Datum od
Datum do

23.02.2024 | 1. SFL
Dobovec vodi, Dobrepolje prvič premagalo KMN Meteorplast
Aktualni državni prvak Dobovec je slavil zmago v Sevnici (5:1), ob porazu Silika v Kobaridu (6:3) pa se je Dobovec spet zavihtel na vrh. V derbiju spodnjega doma prvenstvene lestvice so tri točke ostale v Sodražici (2:0), FK Dobrepolje pa je v 10. medsebojni tekmi prvič porazilo KMN Meteorplast Šic Bar.
Derbi v Sodražici
Vodilni Siliko gostuje pri Oplastu v Kobaridu, Dobovec odhaja v Sevnico, KMN Meteorplast ŠIC Bar doma gosti FK Dobrepolje. Derbi spodnjega lestvice bo v Sodražici, kjer bo 6. THE Nutrion Extrem gostil 7. ekipo lige, KMN Bronx Škofije.
16.02.2024 | 1. SFL
Škofjotom derbi, zmagali prvi trije
Za nami je 17. krog 1. SFL, največ zadovoljstva pa v taboru KMN Bronx Škofije. Škofjoti so s 4:3 premagali Dobrepolje in se utrdili na 7. mestu, ki vodi v dodatne kvalifikacije, Dobrepolje ostaja osmo. Treh točk so se veselili še prvouvrščeni: FK Siliko, FK Dobovec in KMN Meteorplast Šic bar.
Derbi v Dobrepolju
Vodilna ekipa lige FK Siliko na Vrhniki gosti THE Nutrition Extrem, drugouvrščeni FK Dobobvec v Rogaški Slatini KMN Oplast Kobarid. Derbi spodnjega doma prvenstvene lestvice bo v Dobrepolje, kamor prihaja KMN Bronx Škofije, v Ljutomeru pa se bosta pomerila KMN Meteorplast Šic bar in KMN Sevnica.
09.02.2024 | 1. SFL
Popoln krog gostujočih ekip
Vse tri so se končale z zmago gostov: vodilni FK Siliko je s 3:1 slavil na Škofijah, KMN Meteorplast Šic bar je po preobratu zmagal v Kobaridu (2:4), Dobrepolje pa v Sevnici do 2. zmage sezone, 3:5 je bilo.
Na Škofijah, v Kobaridu in Sevnici
Petek prinaša tri preostale tekme. KMN Bronx Škofije pričakuje Siliko Vrhnika, KMN Sevnica FK Dobrepolje, KMN Oplast Kobarid pa z novim trenerjem KMN Meteorplast Šic bar.
08.02.2024 | 1. SFL
Dobovec slavil pred kamerami Šport TV-ja
Pred razprodano dvorano in TV kamerami proti prvaku
V Ribnici je vse pripravljeno za nocojšnji spektakel, tekmo 16. kroga 1. SFL. Domači THE Nutrition Extrem gosti FK Dobovec, tekmo pa boste lahko spremljali tudi v neposrednem prenosu na Šport TV-ju.
07.02.2024 | 1. SFL
Kamere Šport TV-ja v Ribnici
V četrtek se začne, v petek pa se bo sklenil 16. krog 1. SFL. Jutri bodo kamere Šport TV-ja v Ribnici, kjer bo domačin The Nutritin Extem gostil državnega prvaka FK Dobovec. Tekma se začne ob 20. uri.
05.02.2024 | 1. SFL
Trenerska menjava v Kobaridu
KMN Oplast Kobarid zaseda 5. mesto na prvenstveni lestvici 1. SFL. Ekipo iz Kobarida pa v nadaljevanju sezone ne bo več vodil trener Matej Kavčič.
26.01.2024 | 1. SFL
Vodilni štirje zanesljivo do novih zmag
V 15. krogu so se zmag veselili klubi, ki so na lestvici od 1. do 4. mesta, vsi štirje pa so tekme odigrali doma. Siliko je s 5:0 odpravil Dobrepolje, Dobovec je bil z 10:1 boljši od KMN Bronx Škofije, KMN Meteorplast Šic bar je s 7:3 premagal The Nutrition Extrem, KMN Sevnica pa s 5:2 Oplast.
Začetek 3. dela rednega dela 1. SFL
V petek, 26.1., je na sporedu 15. krog 1. SFL. KMN Sevnica gosti KMN Oplast Kobarid, FK Dobovec KMN Bronx Škofije, v Ljutomeru bo pri KMN Meteorplast Šic baru gostoval THE Nutrition Extrem, na Vrhniko k Siliku prihaja Dobrepolje. S tekmami 15. kroga se tako začenja zadnja tretjina rednega dela 1. SFL.
23.01.2024 | 1. SFL
Dobovec v 2. polčasu
V preloženi tekmi so aktualni prvaki gostovali na Obali in s 4:1 premagali domačine. Primorci so povedli v 14. minuti, zadel je Tilen Cupin, a je Niko Cesarec v 16. minuti izenačil. Svojo kvaliteto so gostje potrdili v nadaljevanju – v drugem polčasu so zadeli še Denis Kneževič, Patrik Pasariček in Žiga Čeh.
19.01.2024 | 1. SFL
Vodilna do zmage, remija na Škofijah in v Ljutomerju
FK Siliko in FK Dobovec se veselita novih treh točk, tekmi na Škofijah in v Ljutomeru sta se končali z delitvijo točk.
V pričakovanju 14. kroga, potem sledi zadnja tretjina rednega dela
Na Škofijah bo na sporedu primorski derbi. Dobovec doma gosti Dobrepolje. V ljutomersko dvorano ŠIC nocoj prihaja THE Nutrition Extrem. Tekma Siliko – Sevnica tudi v neposrednem prenosu na Futsal.si.
18.01.2024 | 1. SFL
Prvi in tretji pred kamerami
Pari so Bronx Škofije – KMN Oplast Kobarid, Dobovec – Dobrepolje, Siliko Vrhnika – Sevnica in Meteorplast ŠIC bar – THE Nutrition Extrem. Danes tudi prenos tekme z Vrhnike, pred kamerami se bosta udarila Siliko in Sevnica, prenos pa na www.futsal.si.
Uspešno izvedeli izobraževanje za delegate
Izobraževanja so se udeležili štirje kandidati, še trije zainteresirani kandidati bodo izobraževanje opravili naknadno. Po končanem izobraževanju, vodil ga je Andrej Narat, vodja futsal tekmovanj pri NZS.
16.01.2024 | 1. SFL
Dobovec premagal Oplast
Oba gola za domačo zmago je dosegel Brazilec Pereira Lucas Anderson, ki je zadel v 1. in 2. polčasu. Nejc Kovačič je zadel za Oplast. Dobovec z novo zmago in tekmo manj ostaja na 2. mestu, Oplast je peti.
12.01.2024 | 1. SFL
Sevnica skočila na 3. mesto
V 13. krogu 1. SFL smo zabeležili zmago vodilnega Silika v Dobrepolju (1:3), domači uspeh Sevnice proti KMN Bronx Škofije (3:0), remi v Kobaridu (2:2) ter zmago Dobovca proti The Nutrition Extrem (2:5).
V pričakovanju 13. kroga 1. SFL
Petek, 12. v mesecu, prinaša tekme 13. kroga 1. SFL. Vodilni Siliko gostuje v Dobrepolju, Dobovec odhaja v Ribnico, KMN Oplast doma gosti KMN Meteorplast Šic bar, KMN Sevnica pa pričakuje KMN Bronx Škofije.