Datum od
Datum do

11.02.2023 | Državne futsal lige
ŠD Extrem na vrhu ohranil prednost
ŠD Extrem je s prepričljivo zmago sklenil 16. krog 2. SFL in se vnovič utrdil na 1. mestu lestvice s 33 točkami. Ekipa iz Sodražice je prepričljivo dobila že 1. polčas, 0:5 je bilo po 20 minutah proti KMN Miklavžu TBS Teamu24.
09.02.2023 | Državne futsal lige
Do remija proti polfinalistkam evropskega prvenstva
Ženska futsal reprezentanca je na drugi od dveh prijateljskih tekem v Ljutomeru pred več kot 400 gledalci remizirala z Madžarsko, dvakratno polfinalistko evropskega prvenstva. Oba gola za Slovenijo je dosegla Anja Žvokelj.
08.02.2023 | Državne futsal lige
Konec tedna tudi NZS futsal center za dekleta
Nogometna zveza Slovenije bo v okviru NZS centrov v mesecu februarju izvedla drugi pregledni trening igralk, na katere bi lahko v bodoče računal selektor ženske futsal reprezentance. Skupni trening bo na sporedu v soboto, 11.2.
05.02.2023 | Državne futsal lige
ŠD Košana s točko v polfinale Ženske futsal lige
ŽNK Celje, KMN Slovenske gorice, ŽNK Vrhnika in ŠD Košana so polfinalistke 10. sezone Ženske futsal lige. Kot zadnja si je mesto v polfinalu priigrala ravno ŠD Košana, ki je remizirala doma proti FK Lukovici (3:3), kar je bilo dovolj za končno 4. mesto po rednem delu.
04.02.2023 | Državne futsal lige
Osmerica v lovu na polfinale državnega prvenstva U13
KMN Meteorplast Šic bar (36 točk v 12 tekmah), Futsal Olimpija (25), Siliko Vrhnika (22) in NK Duplek (19) na vzhodu ter KIX Ajdovščina (42 točk v 15 tekmah), KMN Bronx Škofije (33), NK Ribnica (24) in FK Dobrepolje (24) na zahodu so si zagotovili končnico tekmovanja mladih U13.
Do nedelje znane vse polfinalistke Ženske futsal lige
Pred zadnjim krogom rednega dela Ženske futsal lige je jasno, da so si mesto v polfinalu že zagotovile ekipe ŽNK Celje (13 tekem, 13 zmag, 39 točk), KMN Slovenske gorice (24 točk) in ŽNK Vrhnika (23).
28.01.2023 | Državne futsal lige
Ajdovci do zmage, za vodilnim tri točke zadaj
Tudi po15. Krogu 2. SFL na vrhu nič novega: ŠD Extrem je po zmagi proti NK Ribnica obranil tri točke naskoka pred ajdovskimi Kixi, ki so nocoj z 8:4 premagali KMN Miklavž TBS Team 24. Postojnčani so bili tokrat prosta ekipa.
27.01.2023 | Državne futsal lige
Remi v Pivki
V Pivki je bila na sporedu zaostala tekma 4. kroga ŽFL, ekipi ŠD Košana in KMN Slovenske gorice sta si razdelila točkovni plen – 3:3  je bilo. KMN Slovenske gorice ostajajo na 2. mestu (24 točk), ŠD Košana je 4. (22), na 3. mestu je ŽNK Vrhnika (23), vodi pa ŽNK Celje (39).
23.01.2023 | Državne futsal lige
Derbi Ajdovcem, točke ostale v Ribnici
Derbi vodilnih je pripadel Ajdovcem, ki so doma s 7:5 premagali ŠD Extrem, v Ribnici pa so domačini s 7:4 odpravili MNK Proteus.
21.01.2023 | Državne futsal lige
ŽNK Celju derbi, Lukovica, Košana in Vrhnika do točk
V 13. krogu je vodilna ekipa ŽNK Celje po preobratu porazila KMN Slovenske gorice. ŽNK Vrhnika je vknjižila 5. zaporedno zmago. Pred kamerami futsal.si je FK Lukovica premagala FK Novo mesto, do novih treh točk tudi ŠD Košana.
20.01.2023 | Državne futsal lige
Spletni prenos iz Lukovice nagrada in vzpodbuda za novinca v ŽFL
Pred ekipami v Ženski futsal ligi sta še dva kroga rednega dela – v soboto, 21.1., je na sporedu 13. krog. Ob 19. uri boste lahko na spletni strani www.futsal.si spremljali spletni prenos iz Lukovice, kjer se bosta merila dva novinca, domači FK Lukovica in FK Novo mesto.
15.01.2023 | Državne futsal lige
Do zmag še ŽNK Vrhnika in ŽNK Celje
V prvih dveh tekmah 12. kroga Ženske futsal lige sta se treh točk veselili ekipi KMN Slovenske gorice in FK Lukovica. V nedeljo uspešni še ekipi ŽNK Vrhnika in ŽNK Celje.
14.01.2023 | Državne futsal lige
Ajdovci skočili na 2. mesto, do točk tudi KMN Miklavž
Po skoraj treh mesecih je ekipa KMN Miklavž TBS Team 24 prišla do ligaške zmage. Doma so s 4:2 premagali postojnski MNK Proteus. Kristjan Čeh je zadel za 1:0 in 2:0 v 13. in 26. minuti, potem pa so gledalci do konca tekme videli še štiri gole. V 33. minuti je Vojislav Ješić znižal na 2:1, Anel Polanec in Mario Kocbek pa sta potrdila domačo zmago.
08.01.2023 | Državne futsal lige
ŽNK Celje in ŽNK Vrhnika učinkovito, 2. zmaga Novomeščank
Vodilne Celjanke so se z najvišjo zmago kroga utrdile na 1. mestu ŽFL, derbi vrh med KMN Slovenske Gorice in ŠD Košana se je konča z delitvijo točk, ŽNK Vrhnika je skočil na 4. mesto, Novomeščanke do 2. ligaške zmage.
07.01.2023 | Državne futsal lige
Prve tekme v letu 2023 tudi v Ženski futsal ligi
Danes je na sporedu 11. krog Ženske futsal lige. Uvodoma bo ob 10. uri tekma v Cerkljah, potem pa še na Vrhniki, v Celju in Spodnjem Dupleku.
06.01.2023 | Državne futsal lige
ŠD Extrem in NK Ribnica na vrhu
Na prvi tekmi 2. SFL se je vodilna ekipa tekmovanja ŠD Extrem z zmago v Postojni še utrdila na 1. mestu prvenstvene lestvice. V soboto do uspeha še NK Ribnica. Kix Ajdovščina pa je bil v tem krogu prost.
21.12.2022 | Državne futsal lige
V derbiju novink prva zmaga za Novomeščanke
S tremi goli se je izkazala Patrija Steklačič, enega je dodala Tia Štricelj. Gostje so sicer povedle v 19. minuti (Nevena Višić), domačinke pa so preobrat zrežirale med 28. in 35. minuto, ko so dosegle štiri gole.
18.12.2022 | Državne futsal lige
ŽNK Celje, FK Lukovica, ŠD Extrem do točk v nedeljo
ŽNK Vrhnika je v prvi tekmi 10. kroga Ženske futsal lige v gosteh s 5:1 premagala ŽNK Cerklje Šenčur. Lara Klemenc, tudi 2. strelka lige, je dosegla nove tri tole, dva je prispevala Viktorija Živković.
16.12.2022 | Državne futsal lige
Vodilni ŠD Extrem do nove zmage
V 11. krogu 2. SFL je bila na sporedu tekma v Sodražici, tri točke pa so ostale pri domačinu. ŠD Extrem je s 3:2 premagal gostujoči KMN Miklavž TBS Team 24. Tekma Kix Ajdovščina – MNK Proteus Postojna je bila preložena.
14.12.2022 | Državne futsal lige
ŠD Extrem in ŠD Košana za pokalni naslov
ŠD Extrem je po 6-metrovkah izločil KMN Slovenske gorice (6:5), ŠD Košana pa je z rezultatom 5:0 napredovala v finale proti ŽNK Celje. Tekma iz Pivke je bila registrirana z rezultatom 5:0 v korist ŠD Košane, ker je za ŽNK Celje nastopila igralka, ki ni imela pravice nastopa.