Začenjajo tudi v U17, U15 in U13

S tekmami 1. kroga se danes začenja tudi tekmovanje mladih U17, kjer bomo spremljali enotno ligo, v kateri sodeluje devet ekip. Jutri se začne tudi tekmovanje mladih U15 (osem ekip), na sporedu pa je tudi 2. krog tekmovanja mladih U19. Uvodne tekme se danes igrajo tudi v tekmovanju mladih U13, kjer je 15 ekip deljenih na vzhod in zahod.

Tekmovanje mladih U13, 1. krog, 3.10.
KMN Slovenske gorice – KMN Benedikt-Sv.Trojica (10.00)
KMN Benedikt-Sv.Trojica – FC Hiša daril Ptuj (11.00)
KMN Slovenske gorice – FC Hiša daril Ptuj (12.00)
KMN Benedikt-Sv.Trojica – KMN Meteorplast (13.00)
KMN Slovenske gorice – KMN Meteorplast (14.00)

Tekmovanje mladih U17, 1. krog, 3.10.
KMN Tomaž – MNK Proteus Postojna (16.00)
KMN Bronx Škofije – FK Dobrepolje (17.00)

7.10.
KMN Benedikt-Sv. Trojica – KMN Meteorplast (19.00)

12.12.
KMN Miklavž – ŠD Extrem (TBD)

Tekmovanje mladih U15, 1. krog, 4.10.
KMN Meteorplast – KMN Slovenske gorice (12.00)
ŠD Mlinše – KMN Benedikt-Sv. Trojica (13.30)
KMN Bronx Škofije – ŠD Extrem (15.00)
FK Dobrepolje – NK Ribnica (17.00)

Tekmovanje mladih U19, 2. krog, 4.10.
ŠD Mlinše – Senčila Senica Oplotnica (15.30)
KMN Meteorplast – KMN Tomaž (16.00)
FK Trzin – KMN Sevnica (16.00)
FK Dobovec – FC Litija (17.00)
FC Hiša daril Ptuj – KMN Oplast Kobarid (17.00)
Siliko Fortrade – ŠD Extrem (17.00)

• 05.03.2021 | Državne futsal lige
    KMN Meteorplast do 6. zmage, remi v Sodražici
    V 6. krogu se je treh točk razveselil KMN Meteorplast, ki je bil s 4:0 boljši od Ajdovcev. V Sodražici sta si domači ŠD Extrem in KMN Benedikt Slovenske gorice razdelila plen, 3:3 je bilo. V soboto še tekma v Postojni.
    Pomlajeni na gostovanje v Sodražico
    Danes se nadaljuje tekmovanje v 2. SFL. Uvodna tekma bo v Ljutomeru, začnemo ob 19. uri, pol ure za tem pa je na sporedu še tekma v Sodražici. ŠD Extrem in KMN Benedikt Slovenske gorice sta na 2. in 3. mestu, oboji so zbrali po devet točk.
  • 03.03.2021 | Državne futsal lige
    Želijo ostati v igri za 1. SFL
    Nadaljevanje sezone v 2. SFL se veselijo tudi v taboru ŠD Extrem, kjer so v uvodnih petih krogih zbrali tri zmage in pred nadaljevanjem zasedajo 2. mesto. Toliko točk, kot so jih zbrali, 9 torej, jih premore tudi KMN Benedikt Slovenske gorice, ki v petek, 5.3., gostuje v Sodražici.
  • 01.03.2021 | Državne futsal lige
    V petek se nadaljuje 2. SFL, KMN Meteorplast gosti Kixe
    V petek, 5. marca, se bo po 139 dneh nadaljevalo tekmovanje v 2. SFL, ki je doživelo modifikacijo formata. Namesto planiranega štirikrožnega sistema na začetku sezone se bo sedaj odigral dvokrožni sistem. Ostalo je torej še pet krogov.
  • 27.02.2021 | Državne futsal lige
    Domačinke vodijo 1:0
    S tekmami v Spodnjem Dupleku in Celju se je začel polfinale 8. sezone Ženske futsal lige. Domačinke, tako ŽNK Celje in KMN Slovenske Gorice, so vknjižile zmagi v polfinalu. Celjanke so s 6:3  odpravile ŠD Košano, KMN Slovenske Gorice pa KMN Sevnica s 6:1.
    Začenja se polfinale Ženske futsal lige
    V polfinalu se igra na dve dobljeni zmagi. V primeru neodločenega rezultata na vsaki tekmi se izvajajo kazenski udarci (brez podaljškov). Domačina drugih polfinalnih tekem (5.-7.3.2021) sta KMN Sevnica in ŠD Košana, domačina morebitnih tretjih tekem pa znova KMN Slovenske gorice in ŽNK Celje.
  • 21.02.2021 | Državne futsal lige
    Znana polfinalna para ŽFL
    V polfinalu se igra na dve dobljeni zmagi. V primeru neodločenega rezultata na vsaki tekmi se izvajajo kazenski udarci. Domačina drugih polfinalnih tekem (5.-7.03.2021) sta KMN Sevnica in ŠD Košana.
  • 13.02.2021 | Državne futsal lige
    ŽNK Celje do 11. zmage, remi v Sevnici
    V 2. minuti je za zmago zadela Klementina Mavhar, ki je z 18. golom sezone, je tudi prva strelka, poskrbela za že 11. zaporedno zmago Celjank, ki so s popolnim izkupičkom zasidrane na 1. mestu prvenstvene lestvice.
    Sobota v znamenju derbijev ŽFL
    Tokratni 11. krog prinaša dva derbija. Najprej se bosta ob 15.30 v Sevnici pomerila domači klub in ŠD Košana, potem pa še ob 18.00 v Spodnjem Dupleku KMN Slovenske gorice in ŽNK Celje.
  • 06.02.2021 | Državne futsal lige
    Vodilni dvojec do novih zmag
    Domačinke so se predramile in z goloma Klementine Mavhar in Anje Ložar povedle 3:2, kar je bil tudi rezultat prvega polčasa. Prva strelka lige je v 39. minuti potrdila zmago. V ekipi Celja je prvič v tej sezoni igrala tudi Mateja Vojsk.