
SP: Slovenija strla odpor Izraela (VIDEO), Srbi rutinirano preko Moldavije
V 15. minuti je le prišla nagrada za ves trud. Čujec je le matiral izraelskega vratarja z mojstrskim strelom z leve v zgornji desni kot gostujočih vrat. Igralec španske Caje Segovie je dosegel še svoj 21..
15.12.2011 | Futsal AA
SP: Selektor z mislimi pri Izraelu in Moldaviji, kapetan vabi navijače
»Potrebujemo pomoč naših zvestih navijačev. Pa ne le v nedeljo, ampak tudi v četrtek in petek. Prepričan sem, da se bodo zbrali v velikem številu!«
14.12.2011 | Futsal AA
Selektor Andrej Dobovičnik povsem zaupa igralcem
»Fantje so pravi kolektiv, ki drži skupaj in dobro sodeluje. Atmosfera je dobra, sproščena, a je točno jasno, kdaj se dela. Poleg tega sem navdušen, da smo na takem nivoju, ko redno premagujemo slabše ekipe od sebe. Tega dosedaj ni bilo. To je naša nova odlika.«
12.12.2011 | Futsal AA
Slovenija še drugič boljša od Makedonije
Temu je sledila rahla nepazljivost v obrambi, a je bil Mohorič zopet suveren. Slovenija je do 15. minute zbrala pet akumuliranih prekrškov, Makedoncem pa je to uspelo do konca prvega polčasa. V zadnji minuti se je med strelce vpisal tudi Čujec, ki je postavil končni izid prvih 20 minut - 3:0.
10.12.2011 | Futsal AA
Slovenija boljša tudi od Makedonije
Članska vrsta se pripravlja na kvalifikacije za SP, ki jih bo med 15. in 18.1.2 gostilo Laško. V četrtek se bo Slovenija merila z Izraelom. v petek z Moldavci, v nedeljo pa še s Srbi.
Slovenija danes in jutri proti Makedoniji
»Še vedno uigravamo petorke, ki bodo nosile glavno breme na kvalifikacijah, ki nas čakajo od četrtka do nedelje v Laškem. Smo na pravi poti. Ogledali si bomo tudi analizo tekem z Madžari.«
05.12.2011 | Futsal AA
Slovenija še v drugo boljša od Madžarov
Za slovensko izbrano vrsto je uspešen vikend, saj je v dveh tekmah dvakrat odpravila Madžare. Po drugi tekmi sta vtise strnila selektor in kapetan.
04.12.2011 | Futsal AA
Futsal reprezentanca boljša od Madžarske
V Kidričevem je slovenska reprezentanca s 3:1 odpravila Madžare. Jutri se bosta ekipi ob 17. uri pomerili še v Podčetrtku.
02.12.2011 | Futsal AA
Futsal AA reprezentanca dvakrat z Madžari
Slovenska reprezentanca se bo danes spet zbrala, jutri in v nedeljo (3. in 4. 12.) pa jo v Kidričevem in v Podčetrtku čakata tekmi z Madžarsko, s katero je odigrala že ducat medsebojnih srečanj.
29.11.2011 | Futsal AA
Pričetek prodaje vstopnic za futsal EP
Pred slovensko futsal reprezentanco je nastop na evropskem prvenstvu. Med 30.1. in 11.2. bo Slovenija še tretjič v svoji zgodovini nastopila med elito Stare celine, prvenstvo pa bo gostila Hrvaška. UEFA je začela s prodajo vstopnic za 20 tekem.
15.11.2011 | Futsal AA
Futsal reprezentanca na priprave v Laško
Na čakanju so Dejan Simić (Predilnica Litija), Danijel Pantić (Predilnica Litija) in Blaž Metulj (KMN Nazarje Glin).
02.11.2011 | Futsal AA
Kristjan Čujec navdušen nad Španijo, kjer bi rad pokazal še več
»Nisem edini! Še kak izmed Slovencev bi lahko zaigral v Španiji. Problem je le v tem, da nimamo človeka, ki bi nas zastopal in dobro predstavil španskim klubom.«
19.10.2011 | Futsal AA
Tesen poraz v Španiji proti evropskemu prvaku
»Čestital bi mojim fantom, ki so se izkazali. Imeli so ogromen motiv in željo. V prvih polčasih na obeh tekmah smo parirali, drugih polčasih pa smo proti koncu padli. To se vidi razlika, ko igraš proti profesionalni ekipi. Kljub temu sem izredno zadovoljen, igrali smo pametno in zelo dobro.«
18.10.2011 | Futsal AA
Slovenija nudila izvrsten odpor evropskemu prvaku
Španci so hoteli zmagati na vsak način, zato so v zadnjih petih minutah zaigrali z igralcem vratarjem v polju. To jim je prineslo zmago. Najprej so dvakrat zadeli v 35. minuti, potem pa še po izjemni akciji v 38. minuti.
09.09.2011 | Futsal AA
EURO 2012: Slovenija v Zagrebu proti Španiji in Ukrajini
Žreb za Euro 2012 (31.1. - 11.2.) je končan, pri njem sta pomagala dva nekdanja izvrstna hrvaška nogometaša Davor Šuker in Robert Jarni. Kroglice so hotele, da bo Slovenija igrala v skupini B v Zagrebu, medtem ko bodo domačini v družbi Romunije in Češke v Splitu.
07.07.2011 | Futsal AA
Slovenija proti Srbiji, Izraelu in zmagovalcu skupine A
Slovenija je danes dobila tekmece za kvalifikacije za SP 2012, ki ga bo gostila Tajska med 2. in 18. 2012 v štirih mestih (Bangkok, Chiang Mai, Phuket, Nakhon Ratchasima). Žreb v Nyonu je bil ob 14. uri, udeležil pa se ga je Stane Kokalj, izvršni sekretar za futsal pri NZS.
27.02.2011 | Futsal AA
Slovenija namučila Italijo
Slovenija in Italija sta z medsebojno tekmo zaključili kvalifikacijski turnir skupine 6. v Laškem. Obe ekipi bosta nastopili na Euru 2012. Slovenija bo med elito še tretjič.
26.02.2011 | Futsal AA
Dobovičnik: "Fantje so pokazali kvaliteto!"
Andrej Dobovičnik je postal najuspešnejši selektor, še drugič je popeljal reprezentanco na evropsko prvenstvo. V pogovoru za futsal.si pa o prvih dveh tekmah, vodenju reprezentance in želji po uspehu.
25.02.2011 | Futsal AA
Slovenci po zmagi nad Latvijo že na Euru 2012!
Slovenija se je še tretjič v svoji zgodovini in drugič zapored pod taktirko selektorja Andreja Dobovičnika uvrstila na evropsko prvenstvo! Za to je bila dovolj že zmaga proti Latviji (4:3). V nedeljo še proti Italiji, ki se je prav tako že prebila na Euro 2012, ki ga drugo leto gosti Hrvaška.
Dobovičnik kuje načrt za Latvijo
Slovenska futsal reprezentanca je v Laškem zabeležila prvo zmago na kvalifikacijskem turnirju za Euro 2012, ki bo prihodnje leto na Hrvaškem. Medtem, ko je Bosna in Hercegovina že pozabljena, se bodo Slovenci danes pomerili za Latvijci. Zmaga bi praktično že zagotovila drugo mesto v skupini.