Datum od
Datum do

29.02.2020 | Državne futsal lige
Mlinše v 2. polčasu potrdile zmago
V 2. SFL sta do konca ostala še dva kroga tekmovanja. Vodilni FK Dobrepolje ima 45 točk (do konca igra še eno tekmo), drugouvrščene Mlinše so pri 44 točkah, do konca lige pa imajo še dve tekmi.
22.02.2020 | Državne futsal lige
Po 18. krogu brez sprememb
ŠD Mlinše tudi po gostovanju pri KMN Meteorplastu ostaja vodilna ekipa 2. SFL. Zasedba trenerja Gregorja Cegljerja ima 44 točk, prvi zasledovalec FK Dobrepolje pa 42. Do konca sezone so še trije krogi.
Za naslov U13, uvodne tekme v ligi za prvaka U15 in U17
Danes začenjamo pri najmlajših. S tekmo med Futsal Olimpijo in Futsal klub Dobovec se začenja finale v tekmovanju mladih U13. Uvodna tekma je v Ljubljani, povratna v Rogaški Slatini. Za bron se merita NK Ribnica in KMN Slovenske gorice.
15.02.2020 | Državne futsal lige
Mlinše skočile na vrh
Tako so Mlinše tudi izkoristile poraz Dobrepolja, ki je bilo vodilno pred tem krogom. Zdaj imajo Mlinše 41 točk, Dobrepolje 39. Do konca so še štirje krogi.
10.02.2020 | Državne futsal lige
Prvakinje do 9. zmage, remi v Celju
Ekipe Ženske futsal lige so odigrale tekme 13. kroga, igralo se je v Voličini in v Celju. Do zmag prvakinje, v Celju pa remi
07.02.2020 | Državne futsal lige
Menjava na 1. mestu
Z 2. zmago sezone je ekipa iz Logatca sebi naredila veselje in pomagala, da se je na vrhu spet povzpelo Dobrepolje, ki je bilo z 10:1 boljše od Extrema. Dobrepolje premore 39 točk, Mlinše 38.
05.02.2020 | Državne futsal lige
Bronxom zmaga v ligi za prvaka U19, čakamo polfinale U13
Benedikt Slovenske Gorice, FC Litija in KMN Meteorplast z vzhoda in KMN Bronx Škofije, Siliko Fortrade in FSK Stripy z zahoda so si zagotovili mesto v končnici tekmovanja mladih U19. Minuli dni se je začela skupna liga.
01.02.2020 | Državne futsal lige
Mlinše spet na vrhu
S tekmama v Velikih Laščah in Mariboru se je začel 3. del 2. SFL, z obračunama v Ajdovščini in Zagorju pa se je sklenil.
27.01.2020 | Državne futsal lige
Točke ostale v Celju, Sevničanke slavile na Vrhniki
Celjanke so zaigrale pod novim trenerskim dvojcem – na klop sta sedla Andreja Kren in Drago Adamič, njune varovanke so z 8:2 ugnale novinke v ligi. Gaja Srnec in Sergeja Kos sta dosegli po tri zadetke.
25.01.2020 | Državne futsal lige
Mlinše s 1. mesta, znan razpored
To so si Zasavci priborili na domači tekmi in ob zmagi proti Dobrepolju, 4:3 je bilo. Gostje so začeli izvrstno, po zadetku Gregorja Klinca so v 18. minuti povedli 1:3. Domačini, vodi jih Gregor Ceglar, se niso predali.
22.01.2020 | Državne futsal lige
Sprememba v ŽNK Celje
Po uspešni sezoni in pol so se dvakratne državne prvakinje razšle z dosedanjim trenerjem članske ekipe Markom Hlevnjakom.
18.01.2020 | Državne futsal lige
Gneča na vrhu 2. SFL
V soboto se je igralo v Zagorju. Mlinše so se z zmago proti Meteoroplastu le na točko zaostanka približale Dobrepolju, ki je v vodstvu po 13 odigranih krogih 2. SFL. Mlinše premorejo 32 točk, Dobrepolje 33.
17.01.2020 | Državne futsal lige
Znani vsi udeleženci finalnega turnirja pokala
Sevnici so se nocoj kot potniki na finalni turnir pokala Terme Olimia pridružili še igralci Dobovec MB-Monting, FK Siliko in KMN Oplast Kobarid.
12.01.2020 | Državne futsal lige
Vrhničanke do točke v 40. minuti
Z 10. krogom se je sklenil prvi del prvenstva, tekmovanje pa se bo nadaljevalo čez dva tedna, razpored pa bo na osnovi dosedanjih uvrstitev. Na vrhu so prvakinje KMN Slovenske gorice (21 točk), sledijo pa ŽNK Celje (16), ŽNK Vrhnika (14), KMN Sevnica (5) in ŠD Košana (1).
10.01.2020 | Državne futsal lige
Dobrepolje in Mlinše ne popuščata
Dobrepolje je tudi na krilih novinca Kristjana Čoža (dosegel je kar pet golov) je hitro povedlo 2:0, na koncu pa slavilo z 8:1 proti Dlani Logatec. Dobrepolje je pri 33 točkah, drugouvrščene Mlinše jih imajo 29. Do zadnjih treh je ekipa iz Zasavja prišla zahvaljujoč Gašperju Trdinu, ki je v zadel za tesno zmago v Mariboru.
21.12.2019 | Državne futsal lige
Prva zmaga tudi za Dlan Logatec
Petek je prinesel tudi uvodno tekmo 12. kroga 2. SFL, v Velikih Laščah pri vodilnemu Dobrepolju je gostoval tretjeuvrščeni KMN Miklavž TBS team24. Zmaga je ostala doma, 6:4 je bilo za vodilno ekipo 2. SFL.
13.12.2019 | Državne futsal lige
Mlinše in KMN Miklavž za petami Dobrepolju
Petek, ko ni bilo rednega kroga 2. SFL, sta bili na sporedu zaostali tekmi, ki sta ju dobro izkoristili 2. in 3. v 2. SFL.
07.12.2019 | Državne futsal lige
Kixi boljši od Extrema
KMN Meteorplast je s 7:1 porazil vodilni FK Dobrepolje. Ob polčasu je bilo 1:0, edini gol je prispeval Rok Buzeti. V med 22. in 38. minuto je bil zmagovalec znan, s tremi dodatnimi zadetki se je izkazal Buzeti.
03.12.2019 | Državne futsal lige
Litija U19 do devete, ŠD Extrem U17 v zadnjih minutah
Regionalni derbi je pripadel združeni ekipi Benedikt Slovenske Gorice, za zmago 4:3 so zadeli Matija Zavasnik, Nik Kostanjevec, Gašper Bezjak in Luka Maurič, za goste so bili uspešni Domen Žižek (Meteorlast je povedel v 3. minuti), Kimi Vičar in Niko Houbar.
Finalistke ŽFL do novih zmag
Precej bolj izenačeno je bilo v Celju, kjer so domačinke v 32. minuti po goli Tjaše Alegro povedle 5:1. Z golom Mateje Vidic in dvema Dragice Stipić so Sevničanke v 36. minuti prišle na 5:4, potem pa je Tjaša Alegro potrdila domačo zmago.