Datum od
Datum do

28.11.2020 | Državne futsal lige
Tri točke za Slovenske gorice, nocoj še v Celju
V Sevnici je bila tekma izenačena do 36. minute, ko je domačinka Mojca Dimič dosegla avtogol, gostje pa so zmago potrdile v 39. minuti, ko je bila za končnih 2:4 uspešna Aneja Lorbek.
21.11.2020 | Državne futsal lige
ŽNK Celje s preobratom do zmage
Kaltrina Kajtazi je dosegla dva gola za gostje v 23. in 26. minuti, na 1:2 je znižala v 30. Aneja Lorbek. V soboto v Sevnici domačinke gostijo ŽNK Celje.
20.11.2020 | Državne futsal lige
Nadaljuje se tudi Ženska futsal liga
V petek, 20. novembra, se bo s tekmo v kraju Spodnji Duplek začel 3. krog Ženske futsal lige. V Športni dvorani Spodnji Duplek KMN Slovenske gorice gostijo ŠD Košano, jutri v Sevnici pa domačinke ŽNK Celje.
18.10.2020 | Državne futsal lige
Točki za ŠD Košano in KMN Sevnica
V nedeljo je bila še tekma v Pivki, kjer pa se je končalo z remijem (2:2). Gostje so po zaslugi Dragice Stipič v 30. minuti vodile 0:2, Doris Turkanović in kapetanka Nika Samsa pa sta poskrbeli za delitev točk, remi.
17.10.2020 | Državne futsal lige
Zmaga za KMN Miklavž, prva točka za novinca v ligi
Do prepričljive zmage je prišla vodilna ekipa lige KMN Meteorplast, ki je bila s 5:1 boljša od KMN Benedikt Slovenske gorice. KMN Miklažv TBS team24 je s 3:1 ugnal ŠD Extem, Svet savn MNK Proteus Postojna in MNK Kix Ajdovščina sta si razdelila točki.
11.10.2020 | Državne futsal lige
Za uvod tri točke finalistkama sezone 2019/2020
Dober mesec po žrebu parov se je ta vikend začela 8. sezona Ženske futsal lige, v kateri bodo to pot igrali štirje klubi: t.j. ŠD Košana, ŽNK Celje, KMN Sevnica ter KMN Slovenske gorice. Uvodne tri točke so pripadle ekipi KMN Slovenske gorice, ki je doma s 4:2 porazila KMN Sevnica. V nedeljo je ŽNK Celje z 10:0 slavil zmago v Pivki.
10.10.2020 | Državne futsal lige
Kixi do zmage, KMN Meteorplast na vrhu
S tekmama 4. kroga se je nadaljevalo tudi tekmovanje v 2. SFL. V dresu vodilne ekipe zaigrala oče in sin - Davorin Šnofl (letnik 1980) in njegov sin Rok Šnofl (letnik 2002).
07.10.2020 | Državne futsal lige
Razpis za usposabljanje za strokovni naziv Trener futsal UEFA B
Usposabljanje traja skupno 120 ur (42 ur teoretičnega,  48 ur praktičnega dela, 20 ur samostojnega dela v klubu z ekipo in 4 ure preizkusov znanja). Po uspešno zaključenem usposabljanju dobijo kandidati strokovni naziv TRENER futsal UEFA B – strokovni delavec v športu 2.
03.10.2020 | Državne futsal lige
KMN Meteorplast in ŠD Extrem na vrhu
Po 3. krogu 1. SFL se lahko vodilni ekipi pohvalita s po tremi zmagami iz prav toliko tekem. KMN Meteorplast je z 8:2 slavil na domači premieri Postojnčanov. ŠD Extrem se vrača domov z zmago iz Vipavske doline (2:4), v Mariboru pa po drami 5:6 za gostujočo vrsto KMN Benedikt Slovenske gorice.
Začenjajo tudi v U17, U15 in U13
S tekmami 1. kroga se danes začenja tudi tekmovanje mladih U17, kjer bomo spremljali enotno ligo, v kateri sodeluje devet ekip. Jutri se začne tudi tekmovanje mladih U15 (osem ekip), na sporedu pa je tudi 2. krog tekmovanja mladih U19. Uvodne tekme se danes igrajo tudi v tekmovanju mladih U13, kjer je 15 ekip deljenih na vzhod in zahod.
01.10.2020 | Državne futsal lige
ŠD Extrem meri visoko, Postojnčani željni učenja
Končan je 2. krog 2. SFL. Poleg KMN Meteorplasta ima dve zmagi tudi ŠD Extrem, ki je v petek z 9:2 porazil novinca v 2. SFL. V soboto je na sporedu 3. krog.
30.09.2020 | Državne futsal lige
Domačina do zmag v 2. krogu 2. SFL
V Benediktu se je vse odločilo v 2. polčasu, prvi se je končal z prvotnim rezultatom 0:0. Žan Polanec je dosegel dva gola, po enega so dodali Alen Damiš, Janez Rojs in Mitja Drašak za prvo domačo zmago združene članske ekipe v 2. SFL. Za Ajdovce sta bila uspešna Tjaš Milanič in Luka Susič.
22.09.2020 | Državne futsal lige
ŠD Extrem, ŠD Mlinše in Litija najbolj učinkoviti
S tekmami 1. kroga se je začelo tekmovanje mladih U19, tri zmage so pripadle domačinom, štiri pa gostom.
19.09.2020 | Državne futsal lige
Točke še za KMN Meteorplast in KMN Miklavž
ŠD Extrem je dobil prvo tekmo v novi sezoni 2. SFL. V gosteh so s 4:3 porazili KMN Benedikt Slovenske gorice. V soboto do točk še KMN Meteorplast in KMN Miklavž TBS team24.
17.09.2020 | Državne futsal lige
Začenjajo v 2. SFL in U19
V petek, 4. septembra, se je začelo tekmovanje v 1. SFL. Dva tedna za prvoligaši pa se v boj za naslov in napredovanje v 1. SFL podaja šest klubov 2. SFL.
09.09.2020 | Državne futsal lige
Znani razporedi futsal tekmovanj mladih
Tudi letos Nogometna zveza Slovenije namenja pozornost mlajših futsal kategorijam, ki bodo začele s tekmovanjem 20.9. Uvodoma se bo igralo v kategoriji U19, dva tedna za tem pa bosta s tekmami pričeli še kategoriji U15 in U17.
07.09.2020 | Državne futsal lige
Opravljen žreb 8. sezone Ženske futsal lige
Sistem tekmovanja bo štirikrožni, torej 12 krogov z dodatnim razigravanjem za prvaka, t.i. play off-om, v katerem se bo igralo polfinale po sistemu 1:4, 2:3, na dve dobljeni srečanji. Prav tako tudi finale in tekma za tretje mesto.
31.08.2020 | Državne futsal lige
Po žrebu 2. SFL
Dva tedna za prvoligaši pa bo na delu 2. SFL, v kateri bo igralo šest ekip. Opravljen je bil žreb tekmovanja. Prvak 2. SFL se uvrsti neposredno v 1. SFL, drugouvrščeni 2. SFL pa igra dodatni tekmi z devetouvrščenim 1. SFL za prosto mesto v 1. SFL za sezono 2021/2022.
09.08.2020 | Državne futsal lige
V 2. SFL tudi Benedikt Slovenske Gorice
V članska futsal tekmovanja se po letu dni premora vrača zasedba KMN Benedikt. V sezoni 2018/2019 so v 1. SFL zasedli 10. mesto. V lanski sezoni pa jih ni bilo v članskih tekmovanjih. Zdaj pa so spet tu.
11.07.2020 | Državne futsal lige
V FK Dobrepolje pripravili futsal kamp
Spomnimo – v Dobrepolju so si vrsto let prizadevali, da bi dobili sodoben športen objekt. Zdaj se bo to zgodilo, jeseni bodo Dobrepoljci domače tekme igrali doma  -v novi športni dvorani.