Datum od
Datum do

05.03.2021 | Državne futsal lige
Pomlajeni na gostovanje v Sodražico
Danes se nadaljuje tekmovanje v 2. SFL. Uvodna tekma bo v Ljutomeru, začnemo ob 19. uri, pol ure za tem pa je na sporedu še tekma v Sodražici. ŠD Extrem in KMN Benedikt Slovenske gorice sta na 2. in 3. mestu, oboji so zbrali po devet točk.
03.03.2021 | Državne futsal lige
Želijo ostati v igri za 1. SFL
Nadaljevanje sezone v 2. SFL se veselijo tudi v taboru ŠD Extrem, kjer so v uvodnih petih krogih zbrali tri zmage in pred nadaljevanjem zasedajo 2. mesto. Toliko točk, kot so jih zbrali, 9 torej, jih premore tudi KMN Benedikt Slovenske gorice, ki v petek, 5.3., gostuje v Sodražici.
01.03.2021 | Državne futsal lige
V petek se nadaljuje 2. SFL, KMN Meteorplast gosti Kixe
V petek, 5. marca, se bo po 139 dneh nadaljevalo tekmovanje v 2. SFL, ki je doživelo modifikacijo formata. Namesto planiranega štirikrožnega sistema na začetku sezone se bo sedaj odigral dvokrožni sistem. Ostalo je torej še pet krogov.
27.02.2021 | Državne futsal lige
Domačinke vodijo 1:0
S tekmami v Spodnjem Dupleku in Celju se je začel polfinale 8. sezone Ženske futsal lige. Domačinke, tako ŽNK Celje in KMN Slovenske Gorice, so vknjižile zmagi v polfinalu. Celjanke so s 6:3  odpravile ŠD Košano, KMN Slovenske Gorice pa KMN Sevnica s 6:1.
Začenja se polfinale Ženske futsal lige
V polfinalu se igra na dve dobljeni zmagi. V primeru neodločenega rezultata na vsaki tekmi se izvajajo kazenski udarci (brez podaljškov). Domačina drugih polfinalnih tekem (5.-7.3.2021) sta KMN Sevnica in ŠD Košana, domačina morebitnih tretjih tekem pa znova KMN Slovenske gorice in ŽNK Celje.
21.02.2021 | Državne futsal lige
Znana polfinalna para ŽFL
V polfinalu se igra na dve dobljeni zmagi. V primeru neodločenega rezultata na vsaki tekmi se izvajajo kazenski udarci. Domačina drugih polfinalnih tekem (5.-7.03.2021) sta KMN Sevnica in ŠD Košana.
13.02.2021 | Državne futsal lige
ŽNK Celje do 11. zmage, remi v Sevnici
V 2. minuti je za zmago zadela Klementina Mavhar, ki je z 18. golom sezone, je tudi prva strelka, poskrbela za že 11. zaporedno zmago Celjank, ki so s popolnim izkupičkom zasidrane na 1. mestu prvenstvene lestvice.
Sobota v znamenju derbijev ŽFL
Tokratni 11. krog prinaša dva derbija. Najprej se bosta ob 15.30 v Sevnici pomerila domači klub in ŠD Košana, potem pa še ob 18.00 v Spodnjem Dupleku KMN Slovenske gorice in ŽNK Celje.
06.02.2021 | Državne futsal lige
Vodilni dvojec do novih zmag
Domačinke so se predramile in z goloma Klementine Mavhar in Anje Ložar povedle 3:2, kar je bil tudi rezultat prvega polčasa. Prva strelka lige je v 39. minuti potrdila zmago. V ekipi Celja je prvič v tej sezoni igrala tudi Mateja Vojsk.
23.01.2021 | Državne futsal lige
KMN Slovenske gorice in ŽNK Celje do novih treh točk
Pet golov je bilo dovolj tudi za zmago ŽNK Celje, ki je prišel do zmage v Sevnici, 5:1 je bilo. Vanja Tanšek je prispevala dva gola za že deveto zmago zasedbe trenerja Draga Adamiča.
17.01.2021 | Državne futsal lige
Za konec kroga remi v Pivki
ŽNK Celje tudi po 8. krogu Ženske futsal lige ostaja vodilna ekipa in zasedba, ki ima poln točkovni izkupiček. Varovanke trenerja Draga Adamiča so doma s 5:2 premagale KMN Slovenske gorice.
16.01.2021 | Državne futsal lige
Sobota v znamenju derbija članic
Danes je na sporedu 8. krog Ženske futsal lige. Takoj uvodoma pa se igra derbi, vodilni ekipi ŽFL se bosta pomerili v Celju. Jutri je ob 14. uri v Pivki še srečanje med domačo ŠD Košano in KMN Sevnico.
10.01.2021 | Državne futsal lige
Vodilne Celjanke začele z zmago
V nedeljo pa je bila na še tekma v Pivki, vodilna ekipa ŽFL ŽNK Celje je upravičila vlogo favoritinj in slavila z 9:1.
13.12.2020 | Državne futsal lige
Trikratne prvakinje v 40. minuti do zmage
V Pivki je bila tekma zelo zanimiva. Boljše so začele gostje, ki so v 17. minuti vodile 0:3, vse tri gole je dosegla Ines Krajnc. Domačinke so v 17. minuti začele vračati v igro!
05.12.2020 | Državne futsal lige
Za konec še zmaga Sevnice
Do prve letošnje zmage so prišle Sevničanke, ki so doma s 3:2 premagale Košano. Nuša Kukovič, Mojca Dimič in Tamara Andrejčič so dosegla gole za domačinke, poraz gostij je v 34. in 38. minuti ublažila Tina Paliska.
04.12.2020 | Državne futsal lige
Petek v znamenju derbija ŽFL
Nocoj se nadaljuje tudi Ženska futsal liga. Uvodna tekma bo v Spodnjem Dupleku, kjer KMN Slovenske gorice gostijo ŽNK Celje. Jutri KMN Sevnica doma gosti ŠD Košano.
28.11.2020 | Državne futsal lige
Tri točke za Slovenske gorice, nocoj še v Celju
V Sevnici je bila tekma izenačena do 36. minute, ko je domačinka Mojca Dimič dosegla avtogol, gostje pa so zmago potrdile v 39. minuti, ko je bila za končnih 2:4 uspešna Aneja Lorbek.
21.11.2020 | Državne futsal lige
ŽNK Celje s preobratom do zmage
Kaltrina Kajtazi je dosegla dva gola za gostje v 23. in 26. minuti, na 1:2 je znižala v 30. Aneja Lorbek. V soboto v Sevnici domačinke gostijo ŽNK Celje.
20.11.2020 | Državne futsal lige
Nadaljuje se tudi Ženska futsal liga
V petek, 20. novembra, se bo s tekmo v kraju Spodnji Duplek začel 3. krog Ženske futsal lige. V Športni dvorani Spodnji Duplek KMN Slovenske gorice gostijo ŠD Košano, jutri v Sevnici pa domačinke ŽNK Celje.
18.10.2020 | Državne futsal lige
Točki za ŠD Košano in KMN Sevnica
V nedeljo je bila še tekma v Pivki, kjer pa se je končalo z remijem (2:2). Gostje so po zaslugi Dragice Stipič v 30. minuti vodile 0:2, Doris Turkanović in kapetanka Nika Samsa pa sta poskrbeli za delitev točk, remi.