Datum od
Datum do

02.02.2019 | Državne futsal lige
KMN Velike Lašče do 5. zmage na zadnji tekmi kroga
S tem uspehom se je KMN Tomaž Šic Bar zavihtel na 1. mesto 2. SFL, kjer bo skušal ostati do konca rednega dela – 18. kroga. Prvak 2. SFL neposredno napreduje v elitno tekmovanje za sezono 2019/2020.
Na derbiju pokazali več, a skoraj podlegli atmosferi
„Zelo sem razočaran, moji fantje niso bili pravi. Vračali smo se v igro. Ko nam je skoraj uspelo, smo naredili napako v obrambi. Gremo dalje. Še vedno so pred nami štirje krogi. Če bo treba, bomo šli v kvalifikacije za 1. SFL,“ sklene Kraut, trener Ptujčanov, ki so sestopili s 1. mesta 2. SFL.
01.02.2019 | Državne futsal lige
Štiri tekme že danes, prenos iz Ljutomera
Ob tem velja omeniti še ostale štiri tekme: Extrem Sodražica gosti Dlan Logatec, k FK Dobrepolju prihaja Kix Ajdovščina, v Zagorje k Mlinšam pa Kebelj. Jutri je še tekma KMN Miklavž – KMN Velike Lašče.
31.01.2019 | Državne futsal lige
Prenos tekme bo dal derbiju 2. SFL svoj pečat
„V ekipi imamo prvega strelca lige Darija Dragosavca, na katerega zelo računamo. Okrepili smo se z Alešem Marotom, ki bo zagotovo dal svoj doprinos. Ta teden je dobro treniral. Za nameček pa imamo osem kvalitetnih enakovrednih igralcev, pa še koga, ki bi lahko pomagal,“ ocenjuje Cunk.
30.01.2019 | Državne futsal lige
Pred kamerami boj za 1. SFL
Pri domači zasedbi pa Kraut izpostavi tri imena: Darijo Dragosavca (28 golov), Dejana Kosa (19) in novinca Aleša Marota. „Domačini imajo na voljo sedem igralcev, poleg prej omenjenih treh je tu še tisto staro jedro KMN Tomaža,“ sklene ptujski strateg.
26.01.2019 | Državne futsal lige
Pred petkovim derbijem dve točki razlike
Sobotni tekmi sta se končali z zmagama FK Keblja in KMN Tomaž Šic Bar. Slednji je s 7:1 ugnal Ajdovce, v dresu gostov je z dvema goloma debitiral Aleš Marot, ki je bil še lani državni prvak z Dobovcem Pivovarno Kozel. Kebelj je z uspehom proti Miklavžu prišel do sploh prve zmage v sezoni, po dva gola za uspeh sta prispevala Uroš Kotnik in Franc Videčnik.
25.01.2019 | Državne futsal lige
Vodilni Ptujčani gostijo Mlinše
Tri tekme bodo že danes. Extrem v regionalnem derbiju gosti FK Dobrepolje (ne le soseda regionalno, ampak tudi soseda na tabeli 8. in 9. ekipa lige), Velike Lašče pričakujejo Dlan Logatec, vodilni Ptujčani pa pričakujejo Mlinše.
ŽNK Celje do zmage v 2. polčasu
Katja Trubačev je v 13. minuti poskrbela za vodstvo gostij, v 15. minuti pa je Sergeja Kos dosegla prvega od dveh golov na tekmi. V 28. minuti je prav Kosova zadela za 2:1, Vrhničanke so izenačile v 32. minuti (Rebeka Bačar). Gostiteljice so tri točke potrdile v 33. in 38. minuti, ko je bila uspešna Gaja Srnec.
22.01.2019 | Državne futsal lige
U19 derbi Mariboru, Bronx do točk v Tolminu
Pred 200 gledalci je odločite v o zmagovalcu padla v 2. polčasu . Najprej Matjaž Tigeli vrnil Meteorplast v igro (2:2), sledili so trij zadetki FutureNeta (Matic Goznik, Jeremy Bukovec, Žiga Tkalčič). Litijani so napolnili mrežo Dobovca (3:20, šest golov Patricka Osredkarja).
20.01.2019 | Državne futsal lige
ŽNK Vrhnika v 39. minuti
V prvem polčasu se mreži nista zatresli, v nadaljevanju pač. Z goloma Vanje Tanšek in Jerneje Senekovič so gostje povedle 0:2, tekla je 28. minuta. Domačinke se niso predale, v 38. minuti je Sergeja Kos znižala na 1:2, Tjaša Špoljarič pa je v 40. minuti zadela za končnih 2:2.
16.01.2019 | Državne futsal lige
FK Dobrepolje do 3. zmage
V Zagorju sta se ekipi petkrat izmenjali v vodstvu, na koncu pa so tri točke ostale v Zasavju. Zmagovalca je v 36. minuti odločil Tim Lipovšek, ki je bil s tremi goli tudi junak domače zmage. S tem uspehom so ŠD Mlinše skoraj stopile prednost Kixov, ki so tretji z 22 točkami, ŠD Mlinše imajo točko manj.
15.01.2019 | Državne futsal lige
Siliko in Stripy remizirala, ŠD Extrem slavil doma
Na vrhu U19 Vzhod ostaja KMN Meteorplast, ki je bil v gosteh s 6:5 boljši od NK Imeno, prvi strelec lige Matjaž Tigeli (33 golov) se je to pot dvakrat vpisal med strelce.
13.01.2019 | Državne futsal lige
Prvakinje odpravile ŽNK Cerkvenjak
Druga tekma 12. kroga ŽFL se je končala brez zmagovalca, 1:1 je bilo na obračunu med ŽNK Vrhnika in ŽNK Celje. Povedle so gostje, v 4. minuti je zadela Lavra Zagajšek. Domačinke so izenačile v 40. minuti, uspešna je bila Živa Gabrovšek.
11.01.2019 | Državne futsal lige
Začenjajo tudi drugoligaši
Po premoru bodo na delu tudi drugoligaši, prve tri tekme so danes, jutri še ena, zadnja peta pa v sredo, 16.1. Še pogled na lestvico: po 11 krogih vodi FC Hiša Daril Ptuj (30 točk), sledita mu KMN Tomaž Šic bar (28) in Kix Ajdovščina (22).
27.12.2018 | Državne futsal lige
Cerkvenjak po preobratu, v Celju revialno
Z 11. krogom so leto 2018 sklenile tudi članice, ki se merijo v 6. sezoni Ženske futsal lige. V tokratnem igralnem dnevu je bila na sporedu le tekma med ŽNK Cerkvenjak in ŽNK Vrhnika, veselile pa so se domačinke, 5:4 je bilo.
21.12.2018 | Državne futsal lige
Remi v Zagorju, do zmage Ajdovci in Dlan Logatec
Ptujčani bodo leto 2019 pričakali na vrhu 2. SFL. Od 2018 so se varovanci trenerja Dejana Krauta poslovili z 2. najvišjo zmago sezone, z 12:1 so porazili Velike Lašče. Z dvema točkama za Ptujčani je ekipa KMN Tomaž Šic bar, ki se je z gostovanja pri FK Dobrepolje vrnila z zmago (1:3).
17.12.2018 | Državne futsal lige
Prvakinje in Siliko suvereno
Tekmi 10. kroga Ženske futsal lige sta se končali z zmago Silika in ekipe KMN Slovenske gorice. Vrhničanke so že v soboto ugnale ŽNK Cerkvenjak, aktualne državne prvakinje pa v nedeljo zasedbo ŽNK Vrhnika. S tremi zadetki se je vnovič izkazala Tanja Vrabel.
14.12.2018 | Državne futsal lige
9. krog sklenila z remijem
S tekmo v Mariboru se je sklenil 9. krog 2. SFL. Domači KMN Miklavž TBS Team24 in FK Dobrepolje sta si razdelila točki, 4:4 je bilo. Miklavž se je s to točko povzpel na 5. mesto, Dobrepolje ostaja na 8. poziciji.
08.12.2018 | Državne futsal lige
Ptujčani z rekordno zmago
Uvodna tekma 10. kroga 2. SFL je pripadla Ajdovcem, ki so z 9:2 slavili zmago v Velikih Laščah. Soboto je obeležila visoka zmaga Ptujčanov, ki so v Oplotnici slavili zmago s 13:1, kar je najvišja zmaga v tej sezoni v 2. SFL. Thomas Pihler je prispeval štiri zadetke za Ptujčane.
02.12.2018 | Državne futsal lige
Prvakinje od 1:4 do 5:4
Ekipa KMN Cerkvenjaka je povedla prek Mateje Arnuš (ob dosegi zadetka se je poškodovala) in Sandre Štumberger 0:2 in tudi sebi v prid odločila polčas. Celjanke so se predramile v nadaljevanju. V 27. minuti je Sergeja Kos znižala na 1:2, Anja Ložar je v 35. izenačila na 2:2, dilemo okoli zmage pa je v 39. minuti rešila Sergeja Kos.