Datum od
Datum do

14.01.2024 | Državne futsal lige
Za konec zmaga Slovenskih goric
Sobota in nedelja sta bili v znamenju 11. kroga Ženske futsal lige. Derbi vodilnih je pripadel ŽNK Celju, Dobrepolje je slavilo zmago v Novi vasi, do treh točk tudi ŽNK Vrhnika. Za konec še zmaga za Slovenske gorice.
13.01.2024 | Državne futsal lige
Derbi v Celju
V Celju bo derbi vodilnih med ŽNK Celje in ŠD Košano, v Novo vas k ŠD Bloke Pletilnica prihaja FK Dobrepolje, FK Lukovica gosti ŽNK Vrhniko, ŽNK Cerklje pa v nedeljo zvečer KMN Slovenske gorice.
12.01.2024 | Državne futsal lige
Točke ostale doma
V petek se je začel, v soboto pa se bo sklenil 14. krog 1. SFL. Uvodnih zmag sta se veselili ekipi Oplotnica in MNK Proteus Postojna. V soboto napovedala v Cerkljah je bila preložena, ŠD Mlinše proste to pot.
Drugoligaši okrepljeni v zadnjo tretjino prvenstva
Danes se nadaljuje, jutri pa končuje 14. krog 2. SFL. Nocoj tekmi v Oplotnici in v Postojni, jutri v Cerkljah, kjer domače tekme igra FC Mobi Arena Trzin. ŠD Mlinše so proste.
ŠD Košana do visoke zmage na Vrhniki
Aktualne pokalne prvakinje igralke ŠD Košane so sebi v prid odločile 1. polfinalno tekmo ženskega pokala. Varovanke trenerja Mihe Osojnika so s 6:1 slavile zmago na Vrhniki, kjer so večji del posla opravile do 15. minute tekme, ko so vodile že 0:4.
07.01.2024 | Državne futsal lige
Gostje odnesli točke s Primorske
Prva januarska sobota prinaša tudi nadaljevanje tekmovanja v 2. SFL. Uvodni tekmi 13. kroga sta pripadli gostom. Oplotnica je z zmago v Kobaridu (3:7) prišla do 8. zmage in 24 točk. Treh točk se je v Ajdovščini veselila ekipa FC Mobi Arena Trzin, ki je bila s 3:6 boljša od Ajdovcev. Jutri sledi še tekma v Zagorju.
23.12.2023 | Državne futsal lige
Za konec leta zmaga za Trzinčane
V 12. krogu 2. SFL sta se zmag veselili zasedbi ŠD Mlinše in Oplotnica. V soboto še tekma v Cerkljah, ki je pripadla Trzinčanom. Tekmovanje se nadaljuje 5. januarja.
22.12.2023 | Državne futsal lige
Za konec še zmagi za KMN Slovenske gorice in ŽNK Celje
V prvi tekmi zadnjega letošnjega koledarskega kroga je ŠD Košana doma s 7:1 odpravila ŠD Bloke Pletilnico, FK Lukovica pa v gosteh FK Dobrepolje (1:5). V soboto še zmagi za ŽNK Celje in KMN Slovenske gorice. Ligaška sezona se nadaljuje 13.1.
16.12.2023 | Državne futsal lige
Celju derbi, Lukovica boljša od Košane
Derbi, tudi ponovitev lanskega finala ŽFL, je pripadel ŽNK Celju, tekmo pa smo tudi prenašali na Futsal.si. FK Lukovica je ugnala ŠD Košano, ki je doživela sploh prvi poraz v tej sezoni. ŽNK Vrhnika je prepričljivo odpravila FK Dobrepolje, ŠD Bloke Pletilnica pa so premagale ŽNK Cerklje. Prihodnji teden bo še zadnji krog v koledarskem letu 2023.
Spletni prenos derbija iz Celja
Sobota, 16.12., prinaša tekme 9. kroga Ženske futsal lige. Igralo se bo v Lukovici, na Vrhniki, v Novi vasi in v Celju. Prav iz Celja pa bomo tekmo tudi neposredno prenašali na spletni strani www.futsal.si.
Ajdovci ujeli Mlinše, Oplotnica slavila v Ljubljani
Prva tekma 11. kroga 2. SFL je pripadla Ajdovcem, ki so v Zagorju s 5:2 premagali Mlinše in se z njimi izenačili točkovno na 1. mestu – oboji imajo po 24 točk iz desetih tekem. V soboto je bila na sporedu 2. tekma 11. kroga 2. SFL. Oplotnica je bila s 5:3 boljša od FC Mobi Arene Trzin.
08.12.2023 | Državne futsal lige
Ajdovci v 39. minuti
Za nami je 10. krog 2. SFL. FB Mobi Arena Trzin je slavila v Postojni (4:12), vodilne ŠD Mlinše pa so doma z 10:0 odpravile KMN Oplast B. V zadnji tekmi kroga so Ajdovci gostovali v Mariboru in po preobratu in golu v 39. minuti prišli do 7. zmage.
03.12.2023 | Državne futsal lige
Vodilna Košana po preobratu
Povedle so domačinke, v 13. minuti je zadela Maja Srebot. Med 16. in 21. minuto pa so prednjačile gostje – Neva Kumalić, Daša Dolenšek in Zala Gomboc (2) so zadele za vodstvo gostij 1:4. V 24. minuti je Kaltrine Kajtazi znižala na 2:4, za tem so gostje dosegle avtogol, med 37. in 39. minuto pa so domačinke režirale preobrat.
02.12.2023 | Državne futsal lige
Za konec še točke v Maribor
S tekmama v Ajdovščini in Oplotnici se je začel 9. krog 2. SFL. Za presenečenje je poskrbela Oplotnica, do treh točk tudi Ajdovci. V soboto je KMN Miklavž TBS Team 24 gostoval v Kobaridu in slavil. Prosta je ekipa FC Mobi Arena Trzin.
27.11.2023 | Državne futsal lige
Ajdovcem primorski obračun
Vodilna ekipa ŠD Mlinše je zabeležila novo prepričljivo zmago, z 8:1 so premagali FC Trzin. KMN Miklavž TBS Team 24 je bil z 9:4 boljši od Oplotnice. V nedeljo bo še tekma Avtocenter Krono Ajdovščina – KMN Oplast B. Prosti so bili Postojnčani.
Vodilna Košana do nove zmage
Zadnjo tekmo 7. kroga je dobila ŠD Košana, ki je bila s 4:3 boljša od Dobrepolja. Gostje so zaostanek 4:1 skoraj anulirale, a jim je ob koncu zmanjkalo časa. ŠD Košana ostaja na vrhu s popolnim izkupičkom.
18.11.2023 | Državne futsal lige
Trikrat gostje, domačo čast rešilo Dobrepolje
Danes je bil sporedu 6. krog Ženske futsal lige. Vodilna Košana je šesto zmago vknjižila proti KMN Slovenske gorice (4:6). ŽNK Celje je dobil derbi na Vrhniki (0:4). ŠD Bloke Pletilnica je zmagal v Lukovici (5:1), Dobrepolje pa doma (6:0).
Ajdovci in Postojnčani do zmag
Do četrte zmage sezone so v soboto prišli Ajdovci, ki so bili doma boljši od Oplotnice. Z dvema goloma se je izkazal Klemen Sluga. Tretje zmage sezone se veselijo v Postojni. MNK Proteus Postojna je z 11:4 slavil proti B ekipi Oplasta.
11.11.2023 | Državne futsal lige
V polfinale štiri gostujoče ekipe
ŽNK Vrhnika, ŽNK Celje, ŠD Košana in FK Dobrepolje so polfinalisti ženskega futsal pokala. Naslov prvakinj brani ŠD Košana.
10.11.2023 | Državne futsal lige
Prva domača zmaga Trzina
Končan je 6. krog 2. SFL. Vodilna ekipa ŠD Mlinše je prišla do 6. zmage, treh točk se veselita še ekipi FC Trzina in Oplotnice.