Datum od
Datum do

11.12.2022 | Državne futsal lige
ŠD Extrem izločil aktualne pokalne prvakinje
ŠD Extrem je drugi finalist ženskega futsal pokala. V Novi vasi na Blokah so domačinke po streljanju 6-metrovk porazile KMN Slovenske gorice (6:5). Finale ženskega pokala bo 25.2. 2023 v Podčetrtku.
V Novi vasi za finale ženskega futsal pokala
Nocoj bomo dobili še 2. finalistke ženskega futsal pokala. V Novi vasi na Blokah se bosta pomerili domači ŠD Extrem in gostujoča ekipa KMN Slovenske gorice. O potniku v finale odloča ena sama tekma, v petek so si po streljanju 6-metrovk boj za naslov priborile igralke ŽNK Celje.
10.12.2022 | Državne futsal lige
Celjanke so prve finalistke pokala
Od petka do nedelje je v znamenju ženskega futsal pokala. Po streljanju 6-metrovk so prve finalistke postale igralke ŽNK Celje. Jutri bo še tekma ŠD Extrem – KMN Slovenske gorice.
09.12.2022 | Državne futsal lige
Za finale ženskega futsal pokala
Od petka do nedelje bo v znamenju ženskega futsal pokala. Nocoj bo tekma ŠD Košana – ŽNK Celje, v nedeljo pa še tekma ŠD Extrem – KMN Slovenske gorice. Članice igrajo 2. sezono pokala. V lanski prvi sezoni so se pokala veselile igralke Kmn Slovenske gorice, ki v nedeljo finale lovijo proti ŠD Extremu, že danes bo tekma v Pivki.
03.12.2022 | Državne futsal lige
Remi v Sodražici, že 41. gol Valentine Štebih
V prihodnjih dneh, 9.12. in 11.12., sta na sporedu polfinalni tekmi ženskega futsal pokala, ligaško tekmovanje pa se z zaostalimi tekmami 4. kroga nadaljuje 14.12.
Sedma zmaga ŠD Extrema
Na 1. tekmi 10. kroga 2. SFL so 5. zmago, sicer pa 2. zaporedno, vknjižili igralci Kix Ajdovščina, ki so doma z 9:4 premagali KMN Miklavž TBS Team 24. S po tremi goli sta se v domači vrsti izkazala Armin Zec in Domen Ličen. Ajdovci so se s to zmago utrdili na 2. mestu.
27.11.2022 | Državne futsal lige
ŠD Košani tri točke v Novem mestu
Sobota in nedelja sta bili v znamenju ženskega futsala. Na sporedu je bil 8. krog Ženske futsal lige, ki je bil praktično ponovitev četrtfinala ženskega futsal pokala. V soboto do zmag ŽNK Celje in ŠD Extrem, remi na Vrhniki, v nedeljo še uspeh ŠD Košane.
26.11.2022 | Državne futsal lige
V 8. krogu kot v četrtfinalu ženskega futsal pokala
Na sporedu je 8. krog Ženske futsal lige, ki danes prinaša tekme v Lukovici, Cerkljah in na Vrhniki. Jutri še obračun v Novem mestu. Tokratni krog je dejansko tudi ponovitev četrtfinale ženskega futsala pokala, ki je bil na sporedu 12. in 13. novembra.
25.11.2022 | Državne futsal lige
V 2. SFL ni več neporaženih
Po 9. krogu v 2. SFL ni več neporaženih ekip. Za to so poskrbeli Ajdovci, ki so v Sodražici s 3:2 premagali vodilno ekipo lige ŠD Extrem. NK Ribnica do točk v Postojni. Prosta je bila ekipa KMN Miklavž TBS Team 24.
19.11.2022 | Državne futsal lige
Prvakinje slavile na Vrhniki, trikrat uspešne gostje
V 7. krogu Ženske futsal lige so se zmag veselile tri gostujoče ekipe, doma je zmagala zasedba KMN Slovenske gorice. Tanja Vrabel se je s petimi goli utrdila na 1. mestu lestvice strelk.
Ribničani na 2. mestu
V 8. krogu 2. SFL so nove tri točke vknjižili Ribničani, ki so bili doma s kar 6:2 boljši od ajdovskih Kixov. S tremi goli se je izkazal Jure Kordiš, ki je z 12 goli tudi 1. strelec 2. SFL. S to današnjo zmago se je Ribnica zavihtela na 2. mesto (10 točk), v vodstvu je ŠD Extem (15 točk, tekma manj).
07.11.2022 | Državne futsal lige
ŠD Extrem še petič zapored
V ponedeljek je bila na sporedu že zaostala tekma 2. kroga 2. SFL. V Postojni je pri NK Proteus gostoval ŠD Extrem in vknjižil že peto zaporedno zmago in se tako še utrdil na 1. mestu prvenstvene lestvice.
06.11.2022 | Državne futsal lige
Konec 6. kroga, prihodnji teden ženski futsal pokal
V uvod v 6. krog Ženske fusal lige sta bili v soboto na sporedu dve tekmi, zmagi pa sta pripadli domačinkam. V nedeljo sta se zmag veselila ŠD Košana in FK Lukovica.
05.11.2022 | Državne futsal lige
Prva gostujoča zmaga za Ribnico
Gostje so ves čas vodili, domačini pa so jih lovili. KMN Miklavž je zadnjič „priključil“ po golu Mihe Leskovarja, ki je v 23. minuti zadel za 3:4. Jure Kordiš je s svojim 3. od štirih golov zadel za 3:5. Prav dvojec Jure Kordiš&Matej Gregorič pa je med 33. in 36. minuto zabil še trikrat in potrdil zmago ekipe iz Dežele suhe robe.
Derbi v Celju, zaključek jutri v Pivki
Danes je na sporedu tudi 6. krog Ženske futsal lige. Tako kot smo včeraj spremljali derbi vodilnih, bo tako tudi danes. Ob tem pa bo danes še tekma v Novi vasi, kjer bo ŠD Extrem gostil ŽNK Vrhniko. V nedeljo še tekmi v Novem mestu in Pivki.
29.10.2022 | Državne futsal lige
Vodilni dvojec v 2. polčasu, remi na Vrhniki
V 5. krogu je vodilni dvojec KMN Slovenske gorice&ŽNK Celje v 2. polčasu prišel do zmag. Na Vrhniki remi, obračun novink pripadel FK Lukovica.
28.10.2022 | Državne futsal lige
Kixi zmagali v Postojni
Tekma KMN Miklavž TBS Team24 – ŠD Extrem je bila preložena. NK Ribnica pa je v tem krogu prosta.
24.10.2022 | Državne futsal lige
Prva zmaga za NK Ribnica
ŠD Extrem je nova vodilna ekipa 2. SFL. Na vrh so se varovanci trenerja Nika Jelića povzpeli v petek zvečer, ko so s 4:1 v domači dvorani premagali NK Ribnico.  V prvem polčasu v Sodražici na lokalnem derbiju med ŠD Extrem in Ribnico ni bilo golov.
15.10.2022 | Državne futsal lige
FK Lukovica in ŠD Extrem po preobratu
Danes sta bili na sporedu dve članski ligaški tekmi. V 4. krogu Ženske futsal lige je FK Lukovica doma s preobratom s 5:4 porazila ŽNK Vrhniko. V 4. krogu 2. SFL pa je takisto ŠD Extrem s preobratom prišel do zmage v Ajdovščini (3:1).
13.10.2022 | Državne futsal lige
Ajdovci na vrh
Ajdovski Kixi so po zaostali tekmi 3. kroga vodilna ekipa 2. SFL. Ajdovci so doma s 5:4 premagali Ribnico. Ob polčasu so domačini vodili 3:2, gol za vodstvo je dosegel Domen Ličen. Sledili sta še dve žogi v ribniški mreži, uspešna sta bila Tjaš Milanič in Andrej Vanceta.